Къде в Пловдив???-25

  • 59 805
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 354
Привет и от мен.
Не знам дали ми е за тук въпросът, но сутринта доста търсих мнения из форума, но бяха все стари.
Интересуват ме отзиви от Музикалното училище, по-специално за първи клас и нулевия клас. Има ли майки на деца, които учат там? Най-ми е грижа подготовката по другите предмети. Имам познати учители там, но ми се струва, че тяхната преценка е доста пристрастна, а искам да се ориентирам вече на някъде, макар и да ни е рано още.  Hug

Това вместо "запис"  Laughing

А за тортите - и ние харесваме Чочко, някакъв среден вариант между Попимони и Неделя например.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Търся съвсем бели детски тениски тип "Лакоста" и детски сутиени, чисто бели, памук...
Да сте виждали някъде?

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Търся съвсем бели детски тениски тип "Лакоста" и детски сутиени, чисто бели, памук...
Да сте виждали някъде?

чисто бели детски тениски имаше в Юск

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Детски сутиени съм виждала в Карфур, но дали има чисто бели, нямам спомен. А тип "Лакоста" имаш предвид тениска с якичка, нали? H&M имат такива тениски, на дъщеря ми един приятел донесе от Англия, но тук къде може да има  Thinking

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Ааа, в Карфур детските сутиени са мноо яки, ама са цветни, във Вис Виталис също има готини, също шаренки...Щерката има такива, ама ще прозират под униформата...

Да, чисто бели с якичка.

Elfita
,   bouquet, ще се разходя до там да погледна.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386


Да, чисто бели с якичка.



оооо,Бенджи не са с якичка,а на-обикновени по врата


сутиени бели тийн серия има и в триумф,но не знам какви са цените

# 51
  • Мнения: 221
Аз си оставам доволна от "Чочко" за торти. Кремовете са добри, а и на прилични цени. Онези зад Военна болница са ми само сметана и много тежки ми идват. Също съм яла торта от Асеновград от сладкарница "Нико" и също съм доволна  Peace

На Нико са наистина страхотни тортите,а тези зад Военна болница ,и на мен не ми допадат,сметана и пак сметана

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Триумф ще го прескоча, като им знам цените по принцип... Wink

Във Вис Виталис детските сутиени бяха 3 -4 лв, а в Джъмбо - също там някъде - около 5лв., мисля...
Само дано са напускали бели...

Еее, значи тия в Юска няма да ми свършат работа.  Thinking

# 53
  • Мнения: 221
Интересуваме магазин в Пловдив-някъде по Гладстоун за детски дрешки, на символична цена,но не втора употреба,а внос от Германия  или Англия ,ще ви излъжа,но били доста качествени.Ако някой се сеща,моля пишете ми точния адрес.

# 54
  • Мнения: 142
Момичета да попитам- можете ли да ме насочите къде да търся пръстени? Нито да са от благороден метал, нито нищо. Просто като аксесоар. По възможнос с регулираща се ширина, а най-вече ме вълнуват тези, които са като цвете. Например подобни:
http://4.bp.blogspot.com/_pxuKftKphBQ/ShWaRqNWJZI/AAAAAAAAA4w/c8 … rmFlowerRings.jpg
http://www.flowerrings.org/wp-content/uploads/flower_rings.jpg
http://cn1.kaboodle.com/hi/img/2/0/0/167/2/AAAAAuqIyYAAAAAAAWclR … g?v=1224774586000
В Бижуленд не съм се заглеждала дали има, а и скоро не съм ходила там. Не знам дали също по магазините за аксесоари за коса дали случайно не продават и пръстени.  Thinking

# 55
  • Мнения: 1 230
Интересуваме магазин в Пловдив-някъде по Гладстоун за детски дрешки, на символична цена,но не втора употреба,а внос от Германия  или Англия ,ще ви излъжа,но били доста качествени.Ако някой се сеща,моля пишете ми точния адрес.
Дрешките не са точно на символични цени  Wink Магазинчето беше на светофара като се излиза от автомобилния подлез на Пощата. Сега не работи, но има бележка, че са се преместили в подлеза на Тримонциум  Peace

# 56
  • Мнения: 400
Здравейте! Искам да питам някой знае ли откъде мога да купя капан за сънища, от тези декоративните? Ето такова имам предвид:


В магазина за подаръци, който е до магазина за цветя в подлеза преди тунела-към понеделник пазара. Като слезеш от към ресторант хистори, ще видиш магазините за цветя и до него за подаръци. Там имаше няколко вида.

# 57
  • Бг
  • Мнения: 846
Момичета, някоя от Вас дали знае, в кои магазини върви промоцията на Жилет - "Върни стара самобръсначка, вземи нова с 30% намаление". Ще бъда много благодарна ако ме насочите, че мъжО си развали самобръсначката и искам да се възползвам от това намаление.
Благодаря   bouquet.

# 58
  • Мнения: 6 206
Привет и от мен.
Не знам дали ми е за тук въпросът, но сутринта доста търсих мнения из форума, но бяха все стари.
Интересуват ме отзиви от Музикалното училище, по-специално за първи клас и нулевия клас. Има ли майки на деца, които учат там? Най-ми е грижа подготовката по другите предмети. Имам познати учители там, но ми се струва, че тяхната преценка е доста пристрастна, а искам да се ориентирам вече на някъде, макар и да ни е рано още.  Hug


Подготовката не струва. Толкова колкото в кварталното училище е. Къмто 4ти клас разликата се усеща много много.
Това е минусът.
Плюсът е, че е в много интелигентна среда, хубави, стойностни деца, няма простотия, чалгария. Вярно към 8ми клас не са "гъзари", но знаем гъзарите докъде стигат.
Моето дете не бих го дала, най-малкото защото му знам темперамента.
Момичето ми също няма да пасне в онази среда...
Но братовчед ми завърши и познавам много деца /вече големи хора/, мога да кажа, че беше страхотно за него.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Момичета, кажете с какво се ходи до НАП от Тракия (хлебозавода)? Има ли изобщо директен автобус?

Общи условия

Активация на акаунт