Есен пъстроцветна се задава, тестче с две чертички обещава :) – тема 75

  • 28 274
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 368
Плодче, не можах да се въздържа да не те поздравя. Ти си стимул и надежда за нас чакащите от доста време. Да са ти честити двете чертички. Със здраве да си ги отгледаш и на финала да ти честитим едно пухесто вързопче. Hug Hug Hug

# 691
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Честито, Плодче! Много радост, любов и благословение!

# 692
  • Мнения: 146
Плодче,Лека и безпроблемна бременност ти желая Hug

# 693
  • Мнения: 4 864
Юпиииииииииииииииииии, ПЛОДЧЕ, много се радвам за теб!!!!! Да си здрава, да имаш много лека бременост и скоро да гледаме снимки с коремче Simple Smile

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 694
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
Бравоооооооооооооооо ПЛодчееееееееееееееееееееееееееееее  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 -уникално красив тест си имаш

# 695
  • Мнения: 731
Плодче  Hug Hug Hug  newsm44 newsm44 newsm44 знаех си аз,че така ще станееее! Най-хубавата,лека и изпълнена само с положителни емоции бременност ти желая!   bouquet браво момиче ти успяяяяя!

# 696
  • Видин
  • Мнения: 685
Плодче, честито. Направо не мога да повярвам. Много се радвам за теб. А сега изезвам на вилата. Ще ми липсвате уикенда Hug

# 697
  • Мнения: 3 499


Според калкулатора съм в 5 г.с. и 1 ден. (начало на последния МЦ - 02.09.) Със сигурнос съм с късна О, като най - вероятно съм заченала не по - рано от 21-22-ри септември. Според вас кога е най - добре да отида на лекар? При колко дневно закъснение?

# 698
  • София
  • Мнения: 650
ПЛОДЧЕ..........ЧЕСТИТО!!!!!!!!! СТРАШНО КРАСИВ ТЕСТ...ПРОСТО ПРЕКРАСЕН!!! И РЕЗУЛТАТА ЩЕ Е ТАКЪВ-СИГУРНА СЪМ!!!!!!! МНОГОО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ!!! moresmile sohappy sohappy sohappy sohappy sohappy sohappy sohappy sohappy sohappy

# 699
  • Мнения: 731
Плодчe толкова търпение имаше за теста сега ако питаш мен потрай още малко и не бързай да отиваш на преглед за да не се притесняваш и филмираш излишно.Аз отидох в8с и 1д и едва долови док.пулсации така,че устискай още малко! Ах немога да ти се нарадвам да знаеш  newsm47 ей така съм се оряпила пред компа!

# 700
  • Мнения: 2 483


Ей, направо настръхнах от тези прекрасни, супер плътни черти...................

Малко е да кажа, че се радвам за теб, за вас, Плодче   Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap
Съжалявам, че ви отне толкова време, но се радвам, че не продължихте по трънливия път и щастието ви се усмихна, макар и със закъснение  Hug
Живи и здрави след 8 месеца да се радвате на прекрасно лятно бебче   babyuu

Ама здравата си изтормозила мацките като гледам  Laughing, добре, че не бях вкъщи, т.е. без нет, цял ден, иначе сигурно щях да паля колата към Монтана   car003 Но... простено ти е  Hug

# 701
  • Мнения: 1 339
Плодче, как ме зарадва само, браво момиче, много съм щастлива от новината мила, лека и безпроблемна бременност ти желая и най сладкия и пухкав летен бебок  bouquet

# 702
  • Мнения: 429
Плодче, защо 5 г.с. На мен последната менструация ми беше 4,09

# 703
  • Мнения: 27 524
Сега следват Блонди и Яжка, другата седмица на отчет. Ще отворя аз тука един тефтер да ви водя лелите, че много ви мисля иначе, загубвам датите

 rotfImao rotfImao rotfImao

Е, то това остава, представяш ли си  Joy  hahaha

# 704
  • Мнения: 208
Плодче,честито!!! HugЧудесен тест,чудесни новини!Браво!Лека и спокойна бременност ти желая от все сърце и едно здраво и хубаво бебе на финала!
Честито и на другите момичета видели така мечтаните две черти!
Много се радвам за всички вас. HugНека всички много скоро изпитаме това щастие!
Много ми е ревливо тези дни,но тази вечер се просълзих от щастие!
Бъде здрави момичета,животът е прекрасен!
Прегръщам ви! Hug

Общи условия

Активация на акаунт