Въпрос: Какво се случва с едно изпуснато хлебче в Карфур?

  • 15 912
  • 202
  •   1
Отговори
# 135
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 173
То и аз като Бу..  Laughing

# 136
  • Мнения: X
Всички около мен застанаха като на стоп-кадър и втрещени ме гледаха какво ще направя.

Ето, чели са темата  Joy
Хахах, браво Денонощи, съвестна гражданка си Laughing

# 137
  • Мнения: 27
Изчетох ви момичета и искрено се посмях!
Сега да ви кажа за контролните органи. Аз съм управител на хранителен магазин. Идва проверка от АБХ и един дебел плужек с разкопчана до пъпа риза и отваря витрината със сиренето (насипно в тавички) и космите му стърчат вътре, е ние ли да го плащаме, че се е наврял контролния орган вътре?!?. Аууууу ужас! Добре, че не ям сирене, но за клиентите ме е жал! Докато приключи проверката си омачка цигарата на плота на витрината и сипна тютюн навсякъде, то верно продавачките избърсаха след него, но така ли трябваше да е! Та работата е доста по-дебела отколкото изглежда!

# 138
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Ако знаете колко много неща как се приготвят нацяло ще се откажете от храната. Преди много години карах стажа си в бургаския хлебозавод. Когато стане авария на някоя от линиите тя се спира, но хляба който трябва да се изпече на нея вече е омесен и започва да превтасва и излиза от казаните и пада по пода. Върнатия хляб с изтекъл срок на годност се прави на трохи и отново се омесва в тестото. Ръкавици в това производство не може да се използват (освен от човека който вади хляба), но поне се извършаше редовна профилактика на помещенията.

# 139
  • Мнения: 17 546
... но поне се извършваше редовна профилактика на помещенията.
Та като пада тестото на пода, да не е баш в най-голямата мръсотия? Joy

# 140
  • Мнения: 1 167
Ама вие тези хлебчета защо изобщо ги ядете? Първо те са полуфабрикати, второ са замразени и накрая чак се пекат ... а и трето падат по земята  Laughing
Свеки преди две седмици донесе мини франзела и я забравихме. Вчера я изрових от дъното на чекмеджето - беше си мека и нямаше грам мухъл  Crazy
Забравяла съм и пакетиран хляб - на втория-третия ден след изтичане срока на годност целия е мухлясал  Wink

# 141
  • Мнения: 17 546
Свеки преди две седмици донесе мини франзела и я забравихме. Вчера я изрових от дъното на чекмеджето - беше си мека и нямаше грам мухъл  Crazy
Мека?!!! След две седмици!!! Обикновено тези франзели на следващия ден са на кокал и може да ги ползваш за бухалка! Не ще да е била полуфабрикат тази... Thinking

# 142
  • Мнения: X
И аз вече се отказах да купувам от "прясно изпечените" хлябове. Стават на камък още на същия ден.

# 143
  • Мнения: 1 167
Свеки преди две седмици донесе мини франзела и я забравихме. Вчера я изрових от дъното на чекмеджето - беше си мека и нямаше грам мухъл  Crazy
Мека?!!! След две седмици!!! Обикновено тези франзели на следващия ден са на кокал и може да ги ползваш за бухалка! Не ще да е била полуфабрикат тази... Thinking

Ако я сложиш в найлонова торбичка се запазва мека. Ако я оставиш в хартиената, тогава става на кокал. Има си тънкости ....

# 144
  • Мнения: 17 546
Четирима мъже храня у дома, изяждат се несметни количества хляб и се купува всякакъв хляб. Съхранява се по най-читавия начин, защото те твърд хляб не ядат! Е, няма франзела, която два дни да остане мека, а какво остава пък за две седмици! Колкото и да си на ти с тънкостите за съхраняване на франзели, не си вълшебница. Wink Laughing

# 145
  • Мнения: 1 167
Четирима мъже..... и ви остава хляб, два дни? Май вие сте вълшебниците  Hug
Може би трябва да спомена, че минифранзелата беше от пикадили  Thinking ако има разлика с останалите....

# 146
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 173
Четирима мъже..... и ви остава хляб, два дни? Май вие сте вълшебниците  Hug
Може би трябва да спомена, че минифранзелата беше от пикадили  Thinking ако има разлика с останалите....
Едва ли има разлика.Всичките им ги карат замразени в чували.  Peace

# 147
  • Мнения: 17 546
Четирима мъже..... и ви остава хляб, два дни? Май вие сте вълшебниците  Hug
Къде написах, че У НАС ни остава хляб два дни? Rolling Eyes Или написах нещо друго за двата дни:

Е, няма франзела, която два дни да остане мека, а какво остава пък за две седмици!
Mr. Green

# 148
  • Мнения: 1 167
Започнах да съжалявам, че я изхвърлих. Можеше да ти я пратя по пощата. Сигурна съм, че щеше да я получиш все още мека  Mr. Green

# 149
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 173
Започнах да съжалявам, че я изхвърлих. Можеше да ти я пратя по пощата. Сигурна съм, че щеше да я получиш все още мека  Mr. Green
Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт