Отговори
# 720
  • Мнения: 19
Честита Баба Марта! Бъдете здрави и засмени, влюбени и устремени!

Поли, Йоана също е вдигала висока Т нощем, без нищо друго. Преди година първия антибиотик ни го изписаха в такъв случай, тогава за първи път я лекувах с хомеопатия.
Преди около месец отново ни се случи 39.9 изведнъж. Изтръпнах, а уж не ме е страх от висока Т. Цяла нощ беше с Т -ту по-висока, ту по-ниска. Справихме се с хомеопатия, но 24 часа бях на тръни. Много бързо се справи детето. Мисля, че беше вирус, доста тежко го изкараха свекър ми и свекърва ми, с антибиотик и какво ли не. Нашето семесйвто също го изкара, но доста по-леко, благодарение на хомеопатичното лечение.
По-добре идете на лекар.

Хубав ден!
Пожелавам се/ви пролетта да идва по-бързо, че тази зима вече ни смаза от скука.

# 721
  • Мнения: 19
Благодаря Ви момичета, каат а какво точно и даде от хомеоп лекарства?

# 722
  • Мнения: 19
Поли, първо Беладона 30, но имаше и доста други симптоми на лекарството, освен висока Т. След това цял ден не давах нищо, защото нямаше ясна картина. Второто лекарство беше Нукс Вомика 30. За 3 дни се оправи и не се наложи да ходим на преглед /разболя се в петък вечерта/.
Хомеопатично е само лекарство, което покрива картината на болеста, така че за вашия случай може да е подходящ съвсем различен потенциран препарат.

Момичета, в събота, заедно с НАПК организираме среща, посветена на кърменето. Споделете с ваши познати, които се вълнуват от темата:
https://www.facebook.com/#!/events/327514363950814/

Слънчев ден!

Последна редакция: чт, 01 мар 2012, 13:55 от kaat

# 723
  • Мнения: 38
Здравейте,моми4ета!:)
4естита БАБА МАРТА,Мами и де4ица!!!!!!!!!!!
и ние днес си вързахме по една мартени4ка ,бабите ни пратиха от Бг Wink
Ето ме и мен,тези дни съм по заета ,та не ми е оставало мн време ..Ивето и тя накашля ,в4ера даже от детската я върнаха ,та и днес сме си вкъщи заедно..Не е толкова зле,даже днес мога да кажа 4е е мноого по-добре ,но така са пеценили в4ера .. Whistling
Поли,дано Денис е по-добре,може да е някакъв вирус ?...Пиши като можеш да кажеш как е:)А ти как си ,добре ли си ? Hug
Ина4е  от утре ще имаме гости-дядото на Ивет (свекъра ми)ще идва при нас за 10-тина дни,а другият месец моята мама Simple Smile Hug домъ4ня ни ве4е и на нас ,и на тях ,най-ве4е за Ивето:)))Добре 4е е този скайп ,та поне се виждаме ,ина4е съвсем се губи представа така като растат с всеки изминал ден на тази възраст.  Peace
При нас времето е хубаво ве4е,направо пролетно по обед ,пожелавам ви и при вас да е топли4ко и приятно за разходки! Hug стига ве4е с тази зима! Whistling
това е моми4ета засега ,целувки и до скоро пак ! Hug  Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 39
polyville, малкият като беше на 6 месеца изкара "шеста болест". Тя започва с 3 дни темп. без никакви други симптоми. Минава от самосебе си.

# 725
# 726
  • Мнения: 1 983
alice62, ЧЕСТИТО ВТОРО МОМЧЕНЦЕ! Да е здрав и да расте безгрижен и усмихнат! Слав ли се казва? Кога се роди? Ти как се възстановяваш? Как сте вече в къщи? Разкажи за вас...когато имаш време! Hug

# 727
  • София
  • Мнения: 122
Честита Баба Марта и от нас  Grinning Да сте бели и червени, весели, засмени!

alice62 Честито бебонче, много здраво и спокойно, усмихнато и щастливо  Hug
anni2002 Как е Ивето? Ех и на мен ми се иска вече да е пролетно тук  Grinning
poliville как е Денис, още ли сте с температура?
Данче излязоха ли Ви резултатите от изследването, как са показателите на Петето
Ох, Алиса ме побърка днес  Tired Голям рев му хвърли, а когато не реве прави бели  #Crazy Почти е пробил третия кучешки зъб и сигурно я тормози, но е ужасно кисела. Днес нарочно стъпи в едно кучешко ако. Навън беше решила, че изобщо няма нужда да ме слуша, непрестанно се дърпаше и ми бягаше. Намърля се от главата до петите  #Cussing out

# 728
  • Мнения: 1 983
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МОМИЧЕТА! ЧЕСТИТ ТОДОРОВДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ! ДА СА ЗДРАВИ И ПЪЛНИ С КЪСМЕТ!

# 729
  • Мнения: 6 002
Честит празник ! bg
Честит празник на всички именници!
marini честит имен ден на малката усмихната девойка !

# 730
  • Мнения: 1 350
Честит празник ,момичета ! Днес не съм писала ,че съм на плодове и съм зла Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Марини ,за малко да забравя Теа,аз щото нали си я знам Толумбичка и хич не ми идва на акъла да ти честитя днес  bouquet Много здраве ,щастие и усмивки желаем на Теа и да слушка.
Хемоглобинът на Петьо е 85 вече (миналата седмица беше 77) и ще мъчим да го вдигаме с храната.Гледам да давам всичко от себе си ,разнообразявам ,но месо давам по веднъж на ден ,гледам да има яйца ,мляко ,сирене...с нетърпение чакам да дойде сезонът на зелените зеленчуци.Иначе той е добре ,щурее за двама Laughing

# 731
  • Мнения: 1 983
J_M_M, Данче, благодаря ви, момичета! Бъдете здрави и вие и семействата ви! Hug Hug

# 732
  • Мнения: 19
Здравейте и от мен Simple Smile Малко на патерици честита ти именничка марини да ти е жива и здрава принцеската и много да ви радва   bouquet
Дениската се оправи, след 2 дни с Т, в петък се събуди без, но аз пак реших да го заведа на лекар, прегледа го - нищо му няма, каза че било сигурно някакъв вирус, да му давам профелактично нурофен  Tired, което аз не направих при условие че няма Т...но от днес и апетита му се върна и всичко е ок, което ме прави много щастлива  Mr. Green
Иначе аз съм добре, корема ми расте и ремаркето също, за разлика от първия пър, когато бях качила само някакви 6 кг на корем, и си хапвах стабилно, но явно както казват втората бременност винаги се качва повече...Разширих се повече на таз и крака, което ме навеждаше на мисълта, че е момиче, първите 3 месеца минаха в повръщане  Tired Ужас но уви още едно мъжле ще си имаме Simple Smile Mr. Green Измислихме му даже и име Максимилиан, мъжами искаше Максимус (от филма Гладиатор  Thinking) ама аз му казах че е луд да си кръсти детето така в БГ  Stop та затова междинен вариант, малко не ме кефи че накратко ще му викаме Макс, като на куче ама кво да се прави, да не едно магаре да се казва Марко  Mr. Green
Честито на аличе 62, виждам че и тя си има второ момченце, да ти е живо и здраво и тох батко да стане след някоя и друга година хихихи Simple Smile
Та така мами малко ми е спечено и тъпо за тия болнични и за майчинските сега, защото тая държава не прави нищо друго, освен да ощетява хората и да ги кара да бягат навън, за майчинските връщат 24 месеца назад, а на мен така ми влиза и предишното майчинсво от 240 лв и ме дърпа много назад, същата история и с болничните, 18 месеца назад...големи са глупаци тия депутати, не си напълниха джобовете...ще ме извините ама това много ме нерви....
Та така лек и ползотворен ден на всички желая, изпълнен с много усмивки и топлина...Simple Smile  bouquet  bouquet
Данче, чакаме те в клуба най-скоро   bouquetхихихи
мечопух, пък ти с тия сладки дет ги правиш, браво май си намери нов занаят, караш хората само да се облизват на снимките Simple Smile

# 733
  • Мнения: 1 350
Хора,Поли и другите раждали ,сега като мо свърши майчинството ,ако дай Боже забременея,колко майчинство ще вземам после ,ако не започна работа newsm78 Това коментирахме наскоро с другите майки ...пълна мъгла ми е това счетоводно ooooh!

# 734
  • Мнения: 2 401
Марини, да ти е жива и здрава прекрасната именичка с прекрасно име! Hug
Поли, браво на малчо, че е оздравял. И наистина що за глупост е това да се дава профилактично Нурофен.
За майчинството аз не съм си правила труда да се замислям как ще ми се отрази това, че се връща 24м. назад. Сега ме вълнува по-скоро дали доктора ще ми даде болничен за дупката, която ми се получава между двете години на Ани и 45 дневния болничен, че нещо чувам че не давал лесно болнични, а пък съм доволна от него и не ми се иска само заради това да го сменям. Сега в сряда ще го посещавам и дано да се разберем.

Алис, честит малък юнак!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт