Отговори
# 705
  • Мнения: 38
здарвейте ,моми4ета! Hug
Дан4е,как е Петьо сега ?Дано е по-добре ве4е и няма температура!А ние тука да ви кажа изобщо не правим такива изследвания за хемоглобин??и аз изобщо не знам какъв е на Ивето примерно??и аз като се замисля не съм давала яице само от доста време  newsm78 забравям 4естно казано..
дано е вси4ко наред  де,ама явно 4е само ако имаме някакви оплаквания ги пускат такива изследвания!
Бъни,хубаво е да се консултираш с лекар все пак, за твое успокоение ! Hug доста време  ми се струва и на мен..ама знае ли 4овек ?..
Марини,много сладки снимки си сложила на аватара си на Сашето и Теа:*
Силве,благодаря ти  за милите думи! Hug да много си се грижи Ивето за куклите си:)))
При нас днес беше пролет Hug Искрено се надявам ве4е да се стопля и да се радваме на топло време ве4е  Hug
лягам ве4е,4е съм изморена днес ,целувки на вси4ки! Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 2 401
Бъни, нормално си е и аз имам позната, която две години беше без цикъл, всеки организъм е различен. Профилактичен преглед никога не е в повече, само че имай едно наум, защото повечето доктори нямат представа, че може толкова дълго да се кърми и съответно да има такава дълга кърмаческа аменорея! Между другото и без цикъл може да се забременее, защото някой път образуването на яйцеклетката предшества първият цикъл, особенно след такова дълго кърмене! Simple Smile

# 707
  • Мнения: 351
Еха, пак хубави новини! Поли, честита синя вест! А за Звездичка... нямам думи... Ти си майка-героиня! Вярвам, че и с още едно бебче ще се справяш прекрасно и сигурно ще поставиш кърмачески рекорд! Похвали се като разбереш какво е!

Бъни, дано всичко да е наред.
J_M_M, какво се случва с теб?  Hug
Данче, Петьо как е?


Ние се оправихме вече, но Ели ще ходи на ясла чак след РД. Бях забравила какво е да диша през нослето...  Sad

Съжалявам, малко по диагонал ви чета, но нямам време...
Целувки на всички!

# 708
  • Мнения: 4 358
Звездичка мерси Hug
Моя доки си ме знае..няма да ме гледа странно.Иначе аман от увиснали ченета  Mr. Green LaughingНо..ще се завлека до там.
Данче ето виж къде са писали за нашите деца hahaha hahaha hahaha
http://marrah.info/kakvo-oznachava-dete-s-visoki-potrebnosti-ist … -iziskvasto-bebe/
Много ми беше полезно.Точно така отглеждаме Зайко Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesпривързано Laughing...без да знам ,че така му се казвало Laughing

# 709
  • Мнения: 30
  bouquet Бъни,много благодаря за този текст,можеше никога да не го срещна,а ми е толкова полезен!

# 710
  • Мнения: 38
Бъни,много интересно ми беше и на мен Wink Зву4и невероятно след 3 деца да срещнеш проблеми с 4етвъртото ,но явно е факт ! Wink И най-важното е наистина децата да усещат обичта,топлината и закрилата!  Hug

# 711
  • Мнения: 19
Здравейте,
вече излезе и на български книгата на д-р Сиърс /Книга за бебето/, разглеждат се основно първите две години от отглеждането на детето.
Ако темата за привързаното родителство ви интересува, разгледайте и http://www.estestveno.com/taxonomy/term/103

Спокойна нощ!

# 712
  • Мнения: 4 358

Ако темата за привързаното родителство ви интересува, разгледайте и http://www.estestveno.com/taxonomy/term/103
Мерси  bouquet.Точно така отглеждаме малкия Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 43
poliville Честита синя новинка!
 Давах малката на баба и дядо първия месец - нещо като ясла - взимаха я към 10-11 и си я взимахме към 18 ч. Започна обаче да плаче от мен и сега съм редуцирала до два-три дни макс и баща ми идва да я изведе за някоя и друга разходка. Тя не ходи на ясла и сме си заедно. Аз все си мисля, че за ревност за твърде малки. Сузинката единствено негодува, когато не й се обърне внимание, но с времето става все по-разсъдлива, вижда ме, че съм заета, обяснявам всичко като на голям човек и когато спи бебето, ние двете играем, четем и я включвам в ежедневните дейности. Тя иска внимание почти постоянно.

Напоследък Сузи ми е станала голяма чистница: "цапа, цапа, дай салфетка!", като се намокри с вода е съща истерия. Бебето пък точи лиги като санбернар и тя всеки път като понечи да го помилва по личицето си дърпа ръчичката като опарена Grinning Grinning и искрено се погнусява Grinning Grinning Grinning Вчера Косара за пръв път успя да я докопа - хвана й бодито, че беше на цветчета... опита се да пообщува милото Grinning. Сузаната пък се втрещи от това нахалство: "пУснИ ми дрешката, бебе!"... Направо тръпна да видя лазещата буболечка, как ли ще бъде възприемана Grinning Grinning Майка ми разказва, че докато не съм пролазила и започнала да развалям игрите на брат ми съм била само "бебето" - след това само Полина - нищо умалително или умилително не е виждал брат ми в мен Grinning Grinning От тази страна си е цяло щастие, че Сузи е все още в своят разрушителен етап и предумно бута и разваля кулите от кубчета Grinning

Марини - браво за рекорда, че това си е направо повод за гордост!

Бъни и аз съм в отбора! Определено ми е супер да не се занимавам с неразположения от тоя род, но и според мен е хубаво да си отидеш на профилактичен преглед. Най-малкото за някоя и друга цитонамазка.
Аз с Косара забременях веднага след кърмаческа аменорея - първата овулация... Косара можеше като нищо да си има и компания, защото при тези овулации се случвало да се отделят и повече от една яйцеклетка Wink

хубав ден!

Последна редакция: вт, 28 фев 2012, 14:11 от Nuriii

# 714
  • Мнения: 10
Не съм влизала много отдавна и нямам време да следя всички теми които обсъждате.Но искам да ви поздравя с Честита Баба Марта.Нека всички сме живи и здрави.

# 715
  • Мнения: 19
Добро утро мами.Снощи Денис ми вдигна 39.5 в рамките на един час, после му дадох нурофен и я свалих с компреси от вода и оцет, но сутринта пак ми се събуди с т., не е висока 38 и нещо но ми я поддържа постоянно.Други симптоми няма....На някой случвало ли се е това? Незнам дали да безпокоя педиатърката или да изчакам и да му давам нурофен?

# 716
  • Мнения: 6 002
Честита баба Марта !

Най -добре го заведи на лекар че сегашния вирус така започва с висока температура,нас не ни подмина,още кашляме и подсмърчаме с децата.

# 717
# 718
  • Мнения: 1 350
Честита баба Марта на всички априлчета  Grinning Grinning GrinningДа си живи и здрави ,бели и червени и мноооого послушни hahaha
Поли ,води го да го чуят,нищо няма да му стане.По-добре така ,отколкото да закъснеете ако има нещо.Ти как си ,мина ли вече неразположението ,гади ли ти се ,ядеш ли...разказвай Mr. Green
Аз вече не издържам вкъщи ,но то са едни ветрове ,днес нов сняг ,направо ми се реве.Добре ,че Петето нещо се укроти ,та се разбираме ,нали сме по правилата на привързаното родителство Crazy Сутринта едва даде да му сложа мартеница ,не ще и да чуе Mr. Green Много трудно го излъгах да му сложа една с любимия му Маккуин Светкавицата Laughing Много ме озадачи ,че иска мартеница на вратленцето ,а то от онази песен за баба Марта го запомнил и сутринта ми показва hahaha
Утре ще правим нови изследвания ,да го видим "анемичния" Crossing Arms Вчера за 10 минути си удари главата на 3 различни места ,мъжа ми се шегува ,че ще ме дава на социалните  hahaha Ако някой го види това дете ,ще каже ,че го бием hahaha

# 719
  • Мнения: 52
здравейте момичета!
Честита  баба Марта!Бъдете бели и червени,весели ,засмени..и много здрави!
Не съм ви чела от мноого време,но първо да честитя на всички мами,които очакват  още едно съкровище вкъщи..  bouquetБраВО! Желая ви лека и безпроблемна бременност!
И ние подсмърчаме,от вчера -някак изведнъж дойдоха сополките този път,по-късно отивам за шуслерови соли и еуфорбиум капки,последния път така излекувахме хремата/но пък продължи около 20-ина дена/..
Калоянчо-калпазанчо, ми е  много любопитен и някак по-буен от сестра си..Почти няма здраво местенце вкъщи...но да са живи и здрави децата,ще се прави ремонт Laughing Обича много да рисува по стената и пак там да лепи пластелин..Много обича приказки и е научил няколко книжки от тези с твърдите корици..пее и бърбори ужасно много и всяка сутрин плаче че иска и той на градина като сестричката си...

Общи условия

Активация на акаунт