Есен пъстроцветна се задава, тестче с две чертички обещава :) – тема 75

  • 28 222
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5
 Здравейте момичета и аз се присъединявам към темичката
много е хубава и много се радвам ,че я има
дано съвсем в скоро време се изпълни с мноооого EFP

# 31
  • София
  • Мнения: 1 197
здравейтееее
shanel1982
много сте хубави всички - прекрасни са ти мъжете Peace за снимката не знам Rolling Eyes
rendence винаги съм насреща за среща Wink
мадам тиква  Praynig това с кошмарните две години май съвсем скоро ще се съглася с теб! напоследък такива проблеми с дребния Rolling Eyes
SlunchoO хубаво е да си запазиш чувството за хумор Peace а след седмица, две и помен няма да има от отоците Rolling Eyes
pufpafka дано зацапването е от това за което си мислим всички Praynig Praynig Praynig
Elizabett   Hug Hug Hug
imam nadejda радвам се за хубавите новини Peace честита придобивка Peace разгледах панталоните, днес точно за това обикалях, но не си намерих нищо Tired тъмния ми харесва, но аз съм много голяма Rolling Eyes
Йoри  Hug Hug Hug стискам палци видението в чашата да не е случайно Peace Praynig Hug
eti_1988 стискам палци всичко бързо да се оправи и да не се задържаш по болници - много е неприятно Hug Hug Hug
Кафенце благодарско за прекрасната нова тема Hug Hug Hug / не е трябвало да споменаваш - едва ли някой си спомня Rolling Eyes/ - дано е на късмет и я напълним с много и все хубави новини Praynig Peace Hug
докато ви изчета и тоооо трета страница Rolling Eyes
малко прашец и от мен за късмет на новата тема  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 32
  • Мнения: 2 358
Меци  Hug съжалявам за лошите новини покрай теб  spoko. С готвенето бързо ще свикнеш - това е най-малкия проблем. Аз готвя отделно за мен и отделно за моето момче Peace . А относно инжекциите има едни писалки за диабетици те са със съвсем малка игличка и много лесно се поставят.

Стиснати палци на нечакащите и на ловуващите Praynig
Аз от утре почвам клостила и ще видим до къде ще го докарам. Плодче ти кога го почваш ?

Сега ви оставям и почвам да се готвя за гости  ooooh! , хич не ми се занимава, че се и разболявам на всичкото отгоре, но мъжо ми звънна преди малко да каже, че ги е поканил  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 3 499
Ренденце, още нямам МЦ. Ако считам по най - дългия ми цикъл, който е 41 дни, то днес ми е 3-ти ден закъснение, но го отдавам на промяната във времето. От два дни на моменти ме боли ниско като преди цикъл, но за сега нищо.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 699
Привет момичета
Ние свършихме каквото трябва тия дни...пък да видим  Praynig  Praynig  Praynig
В понеделник съм при доки да ме види,въпреки че нещо мааалко не ми се ще да знам...дали се е спукал или не.... иска ми се да вярвам че е станало и да не се разочаровам  Tired
Но ще отида
Стискайте ми палци  -  плииииззззз Praynig Praynig Praynig
Пожелавам само  +++++ в тази темичка на всички  Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 3 499
Внд, мила, много силно стискам палчета Praynig Praynig

# 36
  • Мнения: 4 864
Ейй, нова темичка си имаме..Дано има само хубави новини в нея!! Кафенце, отново си надминала себе си с хубавата темичка Simple Smile

Дано сме толкова лъчезарни и слънчеви като темичката ни. Дано само хубави неща споделяме в нея. Аз не се глася точно в тази да се похваля с двете черти,че доста темички ще изпишем (ако сме с това темпо),докато започнат новите ни опити.

Стискам палци за всички,които имат нужда,че ако почна да изреждам по отделно ще изпиша страничката .

Хубава и топла вечер на всички, ние след час отиваме на рожден ден, а сега съм метнала един тиквеник за отскок Simple Smile

 Hug Hug

# 37
  • Мнения: 785
Запис и от менннн  Peace изтървах ви отвякъдее  Mr. Green
Дано темичката се нъпълни с мноооого положителни тестчета,време е вечее Praynig  Hug
Стискам палци на всички и ви прегръщамммм   bouquet Hug Praynig

# 38
  • Мнения: 2 401
Привет в новата темичка!
Пуфпафке, дано наистина да е това за което всички си помислихме! Praynig
Атадар, много интересно това, което сподели за брат ти!
Мецани, дано да се подобрява бързо мъжът ти и да си се прибира при теб, а пък с трудностите ще се справите заедно!
Ети, дано да кратък и безпроблемен престоят в болницата!
Плодчe, не съм наясно какъв е твоят случай, но не е ли време за тест! newsm78
vnd Praynig
Блонди, много си е хубава тортата, още повече, щом ти  е едва втори опит! Аз веднъж само съм правила с фондан, горе-долу стана, но много ми е сладък и неприятен на вкус този фондан, та се чудя само при мен ли стана такъв или общо взето си му е такъв вкуса! Thinking

# 39
  • Мнения: 6 395
И аз да се запиша. Приключихме със семинара за днес, направихме една хубава разходка из несебър и сега почивам. След началната паника, сутринта, сега вече съм по спокойна, зацапване все още имам но е многооо слабо, по скоро като леко оцветена ц.с и само мизацапа ежедневната превръзка. То ще се види....... Rolling Eyes
Благодаря за подкрепата и че ми стискате палци, дано тази темичка донесе късмет на всички ни!
На всички желая много спокойна и лека вечер   bouquet Hug

# 40
  • Мнения: 3 499
ПолиHug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Звездичка, тест за сега няма да правя, защото не вярвам, че се е получило. Почти съм убедена, че тестът ще е отрицателен, защото по мои изчисления сме изпуснали О. Но... в крайна сметка нищо не се знае Wink Ако до 2-3 дни не ми дойде направо кръвен тест ще пусна.

# 41
# 42
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 561
ох много ми е напрегнато - как да повикам леля  да цъфне по-бързо ,че ще лудна...........да идва пущината ,че иначе диазепам ще търся....... направо не ми се гледат хора... за мъже да не говоря......

# 43
  • София
  • Мнения: 3 699
Мадам тиква- един много горещ душ или вана и ще "цъфнеш" както казваше мама
И аспирин също ми е вършил работа  като съм искала да го предизвикам по-рано....

# 44
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Мина и великото четене и ето ме пак,
*starlet* честит син щъркел  Hug
Тикве, голям сладур си имаш, а за лелята, аз съм я канила с горещ душ и 2 аналгина, и до 1-2 часа идва
Вагабондче, грабни ги тия 45 дни и само за себе си мисли, почивай си активно, защото аз за малко да родя на бюрото и така съжалих, че не съм почивала, наистина после си е голям екшън, особено на който му е за първи път
Блонди страшна си   chef, вече си ползвам твоите рецептите редовно  Hug
Йoри, Cana87, kamela  welcome
pufpafka, дано да е импл.  Praynig Praynig Praynig
vnd,  fingerscrossed
mecani много съжалявам за случилото ви се, пожелавам ви успешно пренастройване на битието, да си влезете скоро в ритъм и всичко да е наред  Hug
За всички болни с гърло се сетих за едни билкови таблетки за смучене, които ги изписват за бременни - исламус, но не знам дали още е по аптеките.
Приготвих си и снимки за албумчето, само чакам Ренденцето да ми прати достъп.

Общи условия

Активация на акаунт