Кралски работи и клюки

  • 111 718
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
И аз да се запиша, макар че повече ви чета, отколкото да пиша.
На мен Зара, първата внучка на карлицата ми е много по-симпатична, наи-вече като поведение, отколкото Кейтито. Кейтито е нон стоп по тукашните първи страници, макар че на народа хич не му пука от нея. Даже се пише, че сватбата им била голямо разточителство на фона на кризата тук.

# 16
  • Мнения: 4 202
По-скоро егати тъпата работа да облечеш шаферската рокля на сватбата на сестра си и всички да решат, че ти е секси дупето!  Grinning

Я па ти  Laughing
Аз ако имах като нейното дупе, нямаше да имам нищо против целия свят да му се възхищава  Mr. Green

А Шарлийн, не знам защо, но все си избира рокли неподходящи за раменете й. Ми да й обърнат внимание, че вече е принцеса, а не плувкиня  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 458
И аз да се запиша  Hug

# 18
  • Мнения: 398


А Шарлийн, не знам защо, но все си избира рокли неподходящи за раменете й. Ми да й обърнат внимание, че вече е принцеса, а не плувкиня  Rolling Eyes

Мда.И колкото и да си прибира ръцете зад гърба тия рамена пак изпъкват.Иначе наистина има уморен вид.

Катето бива.С палто не се забелязва колко е слаба, но пък има руменина по бузките-знчи е добре  Mr. Green

На Пипа роклята беше хубава наистина, ама от тоя линк направо  Crazy Определено е по-добре на слабички, големия размер разваля кройката сякаш.

# 19
  • Мнения: 31 207
Прекрасна Катрин с червеното палто.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Цитат
За граф използват earl. Има още viscount (виконт) и baron (барон), ама те са по-надолу, не стават за нас

Еarl е англосаксонска титла. Count е думата, която се употребява в английския за "граф", който е получил титлата си от монарх, различен от британския.

Има още доста благороднически титли, но Янтра само тези три спомена, та затова се ограничих с тях Simple Smile

Янтре, ето ти списък с женени и неженени накуп - избирай!  
Ох, благодаря, олекна ми като имам избор. Сега се потапям в списъка да прегледам евентуалните възможности.

Почувствах се измамена, в тоя линк има всички, вкл. родени през 1600 и някоя си! Simple Smile Но все пак ще ги прегледам, щото е за цялата европейска аристокрация, да не съм венчана за Англия все пак Simple Smile

# 21
# 22
  • Мнения: 2 312
http://life.dir.bg/news.php?id=9851565&nt=5....

 Eдин от коментарите - "Големи умозаключения! Някой да се е сетил, че тя може да не харесва фъстъци?"

# 23
  • Мнения: X
http://life.dir.bg/news.php?id=9851565&nt=5....

 Eдин от коментарите - "Големи умозаключения! Някой да се е сетил, че тя може да не харесва фъстъци?"
Ужасно! Баси дебилните журналисти!

# 24
  • Мнения: 1 243

ох, тая статия ме разсмя искрено....  Joy

# 25
# 26
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
И по Бтв даваха репортаж за фъстъците и предполагаемата бременност на Кейт.  ooooh!

# 27
  • Мнения: 3 784
Правилно, може просто да не обича. Или да е на диета. Или да обожава, но точно в този момент да не и се яде фъстъчена паста. Принцеса да не си на днешно време...

# 28
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Принцът и принцесата ще живеят в апартамента на покойната принцеса Маргарет /сестрата на кралицата/ в двореца Кенсингтън в Лондон:

Последна редакция: нд, 06 ное 2011, 17:14 от вселена

# 29

Общи условия

Активация на акаунт