ВТОРИ клас! - 2

  • 33 023
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 250
Иринка, страхотно рисува Павчо, браво! Не само рибата, но и предните рисунки, които беше прерисувал са страхотни.
Честит на днешните рожденици! Да са здрави и много щастливи!
Дани и той беше канен днес на РД на свой съученик,но уви ще пропусне - от снощи е с температура,кашля,боли го гърлото и хремав на всичкото отгоре. Май утре ще пропусне училище.
Вчера беше за първи път на школа по математика - много му хареса. Домашните са написани, но той има нужда от допълнителни диктовки - прави много правописни грешки и въобще не се замисля - каквото чуе, това пише. Но голяма борба е с него относно допълнителното писане - мрънкане,уговорки от колко изречения да бъде диктовката, абе мъка с две думи. Ситурно и съседите ни разбират като почна да диктувам, а той да пише. При вас как е, децата упражняват ли се допълнително newsm78

# 16
  • столицата
  • Мнения: 3 797
При нас пък домашните винаги се пишат на занималнята и нямаме ангажименти за в къщи.
Много съм доволна от това. А резултатите от първия входящ тест - единствената пълна шестица е за нас. Значи това натоварване с домашни е достатъчно за момента. Все пак те са още деца и имат нужда и да поиграят. А и в това чудесно време е грехота да затвориш дете да учи при положение, че 5 дни в седмицата прекарват по 9-10 часа затворени в училището.
Успешна нова седмица на всички набори и още много шестици  Grinning Grinning

# 17
  • Мнения: 4 116
Нямам сили да пиша, само се записвам ...

# 18
  • Мнения: 2 466
Нямам сили да пиша, само се записвам ...
Сигурно има връзка с това,че си мама на две момчета. Wink Hug

# 19
  • Русе
  • Мнения: 7 794
 И от мен само запис, после ще записвам

# 20
  • Мнения: 775
Нашите бележници още не са ги върнали подпечатани, та оценки има само в тетрадките. Правят устен преразказ по четене, тъкмо изслушах за Пинокио.
Мерси за новата тема  Hug
Ще чета по-късно, че доста изпуснах.

# 21
# 22
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Направо ме хваща срам,че тази година нинджата не е записан на нищо извънкласово.Чакам евентуално да пуснат басейна и да подновим плуването.За нищо не ми стига времето или просто не мога още да се организирам..
От утре са втора смяна-ще видим какви ще ги къдрим Wink

# 23
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Мерси за темата!  bouquet
И нашите бележници още не са върнати, имаме няколко "Браво!" в тетрадката. Flutter

# 24
  • Мнения: 496
*Ирина* на рожден ден не ходихме, че сме сополиви, но е факт че се осъществи първото гости от съученичка. Рисуваха, играха, гледаха ДВД, надявам се, че се забавляваха и скоро пак ще имаме гостенче, а защо не и повече деца. Следващата събота пак е канена на РД, дано тогава да сме здрави.
Мисля да я вода на 5Д кино. Някой ходил ли е?

В бележника имаме четири шестици.
Днес цял ден решава тестове по Околен свят. Миналата година такива глупости беше писала, местата беше объркала, дано тази година да се представи по-добре.
Така и не научихме датите на празниците.

# 25
  • Мнения: 1 404
Ние бяхме цял ден по баирите и се успокоих-нищо му няма на детето, вървя си около 5 часа по неравен терен и не гъкна.
Дребното поспа доволно върху гърба на баща си, а аз заредих батериите за новата седмица Simple Smile

Месечина, какви тестове сте решавали и за кои празници се очаква децата да помнят датите? На мен ми изглежда ненужно.

За извънкласните- Ния сега иска и на народни танци да ходи и ми е сърдита, че отказах. Не мога да измисля начин да И обясня що е то време и какво е значението му на практика.

# 26
  • Русе
  • Мнения: 11 920
 Bili , тая Ния е неуморна.  Grinning Браво за прехода. ние правихме около 3 часа преход по парка -Русенски Лом  с още дечица. Най вървежнияг беше на 5 години. Моите спортисти хич не им се върви.

# 27
  • Мнения: 2 732
Здравейте и от мен в новата тема!
При нас нищо ново -не са правили входни нива .Утре ще правят диктовка по немски  Crazy.
Иначе играе до късно навън .Не и се ляга вечер ,а сутрин не мога да я събудя .Още се мота из стаите.
Лека вечер!

# 28
# 29
  • Мнения: 1 265
Моля, някой с по-голям ученик да ми обясни какво представляват ВХОДНИТЕ нива.


Още не са взели никакъв материал, а почнаха първите тестове.По околен свят например.Тези входни нива въз основа на миналогодишен материал ли се правят?Оценката за тези нива пише ли се в бележника или е просто, за да се види нивото в класа и какво си спомнят от миналата година.

Общи условия

Активация на акаунт