Черпиха ли мъжете ви,когато бебчето се роди?

  • 7 807
  • 124
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 401
И моят, но общо взето скромно! По принцип съм против някакви освинвания по този повод, затова и се бяхме разбрали да няма такива изцепки!

# 76
  • София
  • Мнения: 28
Почерпката с кутия бонбони я има, но не и купони до зори  Rolling Eyes

# 77
  • София
  • Мнения: 12 568
Не е черпил приятели.
Тръгнали са си с майка ми от болницата и са отишли у тях, където двамата са се почерпили.  Grinning

# 78
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Да, почерпил е. Колегите с бонбони и алкохол, после при свекървата са се събрали тесен семеен кръг и няколко приятели.

# 79
  • Мнения: 4 615
Моят мъж почерпи. Вечерта събра няколко верни другарчета у дома, а на първата оперативка след раждането занесе уиски и бонбони. Но ние имахме пари. Предполагам при с сериозен недостиг би похме почерпили символично. Роднини не сме черпили.

# 80
  • Мнения: 1 043
Почерпил е колегите си на работа.
Масовки не е имало...или поне аз така знам  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 498
Моя мъж почерпи и се почерпи подобаващо!  hahaha hahaha
Сега ще е същото живот и здраве.Почерпи и моите колеги минавайки за малко от там.Вечерта с приятели вкъщи не знам какво е ставало,но майка ми не беше очарована от чистенето след това Joy
Тогава беше безработен и това пак не ни е пречело да почерпим-кутия бонбони,безалкохолно и нещо алкохолно и готово. В крайна сметка да станеш баща е също толкова важно,колкото да станеш майка. Не че точно тогава осъзнават какво значи.  Grinning  Но това е техния начин да изживеят момента и гордостта си според мен и не бива да ги лишаваме.

# 82
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 782
Мъжът ми събра у нас най-близките си приятели и ги почерпи, но не е бил разточителен. Роднини и колеги също, но скромно с бонбони и безалкохолно.

# 83
  • Мнения: 46
Да черпи всички познати които е виждал през тези дни Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 1 609
Почерпил е, да, но само най-близки роднини и приятели.

# 85
  • Мнения: 303
Ох, моя 5 дни не се спря... та едната компания, та другата, та с най-близките... та колегите... сестра ми и тя, приятелките си черпи... абе поляха го много здраво за здраве! И смятам, че така е редно!

# 86
  • София
  • Мнения: 374
Да, черпил е. Родих в четвъртък вечерта  - в петък е черпил колегите в службата доста напоително Simple Smile А в събота в свекърва ми е черпил близките роднини.

# 87
  • Мнения: 56
Мисля че всеки трябва да почерпи за здравето на детето, макар и нещо съвсем дребно според бюджета на семейството.

# 88
  • Мнения: 4 668
Трябва да се почерпи , но в тесен кръг . Не бих се съгласила да се правят събирания тип - сватба и да се черпят сулъо и пулъо .
Както разбирам авторката не е против почерпката по принцип , а против изхвърляния "защото и кумът така е направил и да не ни разнасят хората " .
Моят съпруг почерпи колегите си на заведение , в къщи не му е минавало и през ума да ги събира ... С роднините се събрахме няколко дни след изписването .

# 89
  • Мнения: 1 178
Черпенето продължило няколко дена- приятели, роднини, клиенти на магазина Simple Smile 3 нощи запой е имало  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт