Въпрос: Какво се случва с едно изпуснато хлебче в Карфур?

  • 15 914
  • 202
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 12 683
Сред йогите  има много такива. 

# 121
  • Мнения: 4 300
Аха, това малко променя картинката. Уточни ли какъв сок?

Щото под формата на сок мога да приготвя и леща яхния  Blush.

# 122
# 123
  • Мнения: 958
Аз явно съм голям индианец, ама не взимам вече хлебчета от топлите витрини. По принцип ходя само в Пикадили и си ги искам от щанда.
И въпреки всичко изпадам в недоумение как трябва да си извадя хлебче.
С едната ръка взимам торбичката, с другата отварям вратичката, придържам я защото винаги пада, и с третата, въоръжена с щипките или уред подобен на вилица вадя хлебчето .... а с коя си държа чантата, или детето, или кошничката, ако съм без количка.   newsm78
За това само от витрината, жената ги взима с ръкавици, слага ми ги в торбичка, а обикновено и виждам как вади тавата от фурната.  дори и да ги е изпускала, не си личи.   Peace

# 124
  • Мнения: 4 916
Всяка вратичка на витрина за хлебчета има възможност за застопоряване, докато си взимаш каквото искаш.  Накарай някой от служителите да ти покаже.

# 125
  • Мнения: 1 373
Да застопорявам вратичката се научих, обаче с щипките ми е много трудно, особено когато трябва да извадя 1 кг самун хляб и да го пъхна в книжния плик.

# 126
  • Мнения: 12 683
С пръстчета си ги взимам. По-големия може да вземеш направо с плика, по-удобно е.

# 127
  • Мнения: 21 648
   Честно казано, в нашия магазин щипката е по-гнусна, отколкото да си ги вземат хората с пръсти. Явно никога не се почиства, виси в свободно състояние и се мандахерца покрай вратичките на една също доволно мръсна верига  и има следи от недопечен хляб по нея.......

# 128
  • Мнения: X
Мен повече би ме притеснило продавачката да не си е измила ръцете след ползване на тоалетна, отколкото паднало на земята хлебче. В офиса ми имах възможност да наблюдавам колегите си (все хора уж образовани, възпитани и с претенции). Поне една трета въобще и не минаваха през умивалника на излизане от тоалетната. Дано по магазините, ресторантите и кафетариите хората да имат по-добри хигиенни навици. Praynig Казвам "дано", щото освен да се позова на късмета си да не попадам на тях, не виждам какво друго мога да направя в случая. Grinning

# 129
  • Мнения: 5 710
Последната просто бръкна и си взе 2 кроасана без да опипва останалите. В случая не разбирам какъв е проблема...?

проблемът е в спазването/или не на едно правило.
ако тази г-жа не е е  опипала останалите кроасани,  следващатам виждайки, че да бъркаш с ръка е ОК,  може спокойно да провери и  'кой е по-мек".
Аз не съм крайна радетелка за стелирилизираност, наясно съм, че 'някой може да не си е измил ръцете", но съм 'за' спазването на правилата.
Щом ги има, значи има смисъл и изпълняват нечии изисквания. Например на ХЕИ.

# 130
  • София
  • Мнения: 5 884
За миенето на ръцете след тоалетна имаше много готин виц.
Двама студенти от Оксфорд и от Кеймбридж. Единият си измива ръцете, а другият - не.
- Вие в Оксфорд не си ли миете ръцете след тоалетна?
- Ние в Оксфорд не си пикаем върху ръцете.
 Laughing

# 131
  • Мнения: 10
Баба ми работеше в предприятие за колбаси по татово време , постоянно висях при нея като дете, такива гнусотии съм виждала, че това с падналите хлебчета направо не бих го забелязала

# 132
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 854
За вас не знам, но ако аз опека тава с малки, вкусни, ароматни хлебчета и накрая две от тях вземат, че паднат на пода, където цял ден са преминавали орди диви хуни под формата на деца и мъж, без окото ми да трепне и без даже да се оглеждам вижда ли ме някой, ще ги вдигна, ще ги издухам и ще ги върна при останалите. Ей така на.

# 133
  • Мнения: 17 546
Онзи ден в Лидл, докато вадех хлебчета с гауда с калпавите им щипки, едно хлебче ми падна. Всички около мен застанаха като на стоп-кадър и втрещени ме гледаха какво ще направя. Ами взех от най-малките пликчета, сложих го вътре и после в количката при другите покупки. Допълних си бройката хлебчета в големия плик, сложих и тях в количката, и си продължих. И все едно някой натисна дистанционното и освободи картината за движение. Laughing Хората се разотидоха спокойни, кой за каквото беше тръгнал. А едно куче пред магазина много се зарадва на топлото ароматно хлебче. Тези гадове от пекарната са направили хлебчетата по 69 стотинки, колкото един голям хляб едното!  Rage Ще гледам вече да не ги изпускам. Laughing

# 134
  • Мнения: 4 841
Всички около мен застанаха като на стоп-кадър и втрещени ме гледаха какво ще направя.

Ето, чели са темата  Joy

Общи условия

Активация на акаунт