Лечение с протеолитични системни ензими (4-та тема)

  • 128 262
  • 685
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 45
 offtopic
Е щом е NOW FOOTS, нищо чудно, че мирише  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 800
sentel - дръж рибеното масло в хпадилника заради миризмата - по-слабо мирише.

neba - метформинът освен че ти сваля захарта също така ти предпазва останалия яйчник от увреждане. Не го спирай.

Ензимите, макар и бавно асимилират възела на щитовидната жлеза. Каквито и лекарства да пиеш, не спирай ензимите - помагат и при ендометриоза и при фиброзни образувания (и на щитовидната жлеза.

Дръж рибеното масло в хладилника.

vaflichka - тези суперензими са доста слабички, силен ефект на очаквай.

Какво смяташ да лекуваш?

ehobeho - при цялото ми уважение към всички във форума, вашия спор ми изглежда най-смахнатия, който съм срещнал...Никога не съм се интересувал от бар кодове, за мене е важно, че добавките действат.

Не спори с мъжа си, всички млади мъже гледат на добавките с недоверие. Или той сам трябва да открие топлата вода, или такова нещо - топла вода, няма.

Пий си лекарствата сама, след месец нещата при него ще почнат да се променят.

Урината на всички се оцветява в лимонено жълто от вит. В2 - рибофлавин, а мирише странно от В1 - тиамин.

Всички В-витамини са водноразтворими и излишното се изпикава.

Относно кръвното на съпруга (не го насилвай) - най-добре е да изкара един курс с ензими (за прочистване на кръвносните съдове), след което да се види как ще се лекува. Но нека узрее за това.

При тебе - първо ензимите, а после - глюкозамин, хондроитин и хиалуронова к-на за възстановяване на дисковате.

Успех!

Аз препоръчвам този вит. В комплекс:

http://www.iherb.com/Country-Life-Gluten-Free-Coenzyme-B-Complex … e-Caps/14591?at=0

  bg Код за 5 $ отстъпка в iHerb: ХIХ862 animal037

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 4 012
PinkPanther благодаря за включването. По принцип имам подут стомах, метеоризъм и според мен забавен метаболизъм. Честно казано още с първите таблетки има някакво подобрение, вчера само час след като взех таблетка вече подих до WC и ми беше много леко след това. Днес пак е по-добре положението, не се чувствам подута.
Кои ензими биха били по-ефективни? Имат ли накакви странични ефекти?

# 48
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Цитат
Не спори с мъжа си, всички млади мъже гледат на добавките с недоверие. Или той сам трябва да открие топлата вода, или такова нещо - топла вода, няма.

Аа Пинки не така, ММ е на 43 години и е станал, като рекламно лице на ензимите  Joyна всеки ги препоръчва.

# 49
  • София
  • Мнения: 0
Благодаря за съвета Пинк Пантер, страхотен си!, така ще направя! Да се похваля, че от папаята ми паднаха налепите от кафе и цигари, с които системно "злоупотребявам".
Преди година си счупих и двата крака (тичах по стълби с 12 см токчета) и в Пирогов гипсираха само единия крак, та сега, година по-късно още не мога да се върна към любимите си високи токчета и съм сигурна, че с подходящата комбинация от ензими ще мога пак да си ги обувам. Пия ги едва втори ден, нямам странични ефекти и се чувствам нормално. Ще Ви чета и следя с удоволствие - готини сте!

# 50
  • Мнения: 800
vaflichka - тези проблеми се лекуват с ензими, приемани с храната, не на гладно. Пробвай. Бих препоръчал да включиш и мощен пробиотик:

http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Probiotic-30-Billion-CFU-s- … -Vcaps/19518?at=0

cikoni - проблемът е докато превключи...

ehobeho - ще трябва да пиеш ензими по-дълго време. Колко? Сред месец ще преценим.

А за бягането с токчета...мислех, че такива лудории се вършат на по-ранна възраст. newsm78


П.П. vaflichka - предполагам, че тази възраст - 11 години е някаква грешка?!?

Последна редакция: пт, 04 ное 2011, 14:52 от PinkPanther

# 51
  • София
  • Мнения: 0
Че какво ми е на 43-те? Освен, че вътрешно взех да сдавам багажа, външно съм по-добре от 20 годишните?! Изобщо не им се давам! А годинките ми изградиха стил, отношение и визия, с която изключително се гордея! Освен това съм си все още малко "луда"... Само да бях по-здрава, но смятам да реша проблема, като следвам съветите ти. Освен изброените от теб ензими съм си добавила калмацин (откакто го пия, поне не боли зверски) и МСМ. Мога ли да включа и безстъблена иглика?

# 52
  • Мнения: 9
Пинк Пантер,мога ли да те помоля да ми предложиш ензими и добавки,които са подходящи за дете на пет години с диагноза астма с неопределен алергичен компонент.Детето често боледува от суха ,лаеща кашлица без температура.За деца с астма бях чела за бромеалин и рибено масло.Благодаря ти,предварително!

# 53
  • Мнения: 670
PinkPanther  Hug Hug Hug Heart Eyes  bouquet Party
ти беше много много прав- не съм се съмнявала изобщо никога. Но намерих статия в интернет за серепентазата и запушените маточни тръби
Ето цитат ако някой иска да знае и линк

Ензим Serrapeptase

The Enzyme Serrapeptase
Partial or complete obstructions caused by scar tissue in the fallopian tubes are caused by infections, injuries or inflammation. Traditional Chinese medicine herbs for fallopian tube blockages are also used in conjunction with an enzyme called serrapeptase. This enzyme works to break down scar tissue and cystic tissue in the fallopian tubes and promote blood circulation in all the reproductive organs



Read more: http://www.livestrong.com/article/101252-chinese-herbs-removing- … be/#ixzz1ckI39bMi

Дано да мога да се похваля като опитно зайче в България Simple Smile

# 54
  • Мнения: 800
ehobeho - Хм, заинтересува ме... Mr. Green

Можеш да пиеш и иглика, но винаги с рибено масло.

nirolin - като общоукрепващо - рибено масло и ~1500 UI вит. D.

С акцент върху алергията - коластра - по две капсули дневно.

Освен това - бромелаин + кверцетин:

http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Quercetin-Bromelain-180-Capsules/7?at=0

Две капсули дневно, на гладно.

Ivka_com - желая ти успех!

# 55
  • Мнения: 9
Сърдечно ти благодаря за бързия отговор!

# 56
  • София
  • Мнения: 90
Здравейте. Поръчах "пакета с ензими", но http://www.iherb.com/Now-Foods-Pancreatin-High-Potency-4x-500-mg … Capsules/716?at=0  не беше наличен и все още не е. Мога ли да го заместя с продукт на друга фирма?

# 57
  • София
  • Мнения: 1 326
kameliatsoncheva , можеш да го замениш с този, но доколкото знам последният вариант пакет ензими не включва Панкреатин. Виж първия пост На Пинко в началото на тази тема.

# 58
  • София
  • Мнения: 90
Благодаря, Bobka.   bouquet Аз описах какво искам да "лекувам", направих примерен списък с ензими и Пинко го одобри. Може би в моя случай е необходим и този, за който питам. 

# 59
  • Мнения: 800
kameliatsoncheva - като няма панкреатин - почвай без него.

Общи условия

Активация на акаунт