Клуб "Без грим, без токчета, без ролки" 30

  • 68 388
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Sofia
  • Мнения: 820
Фелисидат, прелестни са Heart Eyes, не се чуствам удобно в балеринки, но за тези бих се прежалила Wink

# 706
  • Мнения: 348
От днес желаните неща имат форма, цвят, марка и цена-дано само да са още там, когато се добера да H&M


 Нали искахте списък Embarassed

Слънчо, пантофките са прекрасни, ако им се чудиш- недей! Джо, Бершка са един път и аз се пиша голям фен Simple Smile Лу, комбинацията е невероятна, аз също бих я носила-скъсява или не Laughing Nice, много добре си обясни за пантофките-представих си ги веднага. Бедата е, че аз обувки на ластик не мога да нося Confused А кадифено палто не бих носила, но бих забелязала дама, която го носи Wink

# 707
  • Мнения: 557
Момичета извинете че нахлувам в темата - но нали не съм пропуснала откриването на Н&M ?  Rolling EyesДоколкото знам отварят в  началото на март. Thinking

# 708
  • Мнения: 348
Плачи, не си! Просто пуснаха вече сайт и на български с цени в лева Simple Smile

# 709
  • Мнения: 557
Плачи, не си! Просто пуснаха вече сайт и на български с цени в лева Simple Smile

 smile3525

# 710
  • Мнения: 4 076
Плачи, не си! Просто пуснаха вече сайт и на български с цени в лева Simple Smile
Може ли това сайтче,че нещо не мога да го открия  newsm78

# 711
  • Мнения: 85
Плачи, не си! Просто пуснаха вече сайт и на български с цени в лева Simple Smile
Може ли това сайтче,че нещо не мога да го открия  newsm78

http://www.hm.com/bg/

# 712
  • Мнения: 1 305
LilaC, трудна работа е това с картинките едно, защото съм на ски и пиша през телефона си и второ,  защото всичко е купувано от различни магазини.   Simple Smile

Колкото до  H&M, в никакъв случай не бих стъпила там на откриването! От сега си представям войната за 300-те безплатни ваучера.  Tired Всъщност срува ми се, че преди края на март там няма да е за хора.

ПП. Този сайт си плаче за мобилна версия...

# 713
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
а някаква идея къде точно ще е магазина  newsm78 четох за The Mall и Сердика, но кое от двете нямам идея  Laughing

# 714
  • Мнения: 1 305
а някаква идея къде точно ще е магазина  newsm78 четох за The Mall и Сердика, но кое от двете нямам идея  Laughing

The Mall. Ще е на два етажа. Wink

# 715
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
а някаква идея къде точно ще е магазина  newsm78 четох за The Mall и Сердика, но кое от двете нямам идея  Laughing

The Mall. Ще е на два етажа. Wink
мерсииии  Hug

# 716
  • Мнения: 718
Имам ваучер от ПР представянето, но мисля да го оползотворя най-рано през април Laughing
Надявам се в най-скоро време да отворят някой по-централен магазин.
Вчера се опитах да си купя сива барета от едно магазинче и жената ме уведоми, че са затворили фабриката за шапки еди къде си.  Laughing Продължавам да търся.

# 717
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
В The Mall вече е облепен отвън магазина с реклами на H&M.

Сдобих се с разкошна макси шифонова пола  Heart Eyes

http://4.bp.blogspot.com/-jA2u_HkSd54/TzZF9rxtJMI/AAAAAAAADY8/P6 … 0/maximize012.jpg

# 718
  • Мнения: 2 478
Лу прекрасна е!
Аз сега съм ориентирана в битката с килограмите, а по-късно и пролетният аутфит.
Свежи сте, браво!

# 719
  • Мнения: 660
Лу , мечта е ! Crazy Честито .

Благодаря за отзивите , но всичко пропадна - кадифеното сако ми е тясно в раменете , въпреки "огромния" според продавачката размер L . И , освен това , приличах на отдавна залязла холивудска звезда . Confused

Тренча е с лошо качество , а балеринките ми дойдоха една идея по-бели , отколкото бих изтърпяла на крака си .

Средствата за дрешки ги "прелях" в книжки и не се оплаквам . Друг път ще се контя , сега се грижа за сивото . Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт