Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Zdraveite!
Temickata ni e strahotna! Pozdravleniq Doddy!
Cheta za nqkakvi depresii i moga da se pohvalq, 4e s vseki izminal den se subujdam vse po-6tastliva i  po-neturpeliva, vupreki 4e edva li qsno osuznavam kolko mnogo 6te se promeni jivata mi Simple Smile
Kolko e prekrasno, 4e izminahme tolkova mnogo ot putq do edno bezumno 6tastie i mojem samo da budem blagodarni, 4e ni se dava vuzmojnost da go izjiveem.
Prozvu4a kato propoved - hihihi.

Hubav den na vsi4ki i samo polojitelni emocii za nas i na6ite beb4eta! Ne ostanaaaaaaaaa! Simple Smile

# 16
  • Мнения: 21
Хайде запис и от мен. Бубче,благодарско за темичката.  bouquet  bouquet  bouquet Аз днес ще се побъркам от болки в кръста,почти не стоя и права. Не остана,обаче имам чувството,че трае цяла вечност.И както ме е страх от раждането,още по-приятно ми стана от "иглите и бормашината". Хайде,много ви Hug Hug Hug.

# 17
  • Мнения: 14
Хайде да се цопна и аз новата темича. Бубче   bouquet

Аз да ви кажа вчера бях много зле, едно повръщане едно чудо, по никое време. А сега май имам главобол. Или поне се опитва да ме заболи Thinking

# 18
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 758
Запис и от мен Simple Smile Досега се вихря в кухнята и смятам да си почина след малко. Аз лично никакви бодежи и иглички не съм получавала при първото раждане. Първите симптоми бяха чистенето на прозорците Laughing последвано от тип менструални болки на всеки 5 минути Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 4 035
Ама и аз как ви стресирааааах Twisted Evil Образно, бе девойки, говоря, образно, нидейте се притеснява Mr. Green
Вижте сега - аз съм лигла - за зъбен статус зъболекаря ми слага упойка, щото иначе бягам като тикрака кокошка. Та щом аз родих нормално, без упойка, пък и ме зашиха без упойка после, значи няма нищо страшно Heart Eyes
Тути, изпразни си пощата, че не мога да ти отговоря Peace

Последна редакция: чт, 06 окт 2011, 12:10 от bubcheto15

# 20
  • Мнения: 1 100
Запис и от мен. Wink
Оффф, а мен док ме накара да записвам движенията на бебето, че нали изоставал с 1 седмица и сега пиша чертички като луда. Някои друг правил ли го е и има ли някаква разумна система, че моята е много куца Laughing
Хоуп, в моята книжка за бременността има съвсем проста схема, но не знам дали ще удовлетвори лекаря ти - три пъти на ден се следи дали е имало някакво движение - сутрин, обед, вечер - достатъчно е да е имало едно движение. Иначе ако трябва да запишваш всички, си е луда работа, наистина.

# 21
  • Мнения: 324
На моето дете нещо не му се излиза днес, та да използвам момента да ви споделя мен пък каква проблематика ме вълнува.
Ох, даже не знам откъде да започна.... може би оттам, че като се роди Михаил си мислех, че няма по-голямо щастие на този свят. Толкова го обичам това дете, че с думи не мога да го опиша, обожавам го просто  Heart Eyes
Та сега и проблема – като се роди втория юнак, откъде ще взема още толкова любов, внимание и търпение, за да ги подаря на него?
Варианта да разделя сегашната си любов на две не съществува, просто няма начин да обичам Михаил по-малко от сега, остава да се надявам, че заедно с новия човек ще се появи и солидно количество нова любов.
И другия проблем – дали ще мога да ги обичам еднакво двамата, дали ще им отделям по равно време и внимание, дали ще проявявам еднакво търпение и към двамата..... възможно ли е изобщо? Не искам едното ми дете да е в нещо ПО-... от другото, но дали ще успея да го постигна?!?!
Само докато пиша за това и ми се насълзяват очите.... Струва ми се, че няма да се справя....
Нещо се сдухвам май....  Crazy Whistling

Хм, оказа се, че ще излизаме  Crazy
Хайде на всички ви лек и спокоен ден, без иглички, бормашини и други подобни  Mr. Green, само усмивки са разрешени  Hug

# 22
  • гр. Стара Загора
  • Мнения: 2
хоп и аз в товата тема...
Бубче... относно депресивното ми състояние... не е основно заради раждането... то си е Божа работа... да се притеснявам или не - какво значение има като не зависи основно от мен...
прекалено много други фактори ми тежат на сърцето и душата...  Cry
да не ви занимавам с моите душевни проблеми... само мога да споделя за последно, че от края на май месец/когато излезнах в болнични/ не съм щастлива, а трябва - всеки казва, че трябва да съм щастлива заради бебчууу, но не се получава и това е... прекалено много нерви изхабих.... Sad
а относно разкритието... като казах на доки, че съм имала бодежи отдолу подобно на шишове/или по-големи игли/ каза, че е това... но най -добре е да се изкаже и специалиста - все пак при всеки е различно и всеки го изживява по различен начин...

# 23
  • Мнения: 7
Бубче,

в пощата ми вече има място Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 165
fio, тая работа и мен яко ме терзае  Sad. Толкова много обичам и съм привързана към дъщеря си, че вероятността любовта към бебо да е по-малка или хич да я няма направо ме плаши.  Tired

# 25
  • София
  • Мнения: 279
Запис и от мен  Hug

# 26
  • Мнения: 490
Записвам се да не отърва темата и се връщам да ви чета  Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 12 231
 Hug

# 28
  • Мнения: 4
Момичета,
да се разпиша и аз в новата темичка Wink
Чета ви редовно, ама нямам с какво много ново да се разпиша.  И я вземете вдигнете малко настроението, какви са тия депресии, бормашини , свекърви.... То верно всеки си има поне една такава “екстра“,амам малко по-позитивно да го дадем!

Аз мисля например сега уикенда да си понарисувам заедно с родителя малко стомахчето ето така например-
http://www.poropat.de/resources/babybauch.JPG

или нещо друго.

Намирам идеята за добра, пък и остава хубав спомен от момента. Тук някои мами правят и гипсови отливки, да ги наре4ем, ама после много прах събират.

Ние иначе сме в понедлник на доки и тогава повече инфо.
Поздрави и бъдете позитивни!

# 29
  • Мнения: 322
запис и от мен!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт