Черпиха ли мъжете ви,когато бебчето се роди?

  • 7 814
  • 124
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 103
и моят мъж черпи, ама почерпката в ресторанта беше уговорена за вечерта преди да ме изпишат, а в последствие се оказа че ме изписаха преждевременно, та си стоях вкъщи с бебка, докато 25 човека пируваха  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 3
Мъжът ми и двата пъти дигна луди купони, целия квартал разбра, че съм родила, разбира се и двата пъти беше порядъчно подпийнал.

# 62
  • Мнения: 1 053
Ама разбира се!И майка ми, и свекър ми,свекърва ми,брат ми също.Всички почерпиха когато родих.

# 63
  • Мнения: 103
Да - бях приготвила почерпка за колегите ми и като родих съпругът ми я занесе. А вечерта са събра с кръстниците и приятели! Аз си се гърчех в родилното, но това е-всеки си носи кръста! Peace

# 64
  • Мнения: 5 393
Мъжът ми искаше да почерпи, и го беше планирал, но не стана. Изникнаха непредвидени обстоятелства.

# 65
  • София
  • Мнения: 357
Мъжът ми почерпи колегите си с бонбони и бутилка алкохол. Роднините ги почерпихме в къщи, след като ме изписаха. Както са писали момичетата, не е задължително почерпката да е скъпа, една кутия бонбони няма да натежи на семейния бюджет Peace

# 66
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 836
Първият път - не, но сега смята да навакса, още повече, че терминът ми е на рожденния му ден.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Черпи.
В къщи с приятели- луд купон до зори.
На работа колегите - с бонбони и някакъв алкохол.

# 68
  • Мнения: 11 607
Няма да почерпи, а после аз като се прибера от болницата нали ще има  341uu  341uu  341uu

С първото дете  девера е черпал,че е станал чичо за 1 път.........

Та...нормални неща са това.....

За номер 4 големите деца черпиха и в класовете си.........

# 69
  • Мнения: 46
Черпил е  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 506
Охо,черпи и още как.Беше от рода "три дни яли,пили и се веселили"-един купон за роднините,един за приятелие и един с докторите. Simple Smile

# 71
  • Мнения: 629
С каката почерпихме с бонбони и безалкохолно в неговата и моята работа и в къщи с приятели - нито скромно, нито охолно. Сега за мъника сме се приготвили за същия сценарий, само да се роди жив и здрав. Даже и за каката сме приготвили бонбони да почерпи децата в детската градина.

# 72
  • Мнения: 275
Почерпи колегите си с кутия бонбони.
Бяхме притеснени заради проблеми с бебка и не си спомням да съм черпила специално роднините.
За сметка на това дядо й (моят баща) беше доста разточителен с колегите, приятелите и съседите си.
Според мен това тази "почерпка" е малко прекалена, но всеки преценява за себе си.

# 73
  • София
  • Мнения: 44 354
черпи...ама не всеки срещнат, покани най-близките си няколко приятели в къщи, пийнали, мелизи, сладки приказки, нищо особенно...не е голям разход....

# 74
  • Мнения: 722
Почерпи. Скромно  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт