Отговори
# 750
  • на Дъждовен остров
  • Мнения: 148
T_e_A: Ти и предния път се беше нагласила да си първа, ама не успя Simple Smile Hug...

Аз сега отново да надникна, но няма нова тема още  Laughing Знам, че ще тръгна да галсувам и изляза на топлото време (19 С обещани) и вие ще се намърдате първи в темата.

# 751
  • Мнения: 490
Хайде и тук да честитя рожбата на Sneakers - да ти е жив и здрав малкия-голям мъж, да расте лъчезарно и усмихнато детенце!
Лелее, хора побъркала съм се вече, егаси сънищата сънувам - изтичащи води, раждащи жени, бремнни, бебета, починалите ми баби......  Crazy   Тая вечер сънувах бебка пораснала на 3,4 годинки- разказвах й кои ще се хората около нея, които ще я гледат и обичат и едва ли не я убеждавах, че иска да се роди. Питах я дали си харесва името, което съм й избрала и слава Богу си го хареса... Луда работа  Crazy  Ама беше толкова сладичкаааа, че само си я гушках   Grinning
Вредих се от последните в старата тема, дано се вредя и от първите в новата  Laughing
Хайде, хубав неделен ден и да не забравите да гласувате  Naughty  Laughing

# 752
  • София
  • Мнения: 165
Princess83, права си така е. Допреди да видя бебчо днес, ревях от нреви. Просто така, седя си и ми потичат едни сълзи....от нищото. С каката , дългоочаквана и гледана с много любов, ставах нощно време да я гледам как спи ( ако спеше де, че тя беше от обичащите на ръце ), държах я за ръчичка....въобще не мога да й се нарадвам, то май и до ден днешен е така.  Предполагам и сега с бебе НИки ще е така.
Миналият път депресията ( защото определено имаше такава ) ми гостуваше не повече от 10-тина 12 дни. Сега се надявам да се размина само с тези бушуващи чувства.

# 753
  • Мнения: 0
Jylturche - и аз все се сънувам като мама - как гушкам бебка и я кърмя и тя ме гледа с големи очички и пухкави устенца.
А за бебешката активност - нормално е когато се движиш повече и бебето да е по - спокойно, защото на практика го люлееш и то си спи  Wink

# 754
  • Мнения: 37
Sneakers, честит малък- голям мъж! Да ви е жив, здрав и любознателен, много до ви радва и много да се гордеете с него!

# 755
  • Мнения: 21
Princess, orhideq, благодаря ви, успокоихте ме!

Ама съм и аз една смотана! Ако много рита и не мога да спя - пуфтя, ако пък не усещам че има движение - сърцето ми се свива. Няма угодия за нас ooooh!

А да попитам за родилния дом, носим само нашия личен багаж (нощница, джапанки, превръзки, хигиенни принадлежности и т.н.) + памперси и кърпички за бебока, нали така? Аз тази част я пропуснах на Отворените врати  Confused.
За Тина Киркова, някои може ли да каже колко памперса искаха - 20 ли бяха?

Аз мисля, дрехите за изписване за мен и бебко да ми ги донесат по-късно. Споделете моля, щастливи настоящи и бъдещи мами, че  #Crazy ....



# 756
  • Мнения: 1 466
Мен депресията още ме държи, но мисля е ясно защо Simple Smile

Хоуп, за теб в ТК не трябва нищо друго от това което си изброила  Peace За бебчето не знам, моето не остана там Simple Smile Дрехите могат да ти донесат по-късно, няма смисъл да се натоварваш с тях при влизането в родилния Simple Smile

Sneakers, честито малко (голямо) щастие! Да расте жив, здрав и много щастлив! Бързо възстановяване на теб : ))

# 757
  • София
  • Мнения: 471
Честит бебок на Сникърс!!! Да е много здрав  и щастлив, както и родителите му Simple Smile

И аз тази нощ сънувах, че раждам. Явно вече за друго не мога да мисля. А постоянно ме обливат и топли вълни от хорноните ( особено заедно с контракциите). Днес трябва да си спра мг и ... да чакам чудото да се появи  Heart Eyes Хем ми се иска още да си постои на топло, хем вече се замислям колко ли е голям,а  искам и да го нагушкам.

Имам въпросче за педиатъра- трябва ли да работи като личен лекар или просто трябва да има специалност педиатрия? newsm78 Позната ми каза, че детето й (на 1г.)се следи при една неонатоложка от болницата, а аз си мислех, че те се занимават само с новородени..

И едно въпросче към Айла или кърмещите вече мами четох много статии за кърменето и диетата първите дни/седмици. И  не ми стана ясно - всичко ли може да се яде или е хубаво да се избягват определени храни ( домат, цитруси, зеле, боб, кафе...). В част от статиите пише, че може всичко да се хапва, защото газове и киселини съответно се образуват в храносмилателния тракт на майката, а бебето получава храна  в чист вид...

и по този повод нещо забавно : http://vbox7.com/play:e7aeee3c&al=2&vid=1037708

# 758
  • Мнения: 320
Здравейте и от мен от вчера сме си у дома и аз съм много щастлива не мога да им се нарадвам те са много кротички едвам ги будя за да се нахранят за сега ги кърмя но не знам дали ще имам много кърма аз съм добре възстановявам се след операцията все още
Честито на всички родили майки да са им живи и здрави бебенцата и много да ги радват
Бубче само да те помоля да ме смениш в първата страничка родих на 18 а на 19 благодаря предварително  Hugза всички

# 759
  • Мнения: 72
това бебе ще ме подлуди още преди да се е родило #Cussing out
шутовете са най-малкия ни проблем защото е цар на акробатиката,а може да стане и хирург.....с крачетата сякаш се опитва да ми разтвори гръдния кош #Crazy
всичко това тук там примесено с болки и вече искам да ходя към родилното Naughty
имам чувството че синините ми прозират през корема Joy
бубчето до сега не ни е оставяла до 51 страница newsm78 някой знае ли нещо за нея Thinking
мими честито завръщане в къщи  bouquet

# 760
  • Мнения: 21
Vili2411, благодаря ти.  При теб е оправдано. Ти се справяш с една от най-трудните задачи Hug Едва ли е следродилна депресия в чистата си форма. По-скоро си е тъга, че не си с твоето бебоче непрекъснато. Дано наддава бързо и да си го взимаш час по скоро  Praynig

mimi8406, браво на вас! Представям си каква сте трогателна гледка  Hug

Да, описахме се. Бубчето не може да нисмогне  Laughing





# 761
  • София
  • Мнения: 4 035
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=618414.msg20051509#msg20051509

Ето новата тема, аз повръщам зверски, повръщам кръв и ми е ужасно зле, затова ще опраявм украси и цветове като оживея. Надявам се да съм оправила грешките и исканията към първия пост, ако има още нещо пишете.

Общи условия

Активация на акаунт