Есен пъстроцветна се задава, тестче с две чертички обещава :) – тема 75

  • 28 268
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Плодче май не се пада 5г.с и 1 ден,но като не знаеш кога е била овулацията защо не пуснеш в понеделник един кръвен-може да те ориентира-ако е над 1000 ще се види сакче. А ако имаш търпение може да изчакаш седмица поне Hug И като ходиш казваш на док. за цикъла та да не те вкарат в някакви филми,че те са мноооого способни в това направление ooooh!

# 706
  • Варна
  • Мнения: 2 455
УАУУУУ!  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 Плодче, страшно много се радвам за теб! Hug Браво, мила, ти успя! Hug Hug Hug Желая ти най-вълнуващата и прекрасна бременност с най-пухкавия финал! Hug Hug Hug

Поспаланчо, браво на бебчо. Hug

# 707
  • Мнения: 1 884
Плодче newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 smile3501 smile3501
страшно много се радвам за теб/вас.........бравооооооооооооооооо..
Пожелавам прекрасна бременност и пухкав летен бебо на финала Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap

# 708
  • Мнения: 300
Плодчеее, голяма радост си за всички ни  Hug Сега те очакват най-вълшебните моменти, дано имаш лека и приятна бременност, без странични ефекти! Ех, дългоочаквания тест дойде!
За преглед май не е рано, защото при мен на 4 седм и 6 дни се видя сакче вчера, а ти явно си по- напред.  Успех миличка!!! newsm51

# 709
  • Мнения: 1 591
Плодче ,  честитоооооо!!!  Много лека бременност ти желая и един хубав бузест пухкав финал през лятото!!!  newsm07    bouquet

# 710
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Плодче, страхотна новина  newsm44 Така се развълнувах, все едно аз съм си направила теста  Simple Smile Тихичко честито  Hug От тук нататък ти предстои най-щастливата част от живота ти.

# 711
  • Мнения: 7 118
Момичета, след работа прокървих леко и хукнах на лекар. Гледа ме друга док, но на същото ехо. Резултатът е, че сака е порастнал от вчера с 1.8 мм, правихме пак тест за бременност уринарен и излезе с 2 ясно черти, гърдите ме болят, не се вижда нищо нередно на ехото след 30 минутно гледане...Но пък си имам много, мнго леки болчици ниско долу. Не знам какво да мисля...слагам си утрогестан 2 пъти по 1, пия но шпа и папаверин по предписание на доки 3 пъти по 1 лежа. Каквото сабя покаже. Искам си детето!!!!!!  Praynig Praynig Praynig

# 712
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Зузко лежи мила и ставане само до тойлета.Вземай си лекарствата,а ние ще стискаме силно палчета fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 713
  • Мнения: 204
и ние го искаме за теб, миличка!  Praynig Praynig Praynig почивай и си мисли само хубави неща! Hug

# 714
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Ей, Плодче, много ти е сладурски теста  Grinning. Много, много се радвам за теб   261uu smile3535 newsm57. Желая ти лека и безпроблемна бременност Hug.

Зузи, това, че сакчето расте е хубаво. Дано болките и зацапването минат скоро и повече да не се притесняваш. И аз искам бебчето ти да се задържи до края  Hug  

Кари, следя аз какво става с теб  Hug Hug Hug. Скоро идва и твоят ред.

Последна редакция: пт, 21 окт 2011, 22:20 от ivap

# 715
  • София
  • Мнения: 3 757
Честито плодче- лека и безпроблемна!!!!

Момичета аз пак...съм скапана ...цял ден ми е гадно....сутринта Т ме беше паднала с 0,1 и ...ми се плаче от сутринта Cry Cry Cry
Не ми се гледаше дори тук,не ми се пишеше...абе пак  се скиснах... Cry Cry Cry
Знам че е рано още- едва 8 ден след ОВУ е ,ама като видях как се покачи Т и си викам е този път е станало, и зърната ме болях тия дни жестоко...а сега понамаля болката...
 Cry Cry Cry
Оплаках ви се ,отивам сега да си поплача и при мъжлето- той цял ден се чуди защо ми е криво,колежките и те...
ама  Sad Sad Sad

# 716
# 717
  • Мнения: 309
Zuzi ще се наложи малко да полежиш,силно стискам палчета положението при теб да се оправи и следващият преглед да е само с хубави новини fingerscrossed Hug
Момичета да ви запитам и аз.В понеделник ми се наложи да вадя мъдрец имаше и инфекция наложи се и антибиотик да пия.Пих го само два дни,от сряда го спрях защото (не)чакам за 25 октомври.Но от четвъртък съм като труп,нищо не мога да сложа в устата,каквото хапна и го връщам дразни ме дори миризмата на храна.В листовката пише че това може да е страничен ефект от лекарствата,но възможно ли е да се появи 48 часа след като съм спряла хаповете.Направо не съм на себе си и не мога изобщо да се храня.

# 718
  • Мнения: 201
Плодче, честитоооооо и леко бременеене!  Hug Hug Hug Заповядай в темата за юнските мами   bouquet

Зузи, стискам палци!  Praynig Почивай си и не се вълнувай много, гледай да си спокойна  Hug

Днес бяхме на доктор и чухме сърчицето!  Sunglasses Усещането е невероятно! Мъжа ми беше с мен на прегледа и много се развълнува, като видя ембриона и чу сърчицето  Heart Eyes
Моите болки вече ги няма, но за сметка на това постоянно ми е гадно на стомаха. Миризмите ги усещам по различен начин и дори вече не се парфюмирам  Sick Чак миризмата на течния сапун ме дразни  Sick На преглед съм края на следващия месец, тогава трябва да съм вече в третия месец и да ме запишат на ЖК.

Успех на всички чакащи!  Hug Hug Hug

# 719
  • Мнения: 2 358
Зузи  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Рали не си прави шега с вадене на мъдреци и инфекции, ходи при зъболекаря да види на къде върви и дали се е оправила инфекцията, направи един кръвен тест и ако е положителен сподели с зъбаря, да прецени дали да дава антибиотик, който може да използваш и при бременност.
Казвам ти го защото аз самата съм с извадени мъдреци. Вадени са с операции, защото не бяха пробили. За 4 мъдреца имам 5 операции с безумно много шевове - та идеята ми е че знам какви страшни неща може да се получат ако не се доизлекува някоя инфекция.
Поспаланчо браво на обърналия я се бебс
Точица радвам се за хубавия ден. гаденето все ще мине някога  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт