Клуб "Без грим, без токчета, без ролки" 30

  • 68 416
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 660
Valandin , точно тези ги мисля . Има ги в Humanic  за 50 лв. , но в "набръчкан" вариант - едни смачканички такива , с ластик . Ама го обясних и аз . Embarassed

Я , като съм се сетила ,да попитам дружинката за мнение . Бихте ли носили и как точно кадифено палто . Нещо подобно - цък . Мернах почти същото  вчера , сиииилно намалено и се чудя дали няма да се окаже важна , различна и основополагаща дреха в гардероба  Grinning ?

Последна редакция: ср, 15 фев 2012, 09:40 от nice

# 691
  • Мнения: 36 047
бих, разкошно е  Sunglasses
и със скини дънки, и с по-официален елемент

# 692
  • Мнения: 4 076
Я , като съм се сетила ,да попитам дружинката за мнение . Бихте ли носили и как точно кадифено палто . Нещо подобно - цък . Мернах почти същото  вчера , сиииилно намалено и се чудя дали няма да се окаже важна , различна и основополагаща дреха в гардероба  Grinning ?
Носила съм.Моето беше в малиново,отново силно намалено  Simple Smileи става за всичко и дънки,и с тесен панталон,и не толкова тесен,и с пола,но рядко.
Уж заради цената го взех ей така да имам нещо връхно да изтичам до магазина,а то стана главно действаща дреха в гардероба ми и ходеше навсякъде.

# 693
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Фелисидат, моделът на Адидас с панделка го има вече само в e-bay, на не особено скромна цена.

Аз нямам строен списък - купувам ако ми грабне окото, но в този сняг съм само на онлайн пазаруване.

Иска ми се хубав панталон 7/8 - тъмно олово примерно. Но това ще е сложно за намиране.

Нещо таков  Heart Eyes Всъщност целият тоалет е разкошен  Flutter

http://static.feber.se/article_images/21/83/36/218336_980.jpg

# 694
  • Мнения: 4 076
Иска ми се хубав панталон 7/8 - тъмно олово примерно. Но това ще е сложно за намиране.

Нещо таков  Heart Eyes Всъщност целият тоалет е разкошен  Flutter

http://static.feber.se/article_images/21/83/36/218336_980.jpg
Да,разкошен е,а още по-разкошна е идеята,която ми даде.Имам много качествен подобен  панталон,но е доста тесен и дълъг и ме изнервя.Обаче как хубаво ще стане 7/8  Peace
И аз купувам само,ако нещо ме грабне.Иначе си нося старите дрехи,но вече не се насилвам да харесам нещо,само защото иде нов сезон и трябва да купя.И от намаленията нищо не успя да ме грабне.

# 695
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Ммм, мерси! Тъкмо си купих такъв модел панталон от разпродажбата на Зара и се чудех как ще стои с токчета. Simple Smile

Момичета, някой пазарувал ли е оттук - http://www.boozt.com/? Получих писмо в пощата си, пише, че доставят и до България. Някакви отзиви за качеството, ако сте ги пробвали?

# 696
  • Мнения: 718
Хм, ще ги изчакам до друг сезон тогава Simple Smile

Точно това съчетание на панталон с ниска талия в тази дължина + такъв модел обувки/боти оптически силно скъсява краката.

Найс, аз съм за Flutter

# 697
  • Мнения: 1 310
Момичета, пролетни дрехи? Вие шегувате ли се? Аз още палто не съм си намерила!   Laughing
Виж, останалата част от гардероба я попълних доста качествено за безобразно ниска сума.

# 698
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
и аз съм на пролетна вълна, само че магазините не са  Joy където и да вляза няма нищо

# 699
  • Мнения: 4 076
Момичета, пролетни дрехи? Вие шегувате ли се? Аз още палто не съм си намерила!   Laughing
Виж, останалата част от гардероба я попълних доста качествено за безобразно ниска сума.
Я се похвали в картинки!Аз нищо,ама нищичко не си купих тази зима  Tired
Затова гледам с надежда към пролетното.

# 700
  • Belgium
  • Мнения: 7 731


Точно това съчетание на панталон с ниска талия в тази дължина + такъв модел обувки/боти оптически силно скъсява краката.


Скъсява, не скъсява - като се сдобия с всички елементи на тази визия ще я нося  Laughing

Мисля този уикенд да обиколя магазините. Летни и пролетни дрехи сега най-добре да се пазаруват онлайн  Laughing Поредна зима си купувам бански  hahaha

# 701
  • Мнения: 322
Вашите "мечтателни списъци" какво съдържат ? Heart Eyes

Всичко си имам за пролетта, планирам само платнени балеринки в ярък цвят, подобни на тези


както и черна crossbody чанта (тъкмо се бях убедила, че съм заредена доживот с модели в този цвят и после успях да скъсам три за броени месеци  CrazyPeace

# 702
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Казвала ли съм колко ми допадат нещата на Bershka Crazy?








И нещо за настоящия сезон Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 85
Искам вече да е  топло-о-о  Crossing Arms

Някой спомена пролетен списък с мечтани неща

но първо, трябва да поотслабна Blush

# 704
  • Мнения: 718
На мен лично леко ми дотегнаха снегът и газенето в сол. И днес вали Tired Имам чувството, че от декември все едни и същи дрехи си нося Laughing Топло не държа да е, но поне 10-15 градуса.

В списъка забравих нещо много важно - балеринки
Харесват ми тези Chloe, но в телесен цвят.


Много префасониран този форум Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт