От инат и гордост не е със детето?

  • 13 848
  • 226
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 633
При него - "инат и гордост", при тебе - "ред причини". Хм, а дали не е обратното?  Thinking
Жалко за детето.

# 16
  • София
  • Мнения: 17 286
Мики, във всички подфоруми ли ще пускаш една и съща тема? През няколко месеца?
Толкова писане, толкова обсъждане, уж стигнахме до някакви изводи и решения, уж се поуспокои и сега пак наново - защо бе, момиче, защо си го причиняваш?
Мъжът ти вече не те обича, точка, стига рови, стига се мъчи, стига си трови живота.
Тези 3-4 изречения, който си написала, ги пишеш през няколко седмици под различно заглавие в Самотните, после май и през Татковците мина, сега защо реши тук да се преместиш? За да пишеш после и в Клюкарника, после и в Отчетните?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 217
Вероятно е самотна жената....Може да иска да говори за това, да няма с кого и да не може да се измъкне от омагьосания кръг....Случва се...
Ако наистина положението е такова от доста време, по-добре насочи вниманието си към теб и детето. Живейте. Не очаквай, не търси, не рови....Остави нещата...Трудно е, но винаги има резултат от търпението и работата.

# 18
  • Мнения: 12 666
Явно историята си има предистория.

# 19
  • София
  • Мнения: 17 286
Вероятно е самотна жената....Може да иска да говори за това, да няма с кого и да не може да се измъкне от омагьосания кръг....Случва се...

Така е, Парц, тя моите съчувствия ги има отдавна, много тежко е положението, в което е. И затова ме е яд, когато след поредната пусната по въпроса тема, в която сме дъвкали и предъвквали и тя е стигнала до жизнеутвърждаващ пост в смисъл - Да, явно не ме обича, трябва да продължа без него, няма да се тормозя повече - пусне отново същата тема все едно нищо не е било.
Мъчно ми е за нея, повече ми е мъчно за детето й, разбира се. Това продъжава прекалено дълго, те са разделени над година, в различни градове.

# 20
  • Мнения: 12 666
Да, явно не ме обича, трябва да продължа без него, няма да се тормозя повече - пусне отново същата тема все едно нищо не е било.

А дали той не си е направил същия извод? Може ли градът да е причина?

# 21
  • София
  • Мнения: 4 349
Абе всеки пуска теми и мнения при това коренно противоречащи си.

Микимаус в друга тема:

Прежалила съм го.Ако ми беше толкова хубаво с него щяхме и досега да сме заедно но дребните битовизми преобърнаха каруцата.Но животът продължава.С една раздяла не се свършва света.Като виждат хората че не са един за друг и има неразбирателство несходство в характерите е по-добре да не са заедно.Човек трябва да търси своето щастие и да го намери.

# 22
  • Мнения: 427
  Добре де , а защо не се замислите че тази жена може би все още обича БНД  Thinking
  Дори и да е "дъвкала " тази тема за  N- ти път  Thinking Не всеки може да прежали толкова
  лесно ,важен човек в живота си  ooooh! Това че много от вас не са преживяли нещо подобно р,
  не ви предпазва от такова преживяване / ако ще и да не е пряко свързано с перфектната ви
  особа /  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 7 992
Явно в тази връзка отношенията са безвъзвратно увредени и единственото, което може да помогне, е времето. В някои ситуации няма какво друго да направим, освен да приемем фактите, колкото и да са нелицеприятни.
Кураж и душевна сила пожелавам на авторката!

# 24
  • София
  • Мнения: 20 084
  Добре де , а защо не се замислите че тази жена може би все още обича БНД  Thinking
  Дори и да е "дъвкала " тази тема за  N- ти път  Thinking Не всеки може да прежали толкова
  лесно ,важен човек в живота си  ooooh! Това че много от вас не са преживяли нещо подобно р,
  не ви предпазва от такова преживяване / ако ще и да не е пряко свързано с перфектната ви
  особа /  Wink


Това, че го обича е повече от ясно. Според мен и темите са затова - не може да му обърне гръб, въпреки че той явно не я обича вече. А тя има отчаяна нужда някой да й каже, че това не е така.

# 25
  • Мнения: 427
  Добре де , а защо не се замислите че тази жена може би все още обича БНД  Thinking
  Дори и да е "дъвкала " тази тема за  N- ти път  Thinking Не всеки може да прежали толкова
  лесно ,важен човек в живота си  ooooh! Това че много от вас не са преживяли нещо подобно р,
  не ви предпазва от такова преживяване / ако ще и да не е пряко свързано с перфектната ви
  особа /  Wink


Това, че го обича е повече от ясно. Според мен и темите са затова - не може да му обърне гръб, въпреки че той явно не я обича вече. А тя има отчаяна нужда някой да й каже, че това не е така.
  Той не я обича вече ..може би ........ Ако наистина е така , на момичето и трябва време , за да осъзнае този факт . Може би раната и все още е прясна ,....няма как за две минути да преодолее истината ..... Thinking Незнам цялата история , но ..... се поставям на нейното място  Sad

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Стига бе, жена ... Никой няма да ти каже нищо по-различно от това, което се изговори/изпонаписа в други идентични теми ...
Сигурно още го обичаш.  Hug
И ти се иска да чуеш други неща. Confused
Но няма как. Дали е "инат и гордост" не е толкова важно...

Мисли за себе си и детето си ...

# 27
  • Мнения: 12 666
След като още го обича, защо не се премести при него. Изглежда, той го иска. Но и двамата са си легнали на ината.

# 28
  • Мнения: 506
Ще оставя нещата във времето.Не искам да се тормозя и да живея с някаква вина за това че сме разделени.Не съжалявам за това мое решение.Не искам нито да го питав ще се върне ли при нас и т н.Но детето обича баща си това е факт който не мога да отрека.Радва му се винаги когато идва да я вижда.
Но ще дам още време за да видя накъде клони везната и в каква посока.Детето и аз сме добре ала той отдалече казва че страдал....обичал ни и двете.

# 29
  • Мнения: 4 916
И? Толкова ли е важно да стане на твоето, а не на неговото?

Общи условия

Активация на акаунт