На горе, на долу или както застане?

  • 45 703
  • 140
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 571
Едно научих от темата-никога няма да гледам как сина ми/ЖЗ един ден/си обува гащите и намества в тях нещото си Tired Какво остава да си го забелва сам или каквото там правят момченцата с пишките си на саме Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: 2 510
Не се заричай Мира.
Покрай мен с "пишките" на момченцата се занимават само майките.

# 92
  • Мнения: 571
На мен таткото от сега ми е наложил вето към пишката Joy
Но той явно защото аз така постъпих с каката и не давам да се допре до шушката и Peace
Честно казано нямам и мерак да се занимавам с това.Не разбирам,нямам нищо между краката...

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
На мен таткото от сега ми е наложил вето към пишката Joy
Но той явно защото аз така постъпих с каката и не давам да се допре до шушката и Peace


Aма таткото ... не към неговата, нали?  Joy Joy Joy
Сори за спама, ама ... как се смях на "шушка"  Joy
Сега, след като уточнихме посоките, може би е време да се уточнят и названията  Laughing

Иначе, сериозно, какво излезе сега - не нагоре и не със слипове, така ли?



# 94
  • Мнения: 2 510
Да Мон, но само един мъж каза така и ще го вземем на доверие.
Ще трябва да сменя бельото.

# 95
  • Мнения: 571
На мен таткото от сега ми е наложил вето към пишката Joy
Но той явно защото аз така постъпих с каката и не давам да се допре до шушката и Peace


Aма таткото ... не към неговата, нали?  Joy Joy Joy
Сори за спама, ама ... как се смях на "шушка"  Joy
Сега, след като уточнихме посоките, може би е време да се уточнят и названията  Laughing

Иначе, сериозно, какво излезе сега - не нагоре и не със слипове, така ли?




Смешно ти е на тебе.Аз и викам шуша,а таткото шунда #Crazy И като се изцепила в градината на една от госпожите "не ми пипай шундата вече си я избърсах" не ме питай какъв срам съм брала Joy От тогава шушка и толкова.
Има тема за названията им.
Иначе съм го решила.Никакво пипане на пишката мъжка.Вето имам в момента за всички не само за детската hahaha
Мнението ми е на където застане.Да не го тормозим,че и без това работа има да се върши един ден.Ще стои нагоре,че чак ще му писне

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 380
няма да сменяш памперси ли  Laughing

# 97
  • Мнения: 571
Памперси ще сменям.Няма да забелвам Peace

# 98
  • Мнения: 755
Какво ми остана освен да възкликна: "Мъже в слипове- гащиии дооолУ!" Mr. Green

Ами не трябва да е със слипове. Топчетата в пунгийката трябва да са с по-ниска от телесната температура, за да се потдържат в тях нормални условия за растеж на спермчетата. Затова през лятото повисват и пунгийката е набръчкана като радиатор, да охлажда. А през зимата са по-нагоре.
Слиповете ги придържат нагоре, където им е прекалено топло. А по-късно почваме да посещаваме доктори, и да питаме защо не става бебето?
Едно време мъжете са ходели с потури, а къщите им били пълни с деца. Сега клиниките са пълни с мъже.
По същата причина съм и против сядането на акумулиращата печка, на радиатора на парното, на подгряваща седалка в автомобила.

Снежа, не се коси и моят син е със слипове, но аз вярвам , че ще имам внуци. Laughing

# 99
  • Мнения: 1 020
И мъж ми в слипове се носи, нямаше проблем да направи две прекрасни деца Simple Smile

# 100
  • Мнения: 571
Ние като бяхме гаджета-преди 10г-той май само слипове носеше.Не съм много запозната,че все бягх от училище и той ме чакаше...готов..
Сега е само с боксери.Не знам дали това пречи на плодовитоста-слиповете де..имам си две лентички пък знае ли човек Peace

# 101
  • Мнения: 4 585
И мъж ми в слипове се носи, нямаше проблем да направи две прекрасни деца Simple Smile
Твърдението ми не беше "всеки който носи слипове или мъжки прашки, или стегнати дънки, впити в чатала му, остава без деца"
Нито пък "Всички мъже с проблеми във възпроизводството са носили слипове, мъжки прашки, или впити дънки"
Говорим за вероятности.

# 102
  • Мнения: 571
А потентноста зависи ли от гащите и поожението на онуй newsm78

# 103
  • София
  • Мнения: 1 139
А потентноста зависи ли от гащите и поожението на онуй newsm78

Е, как! Колкото по- нашироко и по- изправен, толкова по- силен! Laughing

# 104
  • Мнения: 11
Копеле, какви неща ви вълнуват!!!

В тази връзка....Слагате ли шапчица в къщи?! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт