Жената Лъв-57-ма тема

  • 17 688
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 493
Охо Боб , а здрасти  Hug Айде двете заедно да простираме  Wink на мен след 10 минути ми извъртява пералнята  Whistling

# 76
  • Мнения: 9 776
Добър вечер! То май за лека нощ вече. Crazy
Гудзи, точно така са ми смените. Днес беш много спокойно на работа. Обаче като се прибрах какво ме чакаше............ ooooh! Мъжа ми решил да почне да чисти /преди няколко дни ми вика: Кога мислиш да чистиш? Пък аз му отговорих - що мислиш, че мисля? Crossing Arms Twisted Evil/. Явно наистина много сме я омазали в къщи щом чак на него му прави впечатление. hahaha И като хванал пътеките от стъпалата всичко изкарал навън и ги изпрал. Това добре. Обаче не му останало време да почисти под пътеките. А там се събира страшно много пепел. И се наложи да влезем в къщи с обувки. А това са два етажа и направо откачих. Навсякъде да мъкнем мизерия и отвън. Не ми стига тази вътре. ooooh! И се хванах да забърша поне горният етаж. Tired

# 77
  • Мнения: 156
Добро утро!



Полинко, ей такава "помощ" най-обичам Twisted Evil
Хаяско, по-леко, моме! Остави работа да има за всеки ден! Hug
Вени, за бобеца да ти кажа какво знам аз... След като е престоял няколко дни не е хубаво да се замразява. Замразяват се прясно сготвени храни, но можеш да го стерилизираш... така мисля, че става.
Рейски,  стискам палци за днес fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover М. със здраве да си носи новите очилца и да не ги чупи Laughing
Гудзи, много работиш и ти! Нещо сме се активизирали...
Вчера чистих цял ден, пердета прах, но прозорците не си измих Crazy Ми изобщо не ми влизаше това в плановете Crossing Arms Почна едно, а свърша сто и едно и после не мога да се мръдна Crossing Arms Възрастна съм вече за  тези неща Mr. Green Whistling
И преди, Рени да ме е изпреварила, да ви кажа, че се засякохме тази сутрин  Mr. Green
Приятен ден от мен!

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 5 039
Добро утро, момичета!

Лек и успешен ден на работните.  Hug

Теди, и аз тряя да пера пердета, ама щот ич не ми се мият прозорци, та си трая... Laughing Точно пия кафе и се опитвам да се навия да я свърша тая работа днес, ама пусти лъвски мързел...хих хих хих...може би утре.... Thinking

# 79
  • Мнения: 11 493
Добро утро!

Тедко, благодаря душко.  Hug
Мъж ми е на Сф. лИтище днес. От Варна пътува до Сф със самолет и сега чака в 11ч някъде му е полета за ненам си къде  Crazy ама знам , че ще оди у Италията за 1 ден  Laughing

Аз имам много задачи, затова се обличам и изчезнам.
Прозорци..... Thinking мойте плачат за миене, но едните дето са ми най- мръснички трябва да ги мия следобед, че сутрин мноо слънце пече и ще се сваря. Обаче на мен все сутрин ми се мият  Wink, а следобед нц Joy

Бенджи, ко стана със шоф, курс? Вчера говорих с една позната дето сега го кара, ми мн сложно са го направили бре? Ходи не знам си колко дни на лекции или нещо такова. Учат тИорията  newsm78 По мое време нямаше такива неща. Меташ се У колЪта и даваш газ. Листовките сам си учиш и се явяваш на изпит Grinning

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 5 039
Реа, хи хи хи...точно ние с тебе, дет сме си у дома, не моим да намерим време да си умием прозорците... hahaha

Ааа, нищо, проучих ги ония от офертата - не стават...много лоши отзиви за тях от клиенти...но наерих къде да го карам на нормална цена...и му се чудя още...Опитвам се да се навия психологически, че нещо още не съм готова, май.
Изчаквам малко и заради финансите, че много нанагорно ни дойде - много разходи по учениците - помагала, дрехи, униформи, обувки, лаптопа ми се скапа, та нов хард за него тряяше...знаеш как е...Аз три месеца без доходи...мъжо -  август им се води неплатен отпуск, щото дог. им във фр. фирма е от юли, всъщност...абе, кофти финансов момент...и разни хора имат да ми дават/и на мъжо/ сума ти пари и никой не ще/няма да ни ги върне точно сега... ooooh!
Той да земе някви пари тоя месец вече /за септември/, и аз ще взема...та ще е ОК работата и ще го мисля кое първо...


Момичета, как да напиша заявление/молба за обезщетение по чл. 222? Някой писал ли е?
Спонджи, хелп... Praynig

# 81
  • Мнения: 9 776
Добро утро и от мен!

Аз ВЕЧЕ бърша прозорци, а мъжа ми спи. Crossing Arms Направи ми мизерията вчера, и днес няма накъде да мърдам. Twisted Evil Обаче сега ще го изритвам от леглото и да бърше отвън. Аз отвътре ги забърсах вече. Остават ми пепелаците из стаите по мебелите, пода.... ooooh!

Бенджи, ко намериш лесен и ефикасен начин за психо нагласа за курсовете, можеш да споделиш с мен. Flutter

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 5 039
Поли, все като ми притряя кола и все си викам, че тряя да я взема тая пуста книжка, и все отлагам.
Страх ме е, всъщност, искам първо да се кача на кола на шофьорското място и да се науча да карам, да видя дали ми харесва и да си преценя ще карам ли или не, ако имам книжка. И тогава да ги запиша. Така съм решила. И намерих кой да ме "обучава" /кандидат-зетя  Wink се е амбицирал и води систър да кара на полигона до тях с неговата кола, покани и мен, само дето ми е сложно откъм време - точно тогава надвечер мен ми е най- сложно с организацията, а той не може уикенда/  Simple Smile

Да се похваля: проблемът с Бибаком е решен: мъжо оттам звънна на оператор, насоли ги и веднага реагираха със спиране на въпросния тел., нямаше туй- онуй.  bowuu

# 83
  • Мнения: 9 776
Ха, Бенджи, то и аз така искам някакси да се науча първо да карам, и после да отида на курс, ама мъжа ми вика тогава за какво да им плащаме. Mr. Green Но определено бих била по-спокойна и аз така. Качвала съм се, карала съм, имам една съборена табела Embarassed, но с мъжа ми до мен..... Whistling Карам аз, а той в един момент ми вика: Пуфееее, Пуфеее! А аз давам газ, пък той искал да ми каже да натисна спирачка. newsm78 Иди го разбери. Crossing Arms

Поздравления за победата. Wink

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Полче, мъжът ти е много готин, виж как нежно ти вика Joy. Моят направо в истерия изпада, малко ми е стресът като карам, та и той... Аз сега съм си наумила, че ще карам само ако ми купи малка (ама много малка) кола автоматик, иначе не ще и да чуя  Crossing Arms

# 85
  • Варна
  • Мнения: 2 143
Ехоу, как сте дами?
Рейски, на отсрешния ъгъл на стадион Черно море сме.
Ония хапки, дето "в яйце ги потопи и ги изпечи, а не ги пържи"? И аз онзи ден това правих. Тия реклами са ужасни.
Оф, за прозорци и пердета не ща и да чуя. И моите са за чистене, ама някой ден ще им дойде реда. Сега седнах да изпия едно кафе с вас и ставам да мятам тенджерите. Решила съм едни чушчици за зимъска да си приготвя.
Поли, сетих се преди време как баща ми ме учеше да карам. И двамата сме на един черен път между две ниви. Тръгвам аз, първа, втора и по едно време викам "Искам да спраааааа". И баща ми вика спирай, а пък аз само си викам и нищо не правя, докато не бухнах колата в нивата. hahaha
Кипре, А класата на Мерцедес е тъкмо по твоите изисквания Wink.

# 86
  • Мнения: 9 776
Полче, мъжът ти е много готин, виж как нежно ти вика Joy. ...

Нали? Mr. Green Вика ми той, ама не знам за какво иде реч, много съм зле. Crazy

Тони, същата работа и при нас се получи. Обаче сега може би поради това, че все за това някой ми говори напоследък, че и вие тук Crazy, ей сега ми дойде музата да изляза да покарам малко. Thinking Ако до утре все още имам мерак, ще накарам мъжа ми да се пробвам. Последно беше още с първата ни кола, едно ситроенче малко, има сигурно 8-9 години оттогава. newsm78

И изчистихме. bowuu Мъжа ми отхвърли бая работа, нЕма се кривя. Heart Eyes Остана да си сложи пътеките, дето вчера ги пра, а аз отивам да нанкам, че довечера работа ме чака. Whistling

# 87
  • Мнения: 11 493
А, добър вечер.

Тони, има една сладкарница на Генрал Колев 17  newsm78  Не знам дали ти е удобно?

Бенджи, аз мислих след курса, че не мога да карам  Crazy, ама ей на 1-2 катастрофки и съм ОКИ  Mr. Green

Пол, да цунеш оня твоят добричкият и да спреш да го хокаш  Grinning

Миналата седмица казах ли ви дето поръчха щори в ДС. Днес вече са готови и ги монтираха. Малко ми се вижда по- тъмничко, ама........Сутрин до обяд слънцето мн пече там и децата вместо да спят до обяд  Wink събота и неделя, стават в 8ч заради слънцето.




 

# 88
  • Мнения: 9 776
ПриВет! Hug
ДремнАх малко, ама изпуках от студ. cold Ич не ми дойде на простия да си обуя едни чорапи да се сгрея. ooooh! И все ми миришеше на чесън. hahaha Сложих една леща да се готви докато се наспя. Crazy Сега цялата къща ухае. Mr. Green

Норче, помня една твоя снимка от детската с наредени колички под щорите. Crazy Снимай новите да ги видим. Flutter

...Пол, да цунеш оня твоят добричкият и да спреш да го хокаш  Grinning

Добре. Mr. Green

# 89
  • Мнения: 699
Добра вечер банда  Hug Hug Hug

Аз готвя  Sick после ще ходим на пазар, от 1 седмица нямам нищо в хладилника, ни яйца, ни мляко, ни хляб  ooooh! не можем да стигнем до магазина. А аз ако не пукна от бързане и стрес пак ще е добре. Баси все тичам за нещо и въздух не ми остава. Но няма да се оплаквам повече.

Я да ви питам, кат' сте толкоз работни, колко пъти в годината си миете прозорците? Аз 1 път, покрай ремонтите, винаги пропускам пролетното почистване и го правя след ремонта в края на лятото и на есен ми е чисто още. А у сред зима нИ мож' мЪ накара да мия джамове  Blush И така до следващия ремонт и основно почистване  Mr. Green

Оставям ви, че ще бягаме до магазина.

Общи условия

Активация на акаунт