Отговори
# 15
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Темата е супеееррр   bouquet
На мене ми е много тъпо,че не мога да излизам сега в лошото време заради малката..Но като гледам не и се излиза много много..
Нещо ме е обхванало някакво чувство на "гнездене" напоследък.И аз като видях снежеца и януари ми се видя много близо Laughing
Аз най-после тази седмица ще ида на преглед..То не остана за кога.Ходила съм на 8.09 и от тогава не съм..Та мисля вторник или сряда да ида вече.. Embarassed
За групата във фейса аз съм Вероника Вутова..

# 16
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Суийт Мони, миличка, ако има начин да помогна, освен изпращайки ти сили и прегръдки- можеш да разчиташ! Дано талисманчетата ни бързо да се преборят и добрите новини да заприиждат лавинообразно!  Hug


Темата за пореден път е прекрасна! Много благодаря за труда!

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Суийт мони, имате палчета и от нас и много молитви, отправени към Бог за положителен развой на нещата на малките сладурки!
А във фейсбуук всеки може да преценя дали да добавя приятели от бг-мама или не.Ако не добавите, няма да имат достъп до снимките ви Simple Smile

# 18
  • Мнения: 115
Благодаря още веднъж.Може да ме добавите и мен в групата,ето линк към профила миhttp://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=100001770800253

# 19
  • Мнения: 452
Мони много съжалявам за развоя на нещата, но съм сигурна че момиченцата ще се преборят и бързо ще започнат да дишат самички и да похапват. Силни прегръдки, ние сме с теб, ако може да помогнем - сподели.

# 20
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
Суийт Мони, Hug Hug Hug!
Стискам палци малките да се възстановят бързо и да забравиш целият неприятен период.

# 21
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
Sweet_moni-и аз стискам палчета малките принцеси да се възстановят бързо и да почнат да трупат грамчета,а след това и килогграми. Praynig

# 22
  • Мнения: 513
Sweet_moni, всичката ни позитивна енергия е с теб и момичетата и дано всичко е наред!

Много хубава тема, Кафенце, мерси  Hug

# 23
  • Мнения: 4
Sweet_moni бъди силна и вярвай, че твоите момичета са силни и бързо ще се възстановят! С теб сме всички и стискаме палци!  Hug

Кафенце, темата е страхотна   bouquet

# 24
  • Мнения: 2
Sweet_moni, късмет! Пожелавам ви от сърце с двете ви девойки да преминете успешно пред трудните изпитания на живота и скоро да се радвате взаимно у дома! Бъди силна!

# 25
  • Мнения: 101
sweet_monii, изпращам ти цялата си позитивна енергия и се моля за теб и малките буболечки  Praynig ! Това, че си попаднала на добри лекари е супер - това според мен е 50 % от успеха  Peace ! Надявам се да се възстановиш по-скоро, да пребориш всички болежки и инфекции. За подкрепа мога само да кажа, че в темата на Ноемврийките се появиха още август подранили бебки като твоите и те бяха с такива проблеми - около 750 гр., с проблеми в самостоятелното дишане и захранването - сега са вече доста по-добре и трупат ценни грамчета! Моля се всичко да е наред с твоите момиченца и за Коледа да си имате две сладки вързопчета вкъщи  Hug !

# 26
  • Мнения: 4
Sweet_MOnii , ние с бебка също сме с теб и наистина, ако има нещо с което можем да сме полезни, не се колебай да кажеш! Много силно вярвам, че принцесите съвсем скоро ще са добре, както и че ти ще се възстановиш бързо! Не падай духом, ще си много необходима на двете красавици!!!  Hug Hug Hug Важно е, че лекарите са спечелили доверието ти и правят най-доброто!
Кафенце, страхотна тема!!!!!
Аз, след 3 дни отсъствие, доста време отделих да ви чета в предната тема!
Бройте ме за фейса Simple Smile
Дидка_бандидкa, понеже не видях някой да ти е отговорил на въпроса за Спешната помощ при децата, която изпусна от лекциите в събота в Анел, мога да обобщя, че  това беше урок, аналогичен на тези, които сме слушали от БЧК в училище... съвсем стандартен урок за спешна помощ (какво да правим при изгаряне, при спиране на дишането, в каква последователност, при токов удар, при падане, когато детето е в безсъзнание...) Аз си признавам, че не записвах, защото, както сама видя, заспивах права, направо си бях неадекватна  Rolling Eyes след пътуването..., а лекторката говореше много бързо и не изчакваше. Ако някой от другите, които писаха, е конспектирал казаното, нека го постне, мисля, че въпреки всичко, ще е полезно!!!
Хубава вечер и от нас!  Hug

# 27
  • Мнения: 105

 sweet_monii - стискам ви палци и се моля от сърце всичко да се оправи за малките принцески, както и ти да се успокоиш. Дано всикчо скоро е наред и тези лоши мисли и дни останат зад гърба ви. Нека БОГ е с вас  Praynig





# 28
  • Мнения: 1
sweet_monii , дано възможно най-бързо бебоците се оправят и възможно най-скоро сте всички заедно удома!!!!  Praynig  Наскоро и аз се сещах за теб и мислех да питам някой знае ли нещо, но другите мами вече са ме изпреварили. Успех, миличка!
Кафенце, страхотна нова темичка!

# 29
  • Мнения: 1 732
Суийт Мони,дано всичко се оправи по-най бързия начин и да си приберете двете принцески вкъщи Praynig
Изпращам ти много позитивна енергия и прегръдки,дръж се Hug

Общи условия

Активация на акаунт