Есен пъстроцветна се задава, тестче с две чертички обещава :) – тема 75

  • 28 232
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 591
V_K хайде дано се похвалиш още от първия месец!  Peace

# 736
  • Мнения: 723
Еххххххх.... ПЛОДЧЕЕЕ.....   newsm51  Толкова съм щастлива, че чудото те споходи!!   newsm44 newsm44 newsm44 Ти наистина го заслужаваш и сега си възнагредна за борбата и търпението си с най-ценния и най-големия дар! Пожелавам ти приказни 8 месеца и още по-приказно и пухкаво бебче лятото!!!
Наслаждавай се на всеки момент и на всяко неразположение! Пожелавам ти от тук нататък само приятни емоции и да продължават да се сбъдват мечтите ти!.....
Много ме зарадва!  Heart Eyes   Hug

# 737
  • София
  • Мнения: 1 197
Дубрутрууууууууу
rendence мъж и пазар  Crazy понякога си мисля за Емул, че нарочно пазарува всичко друго освен това което е подробно описано в списъка му с надеждата да се отърве от това задължение Whistling и да ви кажа добре му се получава ooooh!
Niya_Petrova дано тайната ти мечта съвсем скоро се превърне в явна действителност Praynig Peace Hug
Laty добре дошла  bouquet направи тест със първа сутрешна урина или пусни кръвен Peace дано е това за което мечтаеш Praynig Peace Hug
sigma страхотен аватар Peace Heart Eyes Hug
Блонди  Praynig Praynig Praynig
dianastml   Hug Hug Hug ще стане и ще видиш че всяка секунда чакане си е струвала Peace Praynig Hug Hug Hug
Cherry Mam успех с БТ и  тестовете Peace
не знам къде баба Яжка  е видяла кафенцето, но аз като видна воайорка да попитам кой хвърли бомбата с положителния тест в албума без да се подпише Naughty
eti_1988 добре завърнала се у дома и от тук насетне лека и безпроблемна до термин Praynig Peace Hug
ELIL11 31 .. нкак не са много за чакане на трето дете Rolling Eyes ние нашето трето ако е рекъл Господ го планираме след около 5 години тогава ще съм на 34- 35 Rolling Eyes
баба Яжка не е невъзможно с тая графика О да е минала ама защо да сте я изпуснали - гледам имате си сексчета Rolling Eyes дай Боже Praynig Praynig Praynig
ама къде го видяхте всички Кафенцетоооо Crazy  Crossing Arms Whistling аз в албума не ги видях Rolling Eyes Sad Crossing Arms
чакането и дебненето си струваха Плодчe АААААААААААААААААААААААААААА Честито милоооооо лека, безпроблемна и вълшебна до термин и след нея здраво, пухкаво и прекрасно слънчице да се усмихва в прегръдките ти Hug Hug Hug Hug Hug прекрасна новина Heart Eyes
ако да кажем О е била на 22 би трябвало да ти дойде на 6 Whistling аз ли нещо бъркам дори при О на 22 вече е минал месец и би трябвало да се види Peaceзащото това си е двуседмично закъснение Rolling Eyes
zuzi_79   щом сака расте новините са повече от добри - от тук насетне без тревоги - пази се повече Peace Hug Hug Hug Praynig
vnd   Hug Hug Hug Hug Hug тоя рев по - никое време - знам че нервите не издържат, ама имам едно на ум. я се стягай в кръста Naughty за какво падане на Т говориш 8 ден след О Whistling не отписвай месеца от сега Naughty Crossing Arms ooooh! аз стискам силно палци и ти пращам цялата си положителна нагласа и дано .... Praynig Praynig Praynig
Точица Честито сърчице Heart Eyes Peace Hug
r@li дано не е нищо сериозно, но за бременност не можеш да си сигурна - всички са различни Peace Praynig Hug
V_K поздравления за хубавите новини - от тук насетне дай Боже само такива Praynig Peace Hug
мен днес ще ме изпуснат сутринта градска - много съм щастлива ще се видя на кафенце с приятелка и ще шматкосвам улиците сама като на времето Heart Eyes Mr. Green Crazy обожавам Crazy
желая ви усмихнат, топъл и много вълшебен ден изпълнен с хубави новини Peace Praynig Hug Peace Heart Eyes

# 738
  • Мнения: 201
Добро утро, момичета  Hug
ПЛОДЧЕЕЕ, страхотна новина   bouquet  bouquet  bouquet Нека следващите 8 месеца да ги изкарате спокойно с бебо и накрая да се роди едно живо и здрао детенце   bouquet Ужасно много обичам да чета такива новини Simple Smile Плодче, мислиш ли че до някъде и цветната снимка е помогнала? Аз съм на етап да се чудя да си правя ли?
ЗУЗИ, миличка както каза Атадарчето щом расте сакчето, значи всичко е наред Simple Smile  bouquet  bouquet  bouquet
V_K, ти в Плевен ли ходи?
Хубав ден, момичета и чакам и още положителни новини, преди Кафенцето да е пуснала новата темичка  bowuu Между другото ,Кафенце, искам и аз да те видя  Whistling
P.S. Perunika, ти ли беше писала за тези ову тестове- http://www.ebay.co.uk/itm/30-Ovulation-Predictor-10-Early-Pregna … sh=item2a14a3357e ? Не ми дава да ги поръчам до България  Cry

Последна редакция: сб, 22 окт 2011, 08:20 от .Вяра.

# 739

Общи условия

Активация на акаунт