Мъжът педант...

  • 9 475
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 135
Е, няма нищо смешно. Има капки от ябълка, които са точно за излекуване на манията за чистота. Непрекъснато миене на ръцете, страх от заразяване и др.

 Shocked Shocked Shocked... това сериозно ли е???  newsm78

# 76
  • Мнения: 1 463
http://www.sibir.bg/index.php?page=displayTopic&id=2563&tid=25899
ЦВЕТЯТА НА Д-Р БАХ ПРИ ДЕПРЕСИЯ И ТРЕВОГА
КИСЕЛИЦА, дива ябълка (Crab Apple, Malus Sylvestris)
Цветето на чистотата
За тези, които имат лоша връзка със самите себе си и мислят, че вътре в тях се таи нещо срамно или мръсно, което трябва да бъде натикано в най-тъмните подземия на личността им; за тези, които страдат от мания за чистота и хигиена, а самата мисъл за микроби превръща всичко това в чиста фобия; за тези, които се страхуват от болестите, за срамежливите и тези, които изпитват чувство на вина; полезна е и при някои кожни заболявания (може да се използва и външно), както и за обеззаразяване.

# 77
  • Мнения: 2 286
Вземи си бийгъл, той ще го "излекува" Joy .
И аз бях ужааааасс! Що дръжката на тази чаша сочи натам , а не на майната си; що това така, а не иначе Crazy #Crazy . Обаче никой не ми се връзваше - майка ми е водолей hahaha - няма толкова отвеян човек, мъжа ми е рак - за него всичко трябва да е подредено, но не от него Joy . Накрая си дадох сметка, че освен да си тровя нервите и да си пропилявам времето в подреждане, нищо друго не правя. Crossing Arms Айде, бе! И аз имам само един живот като всички останали. Дразни ме и сега, но когато имам време, тогава го оправям. Мъжа ми като ми каже: "Това защо не е еди къде си" - "ами като ти пречи/дразни те, премести го/прибери го!" , ама той е такъв мързел, че често нещото си седи "там" до второ нареждане.

На мъжа ти, като нещо му пречи  - да си го прибере/премести... И му кажи, че и ти си човек, имаш си право на твоето си местенце, все пак си човек и живееш.

(моя като почне много да издребнява за разни глупости, го питам "А ако спра да се прибирам, достатъчно подредено ли ще ти е? и веднага млъква, ама него много го е страх да не избягам някъде Laughing )

# 78
  • Мнения: 3 066
Скорпионче е Twisted Evil Аз съм Водолей...разхвърляни мисли, разхвърляна къща  Mr. Green

п.п. на всичкото отгоре е супер голям спестовник...де що се изкара и айде към банката (дано и тва не се превръща в мания, че после не можем ги похарчи)  Mr. Green

Баси, хората искат подредени и пестеливи мъже, аз пак съм недоволна  newsm78
Оф,не е лесно твоето. Hug
Аз малко като твоя мъж се изявявам,но не искам от мъжа ми и детето да спазват моя ред,просто оправям както ми се иска след тях . Защо не го оставиш той да подрежда,а ти се занимавай с готвенето, например ?
Иначеи аз като теб съм Водолей , нямам нищо разхвърляно,освен в мислите Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Темата е заключена по молба на авторът й...!

Общи условия

Активация на акаунт