Deutsche schule Sofia

  • 1 574
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте,

Бих искала да помоля, ако има мами, чиито деца учат в това училище да споделят своите впечатления (положителни и отрицателни).
Обмислям записването на детето ми там и искам да имам повече информация.

Благодаря ви предварително.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 2 591
и аз се интересувам ... от това училище и други с преподаване на немски от първи клас

# 2
  • Мнения: 15 113
Конкретно инфо нямам, а и доста старо, но вижте с немски са Веда, Ерих Кестнер, знам че направиха едно ново Дойче шуле, което е към немското посолство.

Общи условия

Активация на акаунт