Кралски работи и клюки

  • 111 624
  • 731
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 022

Защото не мога да повярвам, че Чарли си е позволил да наруши "кралския морал" и да позволи да го снимат в такава интимна поза. Кралицата би вдигнала страхотен скандал за подобна снимка и то по онова време.
Но пък усмивката наистина си е на Даяна....
Не знам.
Confused

# 346
  • Мнения: 6 993
Тя прилича, той никак. Не е според мен Чарлз, дори като възраст... Thinking

# 347
  • Мнения: 6

Защото не мога да повярвам, че Чарли си е позволил да наруши "кралския морал" и да позволи да го снимат в такава интимна поза. Кралицата би вдигнала страхотен скандал за подобна снимка и то по онова време.
Но пък усмивката наистина си е на Даяна....
Не знам.
Confused

Oh Dear Чарлз  разгони фамилията на кралският морал , така го разчупи та се не виде . Снимките са личен архив от тяно пътеществие пресни пресни младоженци " млади и зелени" .   
Кралицата има много поводи да се срами само от Чарлз ,като се почне от неадекватното му поведение на " влюбен" по интервютата когато се сгоди за Даяна ( те го питат какво чувствате , обичате ли я , той " ами.. не знам " мрънка там ) като се мине през брака му и се стигне до вторият му брак  и изцепката с тампона .  ooooh!  Ъхъм  Sunglasses

# 348
  • Вн
  • Мнения: 27
хм...изцепката с тампона съм я изпуснала Laughing

# 349
  • Мнения: 1 813
хм...изцепката с тампона съм я изпуснала Laughing


http://paper.standartnews.com/bg/article.php?article=294301  Заповядай.  Laughing Laughing

# 350
# 351
  • Мнения: 4 202
Една сладка снимка  на кралицата и принц Хари от сватбата на Картин и Уилям, не бях попадала до сега на нея  Laughing

# 352
  • Мнения: 3 841
Цитат
Една сладка снимка  на кралицата и принц Хари

Снимката е много сладка, ама не мисля, че е от сватбата. Нито бабетка беше облечена така, нито Хари стоеше в строя...

# 353
  • Мнения: 4 202
О да, права си, подведе ме източника  Peace

# 354
  • Мнения: 6
Цитат
Една сладка снимка  на кралицата и принц Хари

Снимката е много сладка, ама не мисля, че е от сватбата. Нито бабетка беше облечена така, нито Хари стоеше в строя...

Това е по времето ,когато Хари служеше . Кралицата  минава покрай строя и се спира на него и казва " Я този май съм го виждала някъде " - импровизирам по спомен , но горе долу такава беше историята , за това той се хили  Laughing

# 355
  • Мнения: 3 841
Да стоплим малко темата с нови снимки от любимите ни кралски семейства:
Кейт на шопинг

Нова фотосесия на принцеса Мари, която на 5-ти февруари отпразнува своя 40-ти рожден ден:
1 2 3 4 5 6 7 8 

Любимците от Испания:
1 2 3 4 5 6 7             

Кралското семейство на Монако:1 2 3 4 5 6

Принцеса Виктория Шведска
1

Норвежкото кралско семейство:
1 2

Тук са заедно норвежкото и датското кралски семейства в Копенхаген:
1 2 3

И за последно, много кралски особи заедно по време на Ruby Jubilee:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

# 356
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Камила признава, че най- голямата й страст, с която релаксира, е четенето:



# 357
# 358
# 359

Общи условия

Активация на акаунт