Лечение с протеолитични системни ензими (4-та тема)

  • 128 294
  • 685
  •   1
Отговори
# 660
# 661
  • Мнения: 0
Един момент, малко съм объркана..
по спомени от първата тема Пинки беше препоръчал на човек с дискова херния Панкреатин 3*1, бромелайн 3*1, серапептазе 3*2 , папаин също... глюкозамин, хондроитин, мсм..
По-после каза че ако има стомашни проблеми не трябва ензимите да съдържат Betain... някой знае ли какво е искал да каже?
И по-добре ли е бромелайна да се поръча смесен с кварцетин за астмата?
 
Благодаря предварително за отговорите. Очаквам ги с нетърпение....

# 662
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
виж това мнение http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=596454.msg19224702#msg19224702

бромелаина тогава го нямаше в тази форма от линка  Peace затова  различен

за стомаха да се включи някой с такива проблеми  Peace

# 663
  • Казанлък
  • Мнения: 903
Един момент, малко съм объркана..
по спомени от първата тема Пинки беше препоръчал на човек с дискова херния Панкреатин 3*1, бромелайн 3*1, серапептазе 3*2 , папаин също... глюкозамин, хондроитин, мсм..
По-после каза че ако има стомашни проблеми не трябва ензимите да съдържат Betain... някой знае ли какво е искал да каже?
И по-добре ли е бромелайна да се поръча смесен с кварцетин за астмата?
 
Благодаря предварително за отговорите. Очаквам ги с нетърпение....

По време на първата тема нямаше я "силната" Serrapeptase. След появата и основният пакет ензими е този,който ти предложи Alena. Панкреатин и Папаин са доста по-слаби и затова може и без тях.

Да,за дискова херния е хубаво да се вземат и добавки със Glucosamine/Ghondroitin/MSM и то продължително време. След това се добавя и хиалуронова киселина.
Омега-3 също е препоръчителна  Peace

Alena,и аз сега ползвам този бромелайн. За следващият курс със взела един от Витакост(от тяхната марка) Simple Smile

# 664
  • Мнения: 741
Момичета, а от тук каква серапептаза мога да си купя?
От старите теми се бях спряла на "Бодифлекс плюс", ама гледам, че вече го няма като продукт в сайта на "Лечител", има някакъв "Бодифлекс комбо" ама май е съвсем друг продукт.
По нататък ще поръчвам от Iherb, ама сега ми е спешно и търся нещо, което мога да купя тук от аптека или дрогерия.

# 665
  • Мнения: 765
Здравейте, искам да Ви помоля за съвет- майка ми страда от болки в коремната област, след претърпяна голяма коремна операция-отстраняване на женски полови органи. Всичко отшумя, но останаха само тези болки и подуване,което казват че се дължи на сраствания. Може ли да ми препоръчате нещо в този случай.

# 666
  • Мнения: 44
 Elly1,серапептазаможе да се купи от магазина на Max life,който се намира на ул.Васил Левски 46 в София.

# 667
  • Мнения: 741
МЕА, благодаря, забравих да уточня, че не съм от София, но пък гледам, че в сайта на Max life има опция за поръчка и доставка. Ако доставят до ден-два, най-вероятно ще поръчам.
А някой има ли представа, защо "Лечител" вече не предлагат "Бодифлекс плюс"?

# 668
  • Мнения: 403
Здравейте, искам да Ви помоля за съвет- майка ми страда от болки в коремната област, след претърпяна голяма коремна операция-отстраняване на женски полови органи. Всичко отшумя, но останаха само тези болки и подуване,което казват че се дължи на сраствания. Може ли да ми препоръчате нещо в този случай.


Може да пробва да пие серапептаза.

# 669
  • софия
  • Мнения: 3
извинявам се за глупавия въпрос, но някой може ли да ми обясни как става да се поръчат ензими от Ихерб..  newsm78 никога не съм правил подобно нещо, а твърдо съм решил да ги започна, че съм го закъсал със ставите. Не зная английски и ми е трудно да се ориентирам какъв е принципа на поръчката и разплащането. Благодаря на всички които биха се наели да ми обяснят Rolling Eyes

# 670
  • София
  • Мнения: 1 210
извинявам се за глупавия въпрос, но някой може ли да ми обясни как става да се поръчат ензими от Ихерб..  newsm78 никога не съм правил подобно нещо, а твърдо съм решил да ги започна, че съм го закъсал със ставите. Не зная английски и ми е трудно да се ориентирам какъв е принципа на поръчката и разплащането. Благодаря на всички които биха се наели да ми обяснят Rolling Eyes
Има тема за този сайт - там ще намериш информация:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=726443.0

# 671
  • Мнения: 52
Като влезеш в айхерб през Gugal хромо всичко се превежда на български и лесно ще се ориентираш.

# 672
  • Мнения: 6
 Здравейте! Нямам време да изчета всички теми - предложете ми схема за пиене на ензими за синузит - моля ви! В момента е силно възпален,много благодаря предварително!

# 673
  • Мнения: 52
Мама 13,пакетът ензими за синузит и за другите заболявания е един и същ ие  в началото на страница 49.

# 674
  • Мнения: 52
Някой помни ли против болки вухото Пинко какво препоръчваше,да се увеличи от пакета Серрапептазата,но двойна доза ли беше и може ли с антибиотик заедно да се пият и ензимите Моля ви ако някой се сеща спешно ми е !

Общи условия

Активация на акаунт