Lady popular 6

  • 54 064
  • 769
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 479
Хихихих, какви хиени - само за награди мислят  Grinning

# 706
  • Мнения: 2 802
Още не са я пуснали  smile3511 май няма да я бъде тази вечер  Crossing Arms

# 707
  • Мнения: 15
офф май наистина няма да  е днеска .... щях да мина  нивото а заради тях няма да мога  smile3515 
MondoCane  ама зааслужавама си хубава награда за голяяяяямото чакане .. Laughing Joy

# 708
  • Мнения: 1 479
Ама разбира се, че си заслужаваме! Аз ако тръгна да си изчислявам пропуснатите ползи заради тях този ден...  Mr. Green
Между другото се надявах, че все пак ще успеят да я пуснат докато дойде време за лягане, ама не би. Единствена утеха за днес ми остава, че преди обед  успях да вляза поне да я нахраня и я натъпках с ябълки за щастие!

# 709
  • Мнения: 15
е това е върха върнали са ми лейдито назад   smile3511 по - голяма глупост не бяха правили аз си бях минала нивото на което кисна от месеци

# 710
  • Мнения: 1
На мен ми липсват 300 000$ и сумати точки, само за да си сложат "novatv" в линка?

Последна редакция: пт, 30 мар 2012, 02:50 от Mikayla

# 711
  • Мнения: 1 479
Аз пък изобщо не мога да вляза, смотаняците тъпи! Като ви чета и ме е страх какво ще заваря...  Sad

# 712
  • Мнения: 2 802
е това е върха върнали са ми лейдито назад   smile3511 по - голяма глупост не бяха правили аз си бях минала нивото на което кисна от месеци
Всички сме така ... аз вчера трябваше да мина 60 и да отида на 61, а сега разбирам, че трябва да отделя още един месец за да събера парите, които искаха на предишното ниво и тепърва пак да стигна до тук  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Ужасно, ужасно съм бясна ... И парите и точките и всичко е объркано - ОТНОВО!!!  #Cussing out
И сега пак ще ни дадат по една рокличка да ни замажат очите и до там - писна ми. Не можем ли да пишем до по горни истанции. Имам чувството, че само в БГ лейдитата бъгясват така и постоянно.  #Cussing out
На крачка съм да я зарежа, а играя повече от две години  #Cussing out

# 713
  • Мнения: 32
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out Какви роклички - те си взеха и предишната дето ни я дадоха. И тия 20 000 също си ги взеха. А да не говорим колко назад са ме върнали с дрехи, пари, IQ, точки, дуелите, фон за профила и какво ли още не. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 714
  • Мнения: 21
Цитат
Скъпи Дами,

днес се сблъскахме с някои сериозни технически проблеми, свързани с Lady Popular.
Нашият екип от програмисти даде най-доброто от себе си, за да възстанови играта и успя да го направи.
За съжаление, това засегна вашите акаунти, като те са върнати на етап от 16.03.2012 г. Това означава, че информацията за дейностите в акаунта ви (точки, долари, промени в показателите ви, закупени предмети, включително дрехи и домашни любимци) от 16.03.2012 до сега, е изгубена.
Всички диаманти, които сте закупили от 16.03.2012 до 29.03.2012г. ще бъдат възстановени в акаунтите ви в рамките на следващите 48 часа.
Изключително съжаляваме за тази неприятна ситуация и бихме искали да ви помолим  за търпение.
Благодарим ви предварително за разбирането и подкрепата!

Екип Lady Popular
Тия направо се подиграват с нас, че ни молят и за търпение на всичкото от горе  #2gunfire
Били успели да оправят проблема ама друг път- 20 минути не мога да вляза в играта, а като вляза ми забива през 10 секунди. Да им имам оправията  #2gunfire

# 715
  • Мнения: 2 802
#Cussing out #Cussing out #Cussing out Какви роклички - те си взеха и предишната дето ни я дадоха. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Даже не съм забелязала, но не ми дреме за дрехите ... Искам си парите - близо 250 000 хиляди, както и точките близо 300 000  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Аз даже съм изместена с около месец напред /в дните/  #Cussing out

Тия направо се подиграват с нас, че ни молят и за търпение на всичкото от горе  #2gunfire
Били успели да оправят проблема ама друг път- 20 минути не мога да вляза в играта, а като вляза ми забива през 10 секунди. Да им имам оправията  #2gunfire

[/quote]


Смешници!!! - на уж Проблем нямаше  #Cussing out  #Cussing out #Cussing out

# 716
  • Мнения: 165
всичко ми е назад,а имах и диаманти #2gunfire

# 717
  • Мнения: 82
Направа съм им бясна #2gunfireТолкова труд ми отиде на вятъра тъкмо си бях купила тоалета богиня с предишната компенсация от 20 000 а сега пак трябва да събирам парите,оставаха ми още около 50 дуела до 800 а сега трябва да играя към 180.Добре ,че поне нямах диаманти

# 718
  • Мнения: 20
Най-тъпата игра на света е ladyPopular...Отнемат ни време да им гласуваме за играта, за да получава награди, спамят ни с тъпата им страничка във facebook, след това някой се спъва в кабела и времето и парите, които си отделил отиват на кино...Освен това, като изразиш оправданото си недоволство те баннват или блокират....Мениджмънта е страшно "клиентски ориентиран". За всичко, което потребителите са направили за популяризирането на играта, най-малкото трябва да ни се извиняват на всеки пост, вместо да ни блокират. За да задържат поне малко положително отношение към себе си, екипът на Lady Popular трябва да компенсира потребители се като качи служебно поне 3 нива нагоре, даде най-малко 300 диаманта компенсация освен тези, които сме си купили, даде служебно поне 3000 дуела и поне 300 000 долара...

# 719
  • Мнения: 1 479
Здравейте, дами, върната съм не ми се говори колко назад.
Писах ЛС на администратор във форума на лейдито. Ще ви копирам, за да знаете за какво иде реч, ако не сте разбрали.

Моето съобщение:
"Здравейте,
предварително се извинявам за нахалството, че ви пиша ЛС, но искам да попитам само едно нещо и повече няма да ви занимавам.
В заключената тема относно профилактиката сте написали, че информацията за дейностите в акаунта ни (точки, долари, промени в показателите ви, закупени предмети, включително дрехи и домашни любимци) от 16.03.2012 г. до сега, е изгубена, а диамантите ще бъдат възстановени. САМО диамантите ли ще бъдат възстановени?

Благодаря и лек ден"


Техният отговор:
"Здравейте,

да, ще бъдат възстановени само диамантите.

Хубав ден!"

Общи условия

Активация на акаунт