Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 137

  • 44 367
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Мурат са го сложили на много билбордове в Пловдив,да не би да има учителка от нашия град.... newsm78

# 721
  • Мнения: 10 240
Мурат са го сложили на много билбордове в Пловдив,да не би да има учителка от нашия град.... newsm78
Или момичетата от Пловдив сазапочнали предизборна кампания за Мурат?   Joy Joy Joy

Мурат каза: "Гледайте "Любов и наказание" по Диема фемили!" на много разбираем български!  Peace

# 722
  • Мнения: 0
Сериала на Онур ми е на ТВ-то и не се ядосвам с линкове и нет.

Аз засега го харесвам. Кара ме да мисля, макар, че това не ми се отдава много.

Страхотна игра на актъорите. Бях изненадана от Нургюл, която не възприех в ролята й на 25 год.

девственица в ЛиН, но тук добре се вписва.  Ще го следя.

# 723
  • Мнения: 1

Мурат каза: "Гледайте "Любов и наказание" по Диема фемили!" на много разбираем български!  Peace

Ихаа, супер Party Жалко, че не мога да го чуя ooooh!

# 724
  • Мнения: 10 240

Мурат каза: "Гледайте "Любов и наказание" по Диема фемили!" на много разбираем български!  Peace

Ихаа, супер Party Жалко, че не мога да го чуя ooooh!

Ще се опитам да го запиша и кача в тубето!  Hug

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987

# 726
# 727
  • Мнения: 10 240
В последните реклами Нургюл каза същото изречение  на български. Редуват двамата актьори. Сега е ред пак на Мурат.  Peace
Записите са правени по време на интервюто с екипа на Гала.

# 728
  • Мнения: 1
Като не ни отпускат нови снимки, ще караме на стари Mr. Green

# 729
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 730
  • Мнения: 0
Ай ...на този колаж обувки като плавници му издялкали на Мурат...тц, тц,... ooooh! ooooh!

# 731
  • Мнения: 5 723
Сигурно не е Мурат ,а и Туба????????

# 732
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Asi&Demir - Seninle Ölürüm
Нов клип

# 733
  • Мнения: 1
Балконът пълен, а никой не пише Rolling Eyes Да не чакате Мурат по рекламите на Диема фемили Mr. Green


# 734
  • Мнения: 10 240
Записах нещичко, но не е пълния текст. Embarassed  Мурат казва "по Диема фемили", Нургюл " Диема фемили". И малко от рекламата. Качеството също не е хубаво, но се чува. Ако искате да го пусна , ако не ще чакам следващия път.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт