Черпиха ли мъжете ви,когато бебчето се роди?

  • 7 809
  • 124
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 047
Ще трябва да направите компромис и двамата - ти с черпенето, той - със сумата. Моят мъж разсъждава като теб - хич не му дреме за почерпки. Аз пък много държах, и така ходиха на някакъв ресторант с приятели и после занесе две торти и пиене в моята и неговата служба и това беше.

# 91
  • Мнения: 2 447
И двата пъти почерпи.И колегите си, и вкъщи се събраха на запой и е минал да почерпи комшиите във входа. Прави се за здраве,може и съвсем скромно,но според е хубаво да се да се направи

# 92
  • София
  • Мнения: 337
Разбира се, че е черпил.
С какво е черпил приятелите и идея си нямам, но са били вкъщи и следи нямаше Mr. Green.
Колегите също е почерпил.
С най-близките роднини се почерпихме след изписването, а с моите близки приятелки на погачата!

# 93
  • Троян
  • Мнения: 141
И двата пъти черпи и на другият ден едвам идваше до болницата да ме види,купоните са били буйни ,а махмурлука ..... Mr. Green Все пак е за здравето на детето.

# 94
  • София
  • Мнения: 2 150
Беше събрал цялата ни компания и колегите си в едно заведение /уж тесен кръг, ама не съвсем Crazy/. Но той по принцип си пада по сватбарски празнувания, така че не съм и очаквала друго.

# 95
  • Мнения: 194
Черпи да, два дена.
Понеже родих в петък, вечерта се събраха с моите и неговите родители, а в събота вечерта с приятелите ни, 10-тина човека, но супер близки. Не се е напивал, защото точно беше започнал нова работа и изглеждаше по- изморен и от мен след секциото.

# 96
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Почерпи само колегите си. Peace

# 97
  • Мнения: 1 340
И двата пъти направи грандиозни купони с близките ни приятели, смятам че е чудесно да отпразнуваш щастливите мигове от живота  Peace

# 98
  • София
  • Мнения: 30 253
черпи и още как  Crazy Колеги, приятели, роднини (последните в деня на изписването)  Peace

# 99
  • Мнения: 5
Привет! Аз раждах секцио заради преносване, което не беше планувано Simple Smile И като се чух със съпруга ми следобед го питам "Къде ще е купонът?", а той каза, че като си се приберем с бебо вкъщи ще купонясваме Simple Smile Иначе почерпи роднини и колеги. После купон така и не вдигнахме с това малко бебе вкъщи Simple Smile Обади ми се на другия ден в родилното да ми каже, че ми купил подарък. Така се зарадвах.... и го питам "Какъв?", а отговора представете си беше "Пералня Simple Smile ама е много хубава, 7 кг. побира" . Чудех се да се смея ли, да плача ли  Joy

# 100
  • Мнения: 54
Привет ние специално бяхме отделили пари за почерпка, според нас това е почерпка за здраве като за рожденните дни. Когато аз родих мъжа ми почерпи всичките си приятели дори купил заря. Понеже голяма част от приятелите ни са си на село един вид почерпи цяло село и раждането на дъщеря ни беше отбелязано със голям купон и заря както се казва с гръм и трясък. След , което се върнал в града да почерпи останалата част от приятелите си в заведение. А пък роднините ги черпиха родителите ми те пък празнували 3 дена докато аз зомбирах в родилното Simple Smile Да по практично е парите да се отделят за детето, но пък аз лично от малка знам, че дори за нова покупка се черпи от суеверието "да не се счупи", а пък камо ли за раждане на дете. Всеки се преценява дали ще черпи или не, но лично за мен е повече от задължително да не се пестят пари за почерпка Simple Smile

# 101
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Не знам. Вероятно да.
Не е това най-важното. Важното беше, че бяхме всички добре и радостта бе неподправена.

# 102
  • UK
  • Мнения: 2 885
Разбира се , че трябва да почерпи.Не е казано че трябва супер купон да вдига ,може само и с бонбони,торта нещо малко.Прави се за здраве.

# 103
  • Мнения: 167
Да, почерпи и двата пъти:)
за здраве

# 104
  • Мнения: 1 050
Чери и още как. Аз родих сутринта в понеделник,а той имаше изпит почти в същия час. Разбира се закъснял за изпит, но после отишъл с голяма почерпка. Писали му 6-ца без да го изпитват. ooooh! Изобщо кой ли не черпи тогава.

Общи условия

Активация на акаунт