Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 4 035
Айде, и термини вече има Peace

# 721
  • Мнения: 308
bubcheto15, стана ми чудно защо алекс 2011 си я писала родила на 14.10? Да не съм пропуснала някоя новост по въпроса, защото продължавам да си мисля че е родила на 16.10, както ти писах преди няколко дни. newsm78

# 722
  • гр. Стара Загора
  • Мнения: 2
и на мен много ми хареса разказа на Принцес83 Simple Smile... дано при всички ни така да леко да мине... на мен поне леко ми изглеежда...
майка ми е по-добре, в понеделник ще я изпишат  Grinning Grinning Grinning
иначе за прегледа ми - отивам аз и казвам, че ме стяга корема и имам болки в кръста и че съм 38-39 седм. и тази на рецепцията като опули едни очи... обади се да дойде дежурния... наложи се 3 пъти да го потърси, а аз си седях към 40 мин. пред кабинета, а онзи ми се задава с цигара в ръка... казвам му, че имам разкритие според моята лекарка, а оня като бръкна и каза, че нямало такова нещо newsm78 Shocked представете си колко бях шокирана... после ми чу тоновете и погледна дали не е спукана някъде плацентата, че вчера бая се бях подмокрила /а майка ми е един от онези случай, в които се спуква мехура горе и после пак се затваря/... и така - нищо... пита ме за избор на екип и лекар - за екип било 370лв, а за лекар - около 190лв., ми аз по - добре в частната да отида - там раждането е 500лв, ама ти и обръщат внимание и стаите са си стаиии... и му викам на късмет, който се падне... и не му стана хич приятно деее Confused Simple Smile

обадих се на моята си лекарка и й казах за мнението на лекаря и тя каза в понеделник пак да съм отишла да ме види... и тъйййй

това е от мен Simple Smile айде лека и безкиселинна вечер на всички... Wink

# 723
  • Мнения: 2
ДА ЧЕСТИТИМ НА МАМА SNEAKERS! В 20:38 е проплакъл малък Ники, с перфектни мерки- 3700, 53 см (голям юнак!!!) Желая много бързо възстановяване на мама и много да я слушка героя! newsm30

# 724
  • Мнения: 21
Sneakers,ЧЕСТИТО!!! Много здраве и късмет за малкия сладур.На мама бързо възстановяване!

# 725
  • DE
  • Мнения: 967
Sneakers,ЧЕСТИТО!!! Много здраве и късмет за малкия сладур.На мама бързо възстановяване!
  bouquet

# 726
  • Мнения: 49
Здравейтеееееееее  Hug
Аз ви наглеждам от ФБ, но и тук искам да честитя на мамите и на техните нетърпеливи бебчета, които излязоха на бял свят да са живи и здрави и да слушкат.   bouquet
И аз си чакам реда за планираното секцио и стискам кълки да не родя преди това, че нещо шубето ме хваща  hahaha
Чао и до скоро Hug

# 727
  • Добрич
  • Мнения: 8
Честито на мама Sneakers! Дано бебе Ники бъде много послушно и здраво бебче.
Искам да ви питам Sneakers и Princess83 понеже гледам, че двете сте от Дч при кой доктор сте родили?

# 728
  • Мнения: 724
Честито на Sneakers, да е жив и здрав големият мъж (ама какви мерки само). Лесно възстановяване на щастливата майка.

# 729
  • Мнения: 2
Радост: Аз при Стоилов, той ми води и консултациите, както и тези на Сникърс. Мисля че днес или вчера обаче той замина за някаква конференция или нещо подобно, и сникърс ражда при Михайлова. Мое мнение- мисля че почти всички доктори са добри, аз доста се позаинтересовах преди да реша при кой да раждам, исках при Стоилов, и при него родих , защото чух добри отзиви (от лекари) , резервния ми вариант беше Михайлова, защото и тя е доста добър лекар.

Ти при кой мислиш да раждаш?

# 730
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
Честито и от мен на Сникърс - да е здрав и много послушен малкия Ники.
Аз да се похваля днес купихме комплекта за изписването - после ще кача снимка във фейса. Избрахме и леглото, но ще го поръчаме към 10,11.
Айде лека и спокойна вечер на всички от нас. Grinning

# 731
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 759
Sneakers честито!!!

# 732
  • Добрич
  • Мнения: 8
Плам, аз ще си спестя мнението за докторите в нашата мила болница, защото иначе трябва да се изкажа за повечето доста зле. Предния път имах уговорка с доктор за раждането, който се оказа че е на доста километри от града когато дойде момента въпреки, че беше поел ангажимент. И родих при доктора, който беше на смяна Хаджиларски. Слава Богу попаднах на добър доктор и акушерка. Раждането ми мина доста добре просто защото явно съм имала късмет. Чаках в нас до последно и като отидох в болницата вече бях с 9 см разкритие. На мен не са ми слагали абсолютно никакви системи и обезболяващи. 40 мин след това вече си имах бебе.  Твоят разказ много ми напомни за моето раждане. Само че аз бях абсолютно сама и в предродилна и в родилна зала. Нямаше други родилки тогава.
Този път нямам уговорки с никой. Каквото е писано такова. Доскоро моето бебче беше обърнато седалищно и с 2 пъти увита пъпна връв около вратлето. Сега поне вече се завъртя главично и се надявам да е нормално раждането пак.
Честно казано мен лично много ме дразни факта, че всички доктори спекулират с такъв хубав и дългоочакван момент и единственото, което ги интересува е факта колко пари ще вземат за израждането.  Twisted Evil
В дните пък след раждането всички само се интересуваха коя жена, на кого е пациент. И кажеш ли на кого си изобщо не им обръщаха внимание.
Мен ще ме добавите ли на 1-ва страничка?

# 733
  • София
  • Мнения: 19
Sneakers, честито! Да е жив и здрав Ники, много да ви радва и бързо да се прибирате вкъщи Simple Smile


Момичета, да ви питам - купували ли сте играчки /каквито и да е/ - музикални, светещи, за креватче, за количка и т.н? Simple Smile

# 734
  • Мнения: 27
Sneakers Честито и тук, да ти е жив издрав малкия Ники, да е много щастлив и да има едно незабравимо детство, а на теб бързо възстановяване.   bouquet

Princess83, наистина разказа ти е като приказка, радвам се че е минало така бързо. Аз така съм се изплашила от раждането, че твоя разказ наистина ми подейства много окуражаващо!
Много  Hug на всички!

Общи условия

Активация на акаунт