На кой тест за бременност да се доверя

  • 4 300
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
А Уни марк каква концетрация на ЧХГ засича?

# 16
  • Мнения: 303
Най-вероятно 20 - с толкова са най-чувствителните тестове които се продават в БГ - д-бест също е толкова.

# 17
  • Мнения: 2 123
само да вметна, че в деня, когато шуър чекът ми отчете 2 чертички, дъ бестът ми отчете 1... Confused

# 18
  • Мнения: 303
Ири възможно е преди време имаше коментари че много от аптеките не съхраняват добре тестовете и имаше доста оплаквания от такива тестове които не отчитат вярно - но принципно погледнато шуър чек е с чувствителност 25, а д-бест е с 20, клиър блу са с по 25 и 50, но по-често се срещат тия с 50. Давала съм схемата на покачване на нивата на хормона в http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8236.msg155725#msg155725 - при всеки е индивидуално.

# 19
Най-точният според мен е тест Шуърчек. На мен ми показа вярно и то от раз. Но трябва да изчакате поне 5 дни от датата на която е трябвало да ви дойде.  Two Hearts

# 20
  • Мнения: 5 178
Ами да си кажа, цикъла ми нещо се е смахнал закъсня ми седем дни  и точно на 31 лелката цъфна Sick...
и разби надеждите за подаръче на мъжо
при това предния месец не съм боледувала и не съм се нервила много в работа.. newsm78

# 21
  • Мнения: 1 410
Дано следващия месец му поднесеш подаръка със закъснение!  bouquet

# 22
  • Мнения: 730
Всички тестове са достатъчно точни,така че ако си бременна ще покажат,разбира се ако се направи прецизно.На мен ми показа обикновен тест /2,60лв/,още на 2-я ден след закъснението,при супер редовен цикъл-точно 28дни абсолютно постоянен.Успех,желая ти 2 чертички Laughing

# 23
# 24
  • Мнения: 59
И най-обикновенния тест ти върши работа.

# 25
Здравейте,от няколко дни усилено чета всички комемтари за тестовете за бременост и 1 те симптоми.За 1 месец опитваме да си имаме бебе, но съм доста напрегната.От 1 ден ми закъснява само но това за мен е не6то защото от 1 година ми идва 1-2 дни преди това.Освен това от няколко дни имам болки в кръста, и кореме все едно 6те ми идва.Гърдите ми са напрегнати,имам силно главоболие и киселини.Превих си тест Sure check но беше -.Възможно ли е да  греши,или аз полудявам:))

# 26
  • Мнения: 3 010
Мила не разчитай много на симптомите, повярвай ми, че са същите като преди М. Просто изчакай и ако е станало- много хубаво. Относно теста, не не може да греши, но може да е твърде рано за да засече бременност. Търпение му е майката, изчакай и след 7 дена /ако издържиш толкоз дълго/, направи нов Шуър Чек. Айде успех и да се похвалиш  Wink

# 27
  • Мнения: 2 120
На мен `Шуар чек` ми отчете на 4 дни закъснение. Съветът ми е или да направиш тест, който отчита ниски нива на хормона, или да изчакаш. Успех.

# 28
# 29
  • Мнения: 5 178
Sure Check свърши чудесна работа, а от днес имаме и първа снимка на бебенце- ембрионче

Общи условия

Активация на акаунт