а пък тя даже няма инфо за нея
какъв голем пропуск

Направо онемя
...Ех...Саваш направо ме изкефи
...право куме в очи...и шок..... 
...Ех...Саваш направо ме изкефи
...право куме в очи...и шок.....
...толкоз време под дъжда
....горкия
...направо го съжалих... 

...толкоз време под дъжда
....горкия
...направо го съжалих... 
...но мисля ,че трябваше да му отвори...нали той я предупреди ,че ще закъснее...Много ме кефи като и се моли

...не съм го гледала още...
...толкоз време под дъжда
....горкия
...направо го съжалих... 
...но мисля ,че трябваше да му отвори...нали той я предупреди ,че ще закъснее...Много ме кефи като и се моли



....Надя да не е негово притежание
...какъв тон и държи само... 