Раздават ритничета, февруарските мъничета! - Тема 9

  • 24 738
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 474
Сия,ти кога си направи лентичките?На мен нещо новички ми се виждат или пак не съм в час? Crazy
И тази тема изписахме.Как ще се казва следващата,момичета?Нещо от архива да ползваме или има идеи?

Последна редакция: пт, 07 окт 2011, 20:47 от deyzi

# 676
  • София
  • Мнения: 6 262
А, тия дни си поиграх, че предишните бяха мн. морски.  Wink

# 677
  • Мнения: 678
Ето ме и мен.Местихме мебелите в детската стая...чистихме сега хапнахме......
Аз правя постоянно това-онова,но снимки ще качвам във фейса и рецепти де...за да не дразня тук.
Стига с тези поверия и бабини деветини.....Аз предната седмица плетох гривничка на комшийското момченце..И то с възли,,,,е сега......Глупости...
bibilyana ,приех те,може да си пратила,но не винаги ми изписва,или е изписало ,но мъжът ми нали е любопитен е проверил кой е...и не съм разбрала......

# 678
  • Мнения: 14
мая06  И моят беше 65 кила като се запознахме а е 189см висок, и си мислех, че няма да качи, като бяхме още приятели си взимаше от Билла само по 6-7 кебапчета, и по толкова кюфтета за път, някоя салатка и някоя вафла и на това караше 10-15 дни, а като се събрахме започнах да му правя по 7-8 буркана с манджи- боб, леща, супа, спагети, отделно 3-4 кутии с кюфтета, карначета, мазно пържено свинско месо.. най мазното нарочно  Laughing
Научих го да яде и за закуска кроасани поне, а преди пиеше кафета до 2-3 часа следобяд..
За няколко месеца стана 74кг, а сега е 77 откакто забременях расте с мен , чак не мога да повярвам... Мислех, че и едно кило не може да качи! Твоят ако е пушач също и ако не обича да се храни редовно нищо чудно затова да е толкова килограми.

she_moto  Не че не бива да плета, а че не бивало до 7мия месец да плета на бебето, така казва свекърва ми. Както и за покупките- вече към 7мия месец...

bibilyana  ЧЕСТИТО!!!!!!!!!!!!  moresmile

Аз до преди малко бях на кафе с бившата ми кординаторка на Ейвън - много позитивна жена... Имам нужда да излизам с такива хора и да говоря само за хубави неща...
Откога не съм се смяла така..... В цялото заведение само ние се чувахме как се кикотим до напикаване... Жената имала 4 операции - все животозастрашаващи, и то на различни органи.. Чупила си е таза 1 път, двата крака едновременно 1 път заедно с едната ръка, а всеки крак по отделно  също по един път... Какво ли не е преживяла, но е винаги усмихната и разказва за преживяванията си с усмивка... Последния й престой в болницата бил заради 2 счупени крака, и една ръка а имала Обожател от съседната стая - паднал от 8мия етаж и той целия потрошен и майка му го гледала, но той поне вървял на патерици вече  и й казвал, че ще я взима за жена ..
Тя го питала: Майка ти кой по-напред ще гледа - теб или мен - и двамата сме раздрънкани от всякъде..  Joy Laughing

# 679
  • Мнения: 678
- и двамата сме раздрънкани от всякъде..  Joy Laughing
[/color]
Ох,как се смях.......

# 680
  • Мнения: 2 474
Ау,Алекс,все с тази женица се събирай,много добре ти действа.То ние хората така сме устроени,е ни става по-леко като видим по-тежки случаи от нашия.Много им се радвам на такива борбени хора,които приемат нещата с усмивка и извличат позитиви от всичко. Laughing

# 681
  • Мнения: 157
Да се запиша и аз. 20 февруари пак момиченце!

# 682
  • Мнения: 14
Само като си представя картинката, тя с 2 гипсирани крака изпънати нагоре и едната ръка и тя гипсирана  Laughing А той пристига гипсиран целия при нея с патериците и майка му го придържа  Laughing
А искал да я взима и нея - такава счупена и тя  Laughing Laughing

deyzi  И аз винаги съм била от тези хора, но просто няма начин никога да не се отчаяш и за момент, когато много неща ти се съберат. Всеки изпада в моментно отчаяние при такава ситуация, но важното е да се успокои после... Е, аз се успокоявам, но не на момента, а в последствие, защото и по принцип съм чувствителна, а сега още повече.  Hug

molly_13  Още една мама на момиче Simple Smile))))))) Забелязвам, че момичетата стават повечко от момченцата.   Heart Eyes Heart Eyes

# 683
  • Мнения: 2 474
Да,наистина много девойки ще се пръкнат,та затова ще си кътам момченцето без да се оплаквам,че ми е второ. Laughing
Алекс,ще видиш,че и на твоята улица ще изгрее слънце.СЛЕД ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ ПРИТЕСНЕНИЯ ЩЕ ДОЙДЕ И МНОГО РАДОСТ. Hug

# 684
  • Мнения: 208
Пепито, голяма грешка направих като хвърлих едно око на снимките ти. Току що приключих с яденето и пак едни лиги разточих..... И като си помисля, че това са сигурно 1% от прекрасните неща, които можеш да правиш. Направо завиждам на близките ти, особено на дъщеричката, която винаги намазва от творчеството на мама.

Алекса, току виж при мен се крият сини гащи  Party

# 685
  • Мнения: 4
Здравейте отново ..рядко се дореждам до компютъра покрай мъжа ми хах и за това толкова късно пиша. Много благодаря  за топлото посрещане но искам да попитам за съвет ако не много нахално.
Днес си направих повторни изледвания за утайката на кръвта  в 7-ма Поликлиника и отново се указа висока Cry 106 и гинеколожката и личната ми лекарка ме канят за вкарване в болница от което още повече се плаша . Само,че искат първо да изчакат да ме видят на 3D понеже имам назначен час във 3та Грацка за 12ти 10.2011 и после ме засилват направо към някоя  болница ...много ме страх за бебока  . Малко са ми проблемите в къщи с това безпаричие а сега като сетя ,че може да имам проблем с мъничето ми не ми дава мира ! Sad

# 686
  • Мнения: 678
Пепито, голяма грешка направих като хвърлих едно око на снимките ти. Току що приключих с яденето и пак едни лиги разточих..... И като си помисля, че това са сигурно 1% от прекрасните неща, които можеш да правиш. Направо завиждам на близките ти, особено на дъщеричката, която винаги намазва от творчеството на мама.

Алекса, току виж при мен се крият сини гащи  Party
Е,стига бе...Вие ме изкарахте......просто се запалих по снимките.Снимам малко от нещата и то в последните 2 години.Преди това и през ум не ми е минавало да снимам разните му работи....



А да знаете,преди време бях поръчала на мъжът ми да сготви" Пиле с ориз".Прибирам се от работа те вечеряли,хапнах аз и чак след няколко дни вземам фотоапарата да снимам нещо и гледам той си снимал произведението-тавата с пилето с ориз... Joy

# 687
  • Мнения: 14
Deyzi   Hug Hug Hug Всички ще сме така!   bouquet


she_moto  Тъкмо обичаш мотори и коли и ще те тормози малкия сладкиш все с това да си играете!  Heart Eyes  

Днес мама ми разказа за едно момченце в детската градина където тя работи, не признавало никакви играчки, само със щипки за пране си играел, всичко друго хвърлял и чупел, майка му се оплаквала и че яде само хляб без нищо друго, така правел и в градината - само хляб - закуска, обяд, вечеря, а като го питали от градината  вкъщи  какво яде, той отговарял "Унас не ядем, само мама яде"  Grinning

Тия деца могат да те изкарат, че гладни ги държиш  Grinning

# 688
  • Мнения: 8
Добър вечер мами сладки  Mr. Green!

Добре дошли на новите момичета и честито на тези разбрали пола Simple Smile..

За новата тема, Фабиана ми каза, че има подновен дизайн. Ще чакам да пише и ако не, аз ще пусна със заглавие от стара тема. Съгласни ли сте? Има много хубави предложения Simple Smile.

# 689
  • Мнения: 2 474
Elileni,съгласна,как да не съм съгласна като моя принос е само в изписването на темите. Crazy
Алекс,това момченце което описваш все едно е моето навремето.Направо съм шашната от приликите. Shocked
Приятен ден,момичета. Hug

Общи условия

Активация на акаунт