Великобритания - тема 38 Есенно-Зимна Приказка

  • 48 667
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 746
Мис Файн - Честит първи рожден ден на малката сладурка .Много да ви радва и слушка.Весел празник!!!


Ева82- Честита Ви годишнина !! /мисля ,че и на тях е първа/ Още много дълги години да се обичате !!



Хубав ден на всички   bouquet

# 16
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Хайде да се разпиша и аз, че нещо Ви по изгубих напоследък.
Ave- благодарство за темата  bouquet
Miss Fine - Честито пораснало детенце, много да го слушате с тати. newsm38 nbirthday nbirthday nbirthday а това е за теб smile3525
Winnie- ти какво си намислила за подарък на малката? Аз още не съм решила, приемам идеи Simple Smile По принцип е много натоварено в Лондон през ваканциите (музеите, галериите и др.) въоръжи се с търпение.

Ние тази ваканция ще я караме лежерно, никакви мероприятия искам почивка Crossing Arms стигат ми  заниманията през училищно време Mr. Green

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен и аз да се запиша в новата темичка,прекарахме 2 страхотни дни с нашия тати ,който откакто сме пристигнали го виждаме за по 2/3 часа на ден ,че работи на 2 работи и най-накрая като едно истинско семейство да се разхождаме и почиваме и наслаждаваме един на друг,малката ни принцеса не престана да ни целува и прегръща двамата и да се радва на разходките заедно с нас двамата.
Момичета за малко  да забравя за какво щях да питам  Simple Smile.Знам ,че наскоро обсъждахме за етикетите за дрехи за училище и повечето си ги поръчвате от eBay ,но нещо ми е блокиран акаунта в пейпал и сега не мога да го оправя и да си поръчам и аз.Не се сещам кой,но някой беше писал че се продават  и по магазините,но в понеделник обикаляхме да  и купуваме панталони,поли обувки и разни други неща за училище ,но никъде не видях такива етикети.Ще съм ви много благодарна ако ме насочите къде да ги търся  Hug
Честито на малката рожденичка на Miss Fine  newsm59 bdbaloni
Честита годишнина на eva82
Благодарности за новата тема   bouquet

# 18
  • Мнения: 175
Privet ot Bg  Simple Smile
Pyrvo se izvinqvam za latinskiq Simple Smile
Mnogo me zaradvahte s pojelaniqta  Simple Smile makar da sa s cql mesec podranili  Hug Hug  Drugiq mesec 6te ni e godi6ninata i se radvam 4e myjleto 6te doide da praznuvame i ako vsi4ko varvi po plan 6te si me vzeme s nego. Party
Miss Fine i tuk da 4estitq pyrviq rojden den na prekrastnata  princesa  Heart Eyes Mnogo da e zdravi4ka i poslu6na i zasmqna  Hug
Tolumbi4ke lek pyt vi jelaq i veselo izkarvane  Hug

# 19
  • Мнения: 245
къде да прочета повече по въпроса за гражданството   bouquet

Ето тук можеш да четеш: http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/britishcitizenship/

# 20
  • Мнения: 0
ева 82 ,за пореден път се доказва,че понякога хората са като овцете,но ние не сме точно такива,просто сме много ангажирани мами и понякога четем през ред и не се вглеждаме в детайлите,примерно да ти погледнем подписа и да видим че има още месец,ноооо нищо,поне се посмяхме малко  Joy Joy

# 21
  • Мнения: 1 959
... i ako vsi4ko varvi po plan 6te si me vzeme s nego. Party

Искрено се надявам да се нареди  Hug

Толумба, приятно изкарване в БГ на вас и да си дойдете доволни и насъбрали хубави моменти Simple Smile

Благодарско и на теб за пожеланията.
В преговори съм за моето работно идване до Манчестър другия месец...
Ако ми се размине, на пролет ще идваме с аланглето на концерт  Flutter

# 22
  • Мнения: 1 673
Благодарности на Аве за темата!

И честит рожден ден на детенцето на Мис Файн! Да им е жива и здрава!

Хубава ваканция с аланглето на Толумбичка в България! Дано да ви е добре!

Павлета - Рени, ние купихме ваучер за етикети за дрехи от касата на Маркс и Спенсър. Заплатихме на касата, попълнихме, изпратихме и след 3-4 дни получихме етикетите. Много от дрешките за училище имат оставено място за името, разгледай. Може направо там да пишеш с химикал. Аз само за обувките не съм наясно как точно да ги надпиша. Малко варварски с химикал съм ги надраскала по стелката и това е.

Покрай тези празници на плодородието, искам да ви питам някой търсил ли е мед на друго място освен в супермаркетите? Продават ли мед по фермите - домашен, уж по-истински мед?

Кой питаше за идеи с тиква - гледах по ТВ чийзкейк с тиква (пюрирана и добавена в крема), и крем супи с тиква...

Мен ме беше срам да подхвана темата с коледните подаръци, но като сте отворили вече дума, моля споделяйте по-интересните и различни идеи за вдъхновение и Коледна магия!  Blush

Искам също да питам някой купувал ли е карта на България тук, в Англия, и от къде? Търся карта, но не пътна, а по-скоро като географска или формат колкото плакат и от по-твърд картон? Никога не съм ходила в БГ складовете, там има ли такива неща?

Момичета, на мен днес в училище ми направиха комплимент, който прозвуча като отправена забележка. Отивам да прибирам Али наобед и жената, която е дежурна на входа (и с която всеки ден се гледаме и поздравяваме) ми каза: "Ама ти много хеппи изглеждаш всеки ден!". Не можах много да ѝ разбера замисъла - като ходя в училище да изглеждам измъчена ли, що ли... И сега не знам утре как трябва да изглеждам, за да съм по стандартите...  ooooh!



# 23
  • Мнения: 6
Покрай тези празници на плодородието, искам да ви питам някой търсил ли е мед на друго място освен в супермаркетите? Продават ли мед по фермите - домашен, уж по-истински мед?

На мен ми харесва меда, който продават в Holland & Barrett, няма вкус на захар Simple Smile изглежда доста истински  Laughing

Ако ми се размине, на пролет ще идваме с аланглето на концерт  Flutter

Супер Simple Smile и ние сме другия месец на концерт, на RHCP, добре че живеем на 2 мин от залата.. А пък декември има концерт на Kasabian тук, даже от работа ми предлагаха някакви discounted corporate tickets, сега съжалявам, че не ги взех..

И коледните подаръци ли почнахме да обсъждаме вече Simple Smile миналата година ми се изчерпаха всички идеи..

# 24
  • Мнения: 0
честито на празнувашите днес!!! Sunglasses

# 25
  • Мнения: 1 427
 newsm59 на дъщеричката на Мис Файн, да е жива и здрава и да слуша мама !

# 26
  • Мнения: 1 488

 newsm38 честит празник на дъщеричката на Мис Файн и от мен!
Някой пазарувал ли е онлайн от магазина за бг храна, линка на първата страница?

# 27
  • Мнения: 1 420
Чери, с мъжо ще сме т.е. тримата, но ще се радвам да се видим ако ви се разхожда  Peace Не съм намислила още къде ще ходи, но сигурно по музеите. Но пък сега се замислям след като Ели каза, че ще е голяма навалица  Thinking Иначе съм уредила свекитата да вземат малката от ясла, така че ние може и по-късно да се приберем, така че максимално да използваме времето през този ден  Grinning

За подаръците, на Белла съм взела това Mookie Scuttlebug цък, сгъва се, така че може да се пъхне под количката и е за деца над 1 годинка. Сега поне малката няма да язди прахосмукачката  Mr. Green Може да го вземете от Амазон за около 25 паунда  Peace
Кари за сега иска зелена рокля с розови цветя  Crazy, едни пантофки от Дисни магазина с далматинци и една игра с костенурчето Франклин  Peace Иначе за по-дребни подаръци мисля да използвам коледната промоция на Буутс - купи 3-плати 2  Peace
За мъжо изобщо не знам какво да вземам  Thinking

За Коледната магия само споделям ние как поддържаме една семейна традиция всяка година ( може и да съм споделяла вече в тази тема  Blush ) Откакто са се родили децата, всяка Коледа купуваме по една специална коледна играчка за елха. После тези играчки ги прибираме в специална кутийка и така като порастнат ще си имат спомен от всяка една Коледа като деца  Grinning Кари вече е по-голяма и сама си избира играчката за елхата за себе си и за Белла. Аз предпочитам ръчно правените играчки, тъй като са по-различни и оригинални. Надписваме ги с името на детето и годината  Peace

# 28
  • UK
  • Мнения: 1 334
http://tanitaang.blogspot.com/search/label/%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B2%D0%B0

аз от този блог правих някои неща с тиква и се получиха добре.

# 29
  • Мнения: 0
леле,мамчета---голям студ настана!!!пиете ли нешо профилактично против настинка?най-вече въпросът ми е отправен към бременните.навън всеки кашля,киха...ужас!!!

Общи условия

Активация на акаунт