Клуб "Без грим, без токчета, без ролки" 30

  • 68 418
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 89
Ботите са много симпатични  Peace. Аз лично бих ги резнала поне малко ресните- 1-2 см. с чисто практични цели - да не се провлачват тук-там по нашите прекрасни и чисти улици, иначе бих ги поносила известно време така и като ми поомръзнат - тогава кардинално резване - за разнообразие, не мисля, че ще се съсипе нещо  Peace.
-------------------------------------------
Имам едно принципно питане, не знам да е обсъждано, но бихте ли носили (или носите ли) очила, които не са слънчеви, ако нямате нужда от корекция на зрението, ами само така, защото ви допълват дадена визия и се харесвате с тях ?
Имам предвид от този тип:


# 676
  • Мнения: 83
Вал, много са хубави ботичките, аз бих си ги носила така Simple Smile

# 677
  • Мнения: 616
Valandin  аз цяла зима се каня на такива ресни и все още не мога да реша дали не са ми прекалени. Щом  вече са факт ботите, поноси ги така и им дай време да ти влязат под кожата, винаги може да ги отрежеш.

Ahim_sa аз не бих.

# 678
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
 Ahim_sa, aз съм си взела точно същите, но по принцип нося очила. Смятам обаче, да ги нося с лещи, защото не ми се слагат нови стъкла, а и защото има други мераклии за тях  Laughing

# 679
  • София
  • Мнения: 630
 Бих оставила  ресните. Принципно не сам за преправянето. Пробвала сам и не ми се получава.

 Имам много хубави рамки за очила и понеже зрението ми е ок, съм решила да им сложа предпазващи стъкла. Всъщност, говоря наизуст. Нали имаше стъкла за компютър? Да ги оползотворя, ако може.

# 680
  • Мнения: 1 972
Ботите са много симпатични  Peace. Аз лично бих ги резнала поне малко ресните- 1-2 см. с чисто практични цели - да не се провлачват тук-там по нашите прекрасни и чисти улици, иначе бих ги поносила известно време така и като ми поомръзнат - тогава кардинално резване - за разнообразие, не мисля, че ще се съсипе нещо  Peace.
-------------------------------------------
Имам едно принципно питане, не знам да е обсъждано, но бихте ли носили (или носите ли) очила, които не са слънчеви, ако нямате нужда от корекция на зрението, ами само така, защото ви допълват дадена визия и се харесвате с тях ?
Имам предвид от този тип:





Да, бих и нося  Grinning  Тук отдавна ги има по магазините и се носят много Wink

# 681
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Относно рамките, аз не бих носила, пробвала съм и изглеждам ужасно. Очите ми са прекалено големи и зад такава рамка приличам на кукумявка. Иначе много ми харесват, закачливи са.

# 682
  • Мнения: 89
Благодаря ви за мненията момичета  Simple Smile. Честно казано имам и някакви леко суеверни такива измислени причини да се чудя  Blush...
Farscape преди 7-8 години си бях взела специални предпазни очила със стъкла за компютър, но тогава беше различно, сега съм дочувала, че май вече няма нужда (в смисъл, че самия монитор си има тези защити...).

# 683
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Днес това е моята снимка.

А цветът на чантата и чорапогащника е моят цвят. Имам в този цвят от гащи, чорапогащници, бодита, блузи, чанта, ръкавици, риза, чадър и обувки. Разбира се, не ги нося всички наведнъж.  Mr. Green

Обаче не знам точно как да го кръстя, цветът, имам предвид.
В статията, към която сапада снимката е наречен от автора "raspberry", ама мисля, че не е точният "термин". Защото малиновото повече червенее.

http://images.thesartorialist.com/thumbnails/2012/02/21212DVFWalk3_9208Web.jpg

# 684
  • Мнения: 4 202
Вишнево?  Thinking

# 685
  • Мнения: 660
Хм , нито малина , нито вишна . Сложен за назоваване цвят . Thinking Ще излезе някой passion fruit накрая . Heart Eyes

Отдавна не си бях купувала нищо , просто нищичко ,но днес не издържах и се метнах на един копринен потник от Gap , с много интересен орнамент отпред и съм доволна . Видя се , че от зимните разпродажби нищо не си заслужава , поне за мен , така че вече обновявам пролетно-летния гардероб.

Хвърлила съм око на един къс тренч  за скромната сума от 39 лв. ( срещу 150  Crazyот новата колекция на друга марка ) , въпреки , че досега се въздържах от подобна покупка .

Засега смятам да се обзаведа за пролетта с едни скини дънки , балерини тип "Шанел" , черен блейзър и няколко тениски с paper print . Ако "падне" и някоя торба от кожен велур се считам екипирана . Mr. Green

Вашите "мечтателни списъци" какво съдържат ? Heart Eyes

Последна редакция: ср, 15 фев 2012, 09:31 от nice

# 686
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Мен така ме е затиснал снегът, че пролетта ми изглежда толкова далеч.
Отделно си имам и други грижи на главата, но хвърлям по едно око. Засега нищо не съм набелязала за закупуване.

# 687
  • Мнения: 348
Nice, това ли имаш предвид по балерини тип шанел?



Ако е това-да, много, ама много искам да си имам такива. Много мечтая високи кецки и тъй като цяла зима се мотах-пролетта ще си ги подаря. Бих си пожелала и един хубав тренч Simple Smile

# 688
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Отдавна не съм писала връщам се да чета и да не е просто запис
Малко пролет за безтокчестите ми дружки  Wink

# 689
  • Мнения: 718
Списъкът ми е доста дълъг, но нищо не правя по въпроса Rolling Eyes

Трябват ми:
-черно кожено яке с цип
- силно разкроени тъмни джинси
- очила!
-ефирна риза  в телесен цвят

И някои други неща, които ги приемаме за не толкова важни. Като един модел на Адидас с панделка.

Та така.

Общи условия

Активация на акаунт