Промените в мъжете...

  • 4 767
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 957
Стана стоик. Необратимо.

# 16
  • Мнения: 2 161
Беше се превърнал в роб, общо взето. Любимо ми беше, да ми се препие бананов шейк в два часа след полунощ. В денонощните магазини го познаваха. Много му се искаше да ми обува обувките и се възмущаваше, когато се прегъвах, за да си ги обувам сама. На негов колега жената не можела и той й помагал. Това беше възмутително, защото все пак не бях болна или стара, а просто бременна. Но нямахме прилика, общо вдето и накрая родих само аз.

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
Почти никакви промени не съм забелязала, то и аз не съм проявявала някакви извънредни желания, изкарах всичко на крак. Бяхме твърде заети с ежедневиети и безпаричието за гевезелъци. Беше му интересно, любопитно накрая, но не е изпадал в луди възторги от корема ми.

# 18
  • Мнения: 2 175
Редуваше крайно мило и внимателно отношение с редовни ергенски запои и живот като за последно.. Laughing

# 19
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Всички писали имат много мили мъже. Мен ако питат - много са обичани тези мъже. Което е и важното, а и чудесно, всъщност.

Аз се опитвах, всичките пъти, да бъда разсъдлив, хладнокръвен, предпазлив и мъдър. Едва ли постигнах нещо повече от това да бъда досаден. Laughing







# 20
  • Мнения: 284
Беше много внимателен и разбиращ към моите хормонални бури (често редуващи се от рев до еуфория Embarassed ), много по-грижовен от обикновено и пълнееше солидарно с мен (е аз качих 28, той само 9кг Mr. Green).

# 21
  • Мнения: 21 469
  Нормално си се държахме и двамата, без особени отклонения.

# 22
  • Мнения: 1 335
Някакви физически промени не са се появявали у мъжа ми, аз не надебелях, той също. Леки ми бяха бременностите и той хич даже не е треперел над мен, но пък емоционалните ми състояния малко го изкарваха извън релси.... той твърди че доста съм го тормозила, а пък аз не помня да се е трогвал особено  Thinking Иначе в интимен план нямам оплаквания. Но мърдащото бебе в корема ми го стресираше, особено дъщеря ни, която бе едно много активно мърдащо, ритащо и местещо корема ми в различни посоки бебче.

# 23
  • Мнения: 755
Първият път: надебеля с мен беше много притеснен/пърхаше чак от всичко и за всичко/, аз много зла и от всичко недоволна. Mr. Green
Вторият път: надебеля с мен/това не го пропуска/, отказа цигарите в знак на солидарност/дори дума не съм издумала...кво му стана не знам Flutter/ не се притесняваше и беше непукист вече изпарен или попарен от  първият път. Много търпелив - беше все на страната  на сина си/ не даваше да му се карам все си мислеше , че щом съм бременна затова ме избива натам/- сякаш се бяха наговорили. Laughing Не вярваше, че ще имаме дъщеря въпреки моите убеждения... пак ме дразнеше много. Twisted Evil

Мира, бременната жена не е като хората, мацка! Аз и 2-та пъти бях... голямо мрънкало, но вторият вече знаех какво ще бъде и някои неща ги туширах - влязох в зала бременна- изгониха ме. Tired Иначе нямах отклонения де... бях си нормална. Mr. Green Та мисълта ми беше да не се впрягаш много на мъжо ти, на тях не им се надува корема така и нищо не ги пере на преки, така че никак няма да те разберат - глей си кефа и това е. Peace

# 24
  • Мнения: 2 133
Ужасно мил и внимателен чак ме дразнеше...Не, че сега не е, но в рамките на поносимото!

# 25
  • София
  • Мнения: 23 097
Изобщо не се промени. Той си е мил по принцип, така че нищо ново под слънцето.
А и аз нито съм мрънкала, дуднела или имала някакви по-спицифични хрумвания относно храна. Това да го пратя посред нощ да ми купи шоколад например, за мен е чиста проба лиготия и простотия.
Някои жени използват бременността си, за да правят мъжете си на маймуни.

# 26
  • Мнения: 7 947
Аз не мисля, че трябва мъжът да е повече мъж, когато жената е бременна! Тоест нежност, това да е мил и внимателен - би трябвало да е винаги. Само дет оповечето мъже изпадат в такива състояние, когато корема на жената е надут, а всъщност тя се нуждае от това, когато детето се роди. Ама...тогава пък мъжете често изживяват трудни моменти, вместо точно тогава да се постегнат!

# 27
  • Мнения: 571
Моя не е станал особено мил,нежен и внимателен.Нищо не се е променило.Е притеснява се и дори не ме пипа за да не му направи нещо,но това е нормално и почти всички са така

# 28
  • Мнения: 91
Това да го пратя посред нощ да ми купи шоколад например, за мен е чиста проба лиготия и простотия.
Някои жени използват бременността си, за да правят мъжете си на маймуни.

Е, ако не иде той, нали аз ще ида!

Какви маймуни?...  newsm78

# 29
  • Мнения: 571
Това да го пратя посред нощ да ми купи шоколад например, за мен е чиста проба лиготия и простотия.
Някои жени използват бременността си, за да правят мъжете си на маймуни.

Е, ако не иде той, нали аз ще ида!

Какви маймуни?...  newsm78
Малко е преувеличено и според мен това да ти се дояде нещо си по никое време.И непременно да трябва да го получиш.Аз не съм изпадала в такива крайности.Никога.Е веднъж предния път ми се прияде Макдоналдс,но не беше 12-1-2-3 през ноща.Беше си през деня.Е отказа ми се Peace и не съм правила драми. Получих при първа възможност

Общи условия

Активация на акаунт