Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 73

  • 40 696
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 123
маминка Шахнур, как се ококори, като разбра че момчето си има друга
а пък тя даже няма инфо за нея
какъв голем пропуск Joy

Направо онемя Shocked...думичка не можа да каже Naughty...Ех...Саваш направо ме изкефи newsm44...право куме в очи...и шок..... Shocked

# 31
  • Мнения: 13 330
Шахнур губи позиции, Саваш разваля дисциплината Joy Joy в конак Балдар.
То и да разбере кое е момичето ханъм агата не се променя, напротив продължава да настройва Китка

# 32
  • Мнения: 11 123
Ама и Яската го измъчи Thinking...толкоз време под дъжда ooooh!....горкия Cry ...направо го съжалих... bowuu

# 33
  • Мнения: 11 123
Тя...Шахнур отдавна изгуби позиции ,ама още не може и не иска да го приеме Thinking Thinking Thinking

# 34
  • Мнения: 13 330
Ама и Яската го измъчи Thinking...толкоз време под дъжда ooooh!....горкия Cry ...направо го съжалих... bowuu
ама и той не се отказва , любов.  Забави се, но нали се обади. Тя е несигурна,не може да реши да му вярва или не. Но е влюбена вече Joy Joy  

# 35
  • Мнения: 11 123


На кого ли звъни... newsm78 newsm78 newsm78

# 36
  • Мнения: 13 330
Как да му откаже Яска, то на такъв мъж  Joy Joyкак се затваря вратата

# 37
  • Мнения: 13 330
На него му звънят от фирмата, докато гледа синът си, а  вижда Ясемин,която го изненада в къщи

# 38
  • Мнения: 11 123
Ама и Яската го измъчи Thinking...толкоз време под дъжда ooooh!....горкия Cry ...направо го съжалих... bowuu
ама и той не се отказва , любов.  Забави се, но нали се обади. Тя е несигурна,не може да реши да му вярва или не. Но е влюбена вече Joy Joy  

Да...влюбена Heart Eyes...но мисля ,че трябваше да му отвори...нали той я предупреди ,че ще закъснее...Много ме кефи като и се моли Laughing...преди време пред бара на Джем...как само и викаше...ЛЮТВЕ....и сега пак...мокър под дъжда ,но инат ...макари тъжен  Cry Cry Cry

# 39
  • Мнения: 11 123
На него му звънят от фирмата, докато гледа синът си, а  вижда Ясемин,която го изненада в къщи
Това май  Thinking...не съм го гледала още... Naughty

# 40
  • Мнения: 11 123
Та...като споменах Джем...мммм...много ме дразни тоя тип tantrum....Надя да не е негово притежание newsm78...какъв тон и държи само... #Cussing out

# 41
  • Мнения: 13 330
Ех , извинявай Praynig , много има време още за него, помислих че си го гледала напред. Саваш много още ще и се моли, но ще бъде възнаграден, прекрасна любов изживяват

# 42
  • София
  • Мнения: 1 430
Ама и Яската го измъчи Thinking...толкоз време под дъжда ooooh!....горкия Cry ...направо го съжалих... bowuu
ама и той не се отказва , любов.  Забави се, но нали се обади. Тя е несигурна,не може да реши да му вярва или не. Но е влюбена вече Joy Joy  

Да...влюбена Heart Eyes...но мисля ,че трябваше да му отвори...нали той я предупреди ,че ще закъснее...Много ме кефи като и се моли Laughing...преди време пред бара на Джем...как само и викаше...ЛЮТВЕ....и сега пак...мокър под дъжда ,но инат ...макари тъжен  Cry Cry Cry

а, ще му отваря
нали ще излезе много дашна така, и той все ще закъснява
хареса ми-пак ли фабриката hahaha
и целувката под червеното чадърче, до червената кола-имат вкус сценаристите
нищо че на Зизка са по-готини Joy
Зизке, отде я изкара тая Х-американска мома на Ешреф Бонд
ами не може ли нашенка, от село, по ще му тича на момчето Wink
като засуче мустакя Joy

# 43
  • Мнения: 13 330
Та...като споменах Джем...мммм...много ме дразни тоя тип tantrum....Надя да не е негово притежание newsm78...какъв тон и държи само... #Cussing out


Не са един за друг, нямат бъдеще двамата, различни са. Но и Надя........

# 44

Общи условия

Активация на акаунт