Априлски мами, любящи, гадаят за сини или розови гащи!

  • 36 228
  • 784
  •   1
Отговори
# 15
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Eni27 супер са нещата в сайта... особено една рокля - http://bg.mailaonline.com/rokli-za-bremenni/roklia-za-bremenni-2009-p.htm
трябва да подейства лекарството, ако не пак при док. Peace а какво точно усещаш? аз също имам понякога разни странни "усещания" и всеки път ми казват "матката е спокойна, няма контракции"  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 762
Ние също чакахме, за да гласуваме, но 20 минути като по време на чакането бях седнала на столче до вратата. Момичета, не стойте толкова време прави, ако може и вода си вземете, за да не ви прилошее.

# 17
  • Мнения: 1
Ени27,мс за сайта и палтото и другите неща са супер.. мен също ме стяга корем,надявам се да не са контракции, ами просто, че няма място в мен ... разширявам се супер бързо на корем, ама бях мн.слаба и явно не толкова бързо, засега съм само на нош-па (ям г като бонбони почти Simple Smile ) ... и аз като горската нимфа ревях след изборите ..хихихи

# 18
  • Мнения: 1 762
Контракцията е, когато усетите матката да се стегне, става като юмрук - не може да ви потъне пръста в кожата. Стягането е за около минута най-много, след това се отпуска и отново стягане. Това бяха обясненията на доктора.

# 19
  • Мнения: 527
При мен стягането е абсолютно безболезнено.Просто коремът ми щръква напред , става на топка и започва да тежи...малко глупаво го описах, но общо взето усещането е такова.

# 20
  • Мнения: 14
Честита ни нова тема момичета Simple Smile
Темата е суперка, поздравления Simple Smile

Да определено всички сега се интересуваме от пола и аз съм горе долу така, на преглед съм на 02.11, ама се съмнявам моя доки да ми каже какво ще е сега.
Аз някак си съм се настройла че е момче, но каквото такова.
Аз имам две сестри и едната има 2 момичета, другата има 1 момче и чака 2-ро момче и сега прогнозите са аз в кой отбор ще вляза в женския или мъжкия Simple Smile

Приятен следобед Simple Smile

# 21
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
и ние чакахме за да гласуваме, но 15 минути  Rolling Eyes
аз си мислех, че много съм си хапнала и за това така се получава, но като нищо може да е било контракция - дано не  Praynig

# 22
  • Мнения: 1 762
Ще ходите ли отново да гласувате в края на седмицата?

# 23
  • Мнения: 16
Ще ходите ли отново да гласувате в края на седмицата?

Аз мисля да ида, независино че резултатът е ясен

# 24
  • Мнения: 3
И аз също имам контракции. И с първата си бременност имах още от самото начало, но нищо не съм пила. Стоях си в къщи през цялата бременност и когато ми се свиваше корема просто си лягах.
Сега забелязвам, че ми се свива корема, когато стоя повече време права или когато ми се ходи до тоалетна. Благодаря на мъжленцето, че се грижи за прехраната, а аз отново си карам бременността в къщи. Надявам се, че с повече почивка всичко ще е наред с бебчо.

# 25
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
anichka.bs ще отида  Peace

# 26
  • Мнения: 1 762
и аз ще отида, но задължително при по-голяма опашка съм си на столчето, ако трябва някой ще ми изнесе стол, че мъжа ми се кара, ако стоя много време права, започва да ми става зле. Ако се движа съм добре, но на едно място ми е гадно.

# 27
  • Мнения: 527
Априлки 2012, пропуснали сте да добавите една от предишните теми- С малко Априлско тумбаче напред, втори триместър привет!  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=614085.new#new

# 28
  • Мнения: 52
Купихте ли си вече бельо за бременни? Чудя се относно бикините - ще ми се да са по-дълбоки и удобни. Някой има ли вече такова бельо нека да сподели?

# 29
  • Мнения: 1 762
Аз си нося старите боксерки, те са малко по-плитки и не ми стягат на коремчето.

Общи условия

Активация на акаунт