Лечение с протеолитични системни ензими (4-та тема)

  • 128 276
  • 685
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 670
PinkPanther  повярвай ми доста съм поровила по темата с хидросалпингса  ooooh!
Ти сам знаеш на теб колко съм досаждала  Tired
Но това не е обикновенно запушване. Истината е че един път появила се тази течност не се повлиява от нищо. В същност има вариант да изтече и точно видиш ли в този момент да се забременее. Но факт е че дори оплодена яйцеклетката умира ако този хидросалпингс се появи отново  Cry
Пинки благодаря ти много, че ровиш заради мен- на мен пречка ми е езика и уж се опитвам да търся
Аз се надявах да изчезне след като пия ензимите. Поне за малко да изчезне. И няма да спра да се надявам.  Ще ви държа в течение.
Пинки аз повече от всичко искам да спра премахването на тръбите понеже е безвъзвратно. Продължавам да се надявам че всичок ще е наред. Но пак казвам - тези ензими ще ми повлияет добре - ако не да спасят тръбите ми - то поне ще подпомогнат инвитро процедурата ми  Praynig
Сега прочетох че за отлични резултати трябва да се пият поне 3-6 месеца - това е което няма да мога да изпълня.....

Последна редакция: ср, 02 ное 2011, 14:13 от Ivka_com

# 31
  • Мнения: 800
3-6 месеца с доста по-слаби ензими от нашата турбо- комбинация.

И второ - ако тръбите са отпушени, те не могат да задържат течност.

Но изборът си е твой. А статията показва приложимостта на ензимите при почти всички сериозни гинекологични проблеми.

# 32
  • Мнения: 670
PinkPanther Hug Hug Hug Hug Hug
искренно благодаря
Сега чета в сайта който си ми изпратил  Hug
Ще ви държа в течение......

# 33
  • София
  • Мнения: 58
  bouquet за темата!

Ivka_com стискам палци да се повлияеш добре от ензимите и да не се стига до операция  Praynig

# 34
  • София
  • Мнения: 736
Благодаря на Пинки за линкчето  bouquetТъкмо по един от проблемите ми.
Сега иде ред да споделя и моя опит с ензимите. Започнах преди година може би с по-слабата комбинация(панкреатин1,бромелаин2, натокиназа1 и за малко бодифлекс-изчезна от пазара) Не можах да изкарам повече от месец. От една страна получих неистови болки в корема, от друга не ги приемах редовно. Аз се храня начесто и по малко и ми беше много трудно да ги вмъкна. Спрях ги и започнах пак сериозно преди 2м., като си поръчах сегашната комбинация. Сега нямам оплаквания при приема им.
Ходих на хистероскопия за отстраняване на полип (видян на УЗ и сонохистерография) Оказа се, че нямам полип, а полипоподобно удебение на лигавицата. Още нямам епикриза, но предполагам ,че става въпрос за ендометриоза. Имам нечовешки болки/спазми  по време на цикъл.
Подозирам, че полипът се е поостъргал от ензимите и е останало удебеление.

Имам киста и възел на щитовидна от 2год, но с динамика от 1 год. Преди месец получих вътрешен кръвоизлив(подуване, болки в жлезата и дори започна душене) Понеже не знаех какво ми е, а и същия ден не можа да ме види специалист на УЗ, не спрях ензимите. Аз ги пия непрекъснато. Лекарят беше учуден, че колкова бързо се е резорбирал кръвоизлива. Следобед на другия ден-нямаше и следа.Така, че те поне при мен не влияят негативно на кръвоизливи. Имам надежда да избегна операция, която вече 3-ма специалисти препоръчват.

Освен тези два проблема съм се обзавела и с :аденом на хипофиза несекретиращ, вторична коксартроза-пия хондропротектори от 11г. и от скоро почнах Бозвелия и куркумин, хипертония (тук ензимите не ми помагат- уви), мигрена,колит, останах с 1 яйчник след отстраняване на киста, и сега ми уточняват диабет 2 или диабет 1,5(ЛАДА диабет) като до сега 2,5години вземах метформин. Та продължавам с ензимите и ако имам повод да се похваля, ще докладвам.

Код за 5$ отстъпка при първа заявка от iherb NEB242

# 35
  • София
  • Мнения: 770
Имам отворена силна серрапептаза почти пълна. Смятам да направя втори курс с ензими чак другата есен. Та въпроса ми е дали дотогава ще се запазят качествата и?

# 36
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
на моята срокът е до август 2014г  Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 770
Да и на моята срока е 2014, но въпроса е това че е отворена дали променя нещата.

# 38
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
моите опаковки не са вакуумирани, че отварянето да промени нещо, затвори го и го прибери на хладно, мисля, че не следва да има проблеми  Peace

# 39
  • Мнения: 800
neba - само едно уточнение - колко метформин пиеш?

А диабетът не е автоимунно заболяване и слабо се повлиява от ензимите. Нека ти уточнят диагнозата и тогава ще мога да предложа нещо.

sandrella - нищо и няма, но я дръж в хладилника.

# 40
  • Мнения: 45
Капсулите Омега 3 в хладилника ли трябва да ги държа? На тях пише cool place, ама колко да е cool не знам? Simple Smile
Същото май пишеше и на Бромелайна...

# 41
  • София
  • Мнения: 736
Пинки, в момента съм на 2х850 и 1х1000 и това ми е достатъчно за 5,17 гликемичен индекс. Правих изследвания за антитела към панкреаса и инсулина за да се уточни точно типа диабет. Чета, че и тип 1 и тип 1,5 ги водят автоимунни, за разлика от тип2. Аз не съм възлагала надежди за регулиране на метаболитните ми проблеми, но страшно искам да пропусна операция на щитовидната и да спра да образувам кисти,аденоми и прочее.
Благодаря ти за темата, и за това че ни даваш надежда !!!!

Искам да попитам ползващите рибеното масло на "нау фууд", по принцип ли мирише така силно на риба, или просто партидата ми е такава. Проверих и няма спукана капсула по време на транспортирането. Аз от 2 год пия рибено масло на различни фирми, но никога не е имало дъх на риба. Детето ми отказва да ги пие.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 4 015
взех си Супер Ензими на Now Foods, ще пиша отзиви по-нататък. Накой друг пие ли тези ензими?

# 43
  • София
  • Мнения: 0
Здравейте на всички!
Аз съм от форума за дискова херния и отдавна Ви следя. Прочетох всички теми и пак започнах отначало. Получих пратката си от NOW FOOTS от USA и тази вечер изпаднахме със съпруга ми в "луд" спор. Тъй като искам той да взима ензими за холестерол и високо кръвно /на 43 г. е - красив, строен и уникален!/ –не се повлиява нито от лекарства, хомеопатия или билки, започнахме да спорим за бар-кода. Та според него бар-код, започващ с 733, няма как да е от САЩ. Твърди, че е не е от САЩ, въпреки, че на производител пише: направено в САЩ/трябвало да започва с 00....../. От друга страна, някъде из страниците на 1-ва тема срещнах UPC 733......., което според уикипедия е фирмен префикс. Извади ми всички лекарства у дома и всичките бар-кодове отговаряха на страната си. Вчера дори не ми даваше да пия В-50, защото на опаковката пише, че напр.вит.Б1 е 3333% от дневната доза. Та ровихме в "чичко Гугъл" за съдържанието на МилгамаН, неуробекс,и др.дневни приеми на вит.Б за да проверим нормален ли е грамажа на съответния вит.Б. Това е единственото, което успях да го накарам да приеме, въпреки, че поръчах от всичко и по-много, без да жаля бюджета си. Урината му била жълто-зелена от В-50. Моля Ви, подкрепете ме , за да мога да помогна на човека, когото обожавам! Аз лично ще експериментирам със себе си, защото иначе ми трябват едни "никакви" 10 000 лв. и да легна под ножа. Имам отвратителни ДХ на L4-L5, L5-S1, C5-C6, C6-C7, като тези на врата ме парализират прогресивно, а имам 8-годишно слънчице за гледане! Обиколих всички светила в София, но никой не каза различно от - "скалпел"+"пари"!
Днес дадох и на малката да смуче папая/прави много афти/, и едва не ме "прегази" влака... Ще съм благодарна на всякакъв коментар!

# 44
  • София
  • Мнения: 0
neba при мен проблема е с B-50 на Now Foots - вмириса ми дома и се чудя къде да го съхранявам! На балкона ме е страх, защото температурите вече много падат през нощта.

Общи условия

Активация на акаунт