Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен!
Преди малко ходих да си взема болничния и не ми беше студено навън.
Относно изборите - ами, к'во да кажа - разчитам на балотажа да оправи нещата за президент, макар че с представителните функции, които има институцията ми се искаше да е политик, добре познат и с активи в Европа - нали уж натам драпаме в национален мащаб Crazy. Сега съм на вълна - по-добре да е със своя позиция, подготвен и вдъхващ стабилност, а не ослушващ се с усмивка каква посока на изказ ще му подадат.
За местаната влас - и кметска, и общински съвет - за мен нещата са с ранга на погром, ама ... нали сме най-добрия град за живеене в България, доволни требе да сме и да не се оплакваме, нали на другите им е по-зле ooooh! И аз не агитирам, опитвам се да разбера позицията на доволните и ги уважавам, ама каегорично мога да заявя, че факта, че семейството ми успява да поема по-високи данъци не е заслуга на местния политически елит, а на нас самите; а отново лоши, макар и ремонтирани улици; липса на паркоместа пред домовете; разрешителни за строеж без логика; нагласени конкурси и т.н. усмихвам се и си давам наказателния вот Crossing Arms
Айде, като един редовен гласоподавател - запътвам се към банята, а после по задачи...после пак ще ви чета.
Усмихнат ден на всички ни пожелавам!  bouquet

# 46
  • Мнения: 105
АКО НЯКОЯ МАЙКА ИМА НУЖДА ОТ КОМПЮТЪРНА МАСА, В ДОСТА ДОБРО СЪСТОЯНИЕ - 45,00 ЛЕВА ДА МИ ПИШЕ Simple Smile

# 47
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
За заглавията мисля, че това - "Бургаски мамчета щастливи, весели и диви..." е добро. Нали някой се обиди, че сме писали за коремчета, а и повече ще са се обебили докато изпишем тази.
За покупките - рано, нерано аз разглеждам всичко в интернет. Харесвам нещо и чакам да го пуснат на промоция някъде за да го купя. Ето примерно от комплектът на Авент спестих 40 лв. Сега трябва да вземем и едно портбебе, което много харесах и така. Гледам нещата, които харесвам да ги има в бургаски магазини, за да мога да ги погледна наживо или да ги взема от там. В момента сме на вълна ремонт и като свършим с него, вече всички финанси ще са насочени към бебо.
В този ред на мисли искам да питам къде сте гледали хубави кошари?
За изборите - и аз Митко Николов си го харесвам. Дано и този път сме направили правилният избор.  За президент - изборът не беше много голям.

Кой ще ходи на лекцията на 27.10?

# 48
  • Мнения: 105
Аз съм ходила на тази лекция на Георгиев Simple Smile

# 49
  • Мнения: 5
Здравейте бургаски мамчета! страхотна темичка - да се включа и аз! Вие къде сте се насочили за раждане?

# 50
  • Мнения: 49
Каква ще е лекцията, че аз на нито 1 още не съм ходила и се чудя от кога да тръгвам Simple Smile. За изборите на мен Димитър Николов ми харесва като кмет. А за президент - изборът няма да е кой знае какъв. Както по-горе някой спомена - не са категорични лидери, но все някой трябва да изберем.
За покупките вие от кои сайтове гледате и пазарите?

# 51
  • Мнения: 105
stelinkata  - добре дошла сред нас. Аз съм се насочила да раждам в Дева Мария и сега тези дни трябва да си избера и лекар за секцио. Разкажи ни нещо за себе си - в коя седмица си, при кой си на ЖК, от кой комплекс си и каквото друго решиш. Ще се радваме да се запознаем и на следващата ни среща на живо, за която ще разбереш къде и кога ще бъде тези дни във форума. Пускаме анкета за заведения и се гласува Simple Smile



CabuHka - аз няма да пазарувам от сайтове, а от магазините в Бургас Simple Smile










# 52
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
момичета знаете ли колко струва установяване на бременност при Парушева  newsm78

# 53
  • Мнения: 88
Преди 5 месеца, прегледа при Парушева беше 45лв, с вагинален ехограф, бях в 6 г.с., видя се само плоден сак, без ембрион и без сърдечна дейност.

# 54
  • Мнения: 1 669
Здравейте бургаски мамчета! страхотна темичка - да се включа и аз! Вие къде сте се насочили за раждане?

Или в Дева Мария или Майчин дом, София. Зависи кога започне раждането.

# 55
  • Мнения: 1 669
Ето ви един много хубав калкулатор за смятане на теглото, аз се водя по него - http://www.indiacurry.com/women/pregcalc.htm

# 56
  • Мнения: 5
stelinkata  - добре дошла сред нас. Аз съм се насочила да раждам в Дева Мария и сега тези дни трябва да си избера и лекар за секцио. Разкажи ни нещо за себе си - в коя седмица си, при кой си на ЖК, от кой комплекс си и каквото друго решиш. Ще се радваме да се запознаем и на следващата ни среща на живо, за която ще разбереш къде и кога ще бъде тези дни във форума. Пускаме анкета за заведения и се гласува Simple Smile



CabuHka - аз няма да пазарувам от сайтове, а от магазините в Бургас Simple Smile











аз съм в 4 ти месец на бременността , ходя на ЖК в Айтос при д-р Галина Петрова . Много се чудя къде да се насоча за раждане но в МБАЛ Бургас просто НЕ  - първото ми раждане беше там - ужас, слава богу всичко беше на ред но отношението което получих - все едно си някакво животно - никой не те поглежда , никой нищо не ти обяснява, една сестра ме нахока защото в 2ч през нощта я повиках че бебето страшно много плачеше .......абе просто нямам думи ! чудя се за Дева Мария във Ветрен - но и там хем положителни хем отрицателни отзиви- направо незнам!

# 57
  • Мнения: 5
Здравейте бургаски мамчета! страхотна темичка - да се включа и аз! Вие къде сте се насочили за раждане?

Или в Дева Мария или Майчин дом, София. Зависи кога започне раждането.
А в Дева Мария към кой лекар си се насочила????

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 560
Ето ви един много хубав калкулатор за смятане на теглото, аз се водя по него - http://www.indiacurry.com/women/pregcalc.htm

Мен вече не ме хваща тоя калкулатор  Mr. Green Дайте нещо по- реално  Crazy

# 59
  • Мнения: 1 669
Трябва да зададеш дали си с едно или две бебета, има разлика Simple Smile
Иначе на мен този калкулатор ми бяха посочили.

В Дева Мария, ако раждам ще съм при д-р Бояджиев, той ми следи ЖК.

Общи условия

Активация на акаунт