Отговори
# 735
  • Мнения: 30
Марини Да ти е жива и здрава сладката Теа ! С много радост да си носи името   bouquet (със закъснение  Blush)

Има ли и други като моето овне,което си удря главата в пода ,ако не стане неговата  newsm78,ако не му позволя нещо или пък му се скарам да не прави така ?За всичко се инати -за обличане,за събличане,за влизането вкъщи от разходки ( тогава е най-страшно )Не зная,все си мислех че ще отшуми,но нещо не се получава.общо взето се сърди и си причинява болка по някакъв начин  Outta Joint Вече не знам какво да го правя  Tired почти съм се предала. Приемам съвети всякакви  Thinking
Забравих да спомена,че тези неща ги прави само при нас с баща му,при бабите е просто малко добро детенце  Whistling Прочетох доста неща в нета,на това поведение казват "Бебешки пубертет "но ми се иска да прочета  и вашето мнение Hug

Последна редакция: пн, 05 мар 2012, 00:26 от navail

# 736
  • София
  • Мнения: 122
navail и с Али минахме през такъв период, даже изпадаше в истерия, за радост отмина. Иначе и тя е изключително своенравна и непослушна. Щом я викна и тича в обратната посока. Въпросът е как ти реагираш в ситуацията, ако не му обърнеш внимание, какво става. Вчера Алиса се тръшкаше за нещо несъществено и като ни напуши всички на смях, тя погледа, погледа и започна да се хили и тя  Laughing

# 737
  • Мнения: 1 753
Честит именен ден на Теа с голямо закъснение! Жива и здрава!  bouquet
И честито ново попълнение в семейството на Алис Hug


Ох,аз все се каня да пише по-дълго и ние какво правим,ама все се заблявам с друго и  Blush но ще се включа де  Mr. Green



Да ви кажа нещо от тази сутрин :
Правя и аз  Лази буба лази ,а тя ми хваща ръката и ми вика:стигнала буба! и маха ръката! Направо се .... разхилих зверски,а тя самодоволно си лапна палеца! хахаххаха
по този повод как да я отуча да не си лапа пръста вече?????

Последна редакция: пн, 05 мар 2012, 10:04 от sparkling eyes

# 738
  • Мнения: 1 981
Благодаря за поздравите! Hug Новата тема!

Общи условия

Активация на акаунт