Кухните - 40 тема

  • 90 330
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Piny, това не е в България, нали? Поздравления за хубавия дом.

# 691
  • Мнения: 390
Piny, разкошно жилище и дворче, личи си, че не са в България, толкова подредено и премерено. Все като ми хареса нещо се оказва, че не е от тук. Simple Smile

# 692
  • Мнения: 11 408
И на мен много ми хареса дома на Piny. Страхотно кътче за живеене Peace

# 693
  • Мнения: 144
Пини, страхотна ти е къщата, като вприказка направо ! Много ми хареса предната китна част и дворчето, от което се вижда зелената ливада надалече. Във Франция са по-различни, но ако това е германският стил, направо съм очарована.

# 694
  • Мнения: 87
Oще един въпрос -

някой виждал ли е къде се продава количка за зеленчуци?

В ИКЕА гледах тази серия и може да се ползва за кошница за зеленчуци-според личните нужди можеш да купиш кутия, кошница и т.н.

# 695
  • Мнения: 481
благодаря на всички за милите думи.

Има ли тема за цветята в градината и зазимяването им?

# 696
  • Варна
  • Мнения: 103
Според вас дали ще е проблем да се вгради фурна над пералня?

# 697
  • Раковски
  • Мнения: 2 172
Не е проблем, но трябва над пералнята да има плот и на плота шкафа за фурната.

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Моля, дайте отзиви за механизъм за бутилки Plus, в сравнение с този на Блум как е, да си позволя ли икономийка от 70лв или ще ми излезе солено. Какво ще препоръчате?

# 699
  • Раковски
  • Мнения: 2 172
Блум не правят механизми от този тип, но в магазина им се продават такива на шахенмайер и е около 75 - 80 лева за шкаф 15 см. Този плюс нищо не ми говори.

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Сега като разрових нета и аз не открих нищо за този Плюс. Обаче за Блуммисля, че грешиш, видях го в каталог във фирмата,която ще прави кухнята и за 20см е 190лв.

# 701
  • Раковски
  • Мнения: 2 172
 В Блум нямат за шкаф с размери 20см, имат за 15см, 30см, 45см. За тези пари трябва да е добър. На мен сега ми трябва точно такъв и намерих един за около 70 лева (предполагам, че е турски, но хората са наясно какво представлява).

# 702
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
благодаря на всички за милите думи.

Има ли тема за цветята в градината и зазимяването им?

Заповядай: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=616420.0

# 703
  • Мнения: 265
В Блум нямат за шкаф с размери 20см, имат за 15см, 30см, 45см. За тези пари трябва да е добър. На мен сега ми трябва точно такъв и намерих един за около 70 лева (предполагам, че е турски, но хората са наясно какво представлява).
E, то предполагам ако шкафа е 20см, може да се сложи механизъм за бутилки 15см - или не? newsm78

# 704
  • Раковски
  • Мнения: 2 172
 Може, но е загуба на място.

Общи условия

Активация на акаунт