Гергана на мама Нанчи през МАЙ красавиците ще засенчи!

  • 67 510
  • 723
  •   1
Отговори
# 630
  • Варна
  • Мнения: 452
Танче, не знам дали БГ-мамата ти дава да си триеш мнението, ноооо синът ти ме разсмя и разчувства до сълзи! Браво на детето! Има усет!!!
  bouquet


ЧРД на Румен! Жив и здрав и много весел да е!!!

# 631
  • Мнения: 2 208
Виф, оказва се, че гормитите са в пъти по-интересни от китарата....
Ще видим до къде ще го доведе музикалния му усет Simple Smile Най-много да ми поръча да купя мини китари за гормитите му. Вчера игра на футбол с тях... Само дето още не съм го видяла да им куса с лъжица да ги храни Simple Smile

ЧРД на Тери! Да расте здрава, много щастлива и весела! nbirthday

# 632
  • Мнения: 4 370
Честит рожден ден на Тери (да се повторя  Wink) ! Жива и здрава да е и все така усмихната!

# 633
  • Мнения: 937
Как сте софиянки, перничанки и околията?  Sad

# 634
  • Мнения: 1 733
Беше ужасно! Страшно... Не знам как ще спим тази нощ...

# 635
  • Мнения: 2 208
Как сте софиянки, перничанки и околията?  Sad

Нормално, нормално... щом вместо навън висяхме пред компютрите във фейсбук значи не е било толкова страшно Simple Smile

Дано не се случи по-силен и дълъг земетръс, че тогава да разберем кое е страшно.
Аз и тази вечер си спах спокойно, след като се посмяхме с мъжа ми на коментарите в интернет. Позабавлявахме се, пък и поспахме, че днес да имаме сили.

Довечера слагайте салатите с ракийка, че да ви дойде повечко кураж и да се почувствате като шотландския боец - непобедими и единствени Simple Smile

Не похдождайте със страх и притеснение - каквото има да се случи ще се случи и без тяхната "усложлива" намеса.

Имарова
, днес колко кафе изпи до момента?  Mr. Green
Довечера те чакам със салатата и ракията да пеем песни!

# 636
  • София
  • Мнения: 429
Имарова днес е като сомнамбул, от 03.00 часа съм будна, не посмях да поспя след това. Иван си се наспа хубаво, хич не се трогна от бедствието. Аз аз бях в шок и то най-вече от буботенето на земята.
Танче,сега не мога да видя какъв клип си постнала, но ако е на руски , да знаеш, че тия ги пея и без да съм пила ракия Simple Smile

# 637
  • Мнения: 2 208
Имарова днес е като сомнамбул, от 03.00 часа съм будна, не посмях да поспя след това. Иван си се наспа хубаво, хич не се трогна от бедствието. Аз аз бях в шок и то най-вече от буботенето на земята.
Танче,сега не мога да видя какъв клип си постнала, но ако е на руски , да знаеш, че тия ги пея и без да съм пила ракия Simple Smile
Естествено, че е на руски, Имарова - нали е специално за теб Simple Smile))
Само не знам като не си спала как ще удържиш фронта будна до утре сутринта  Mr. Green
Може аз да дойда да ти буча на ухото да поддържам адреналина ти на високо ниво....

# 638
  • Мнения: X
Пишете ме и мен за довечершната сбирка,особено ако наблягате на руските песни/т.н. антиземетръсна терапия/.....че,аз снощи си проведох една такава и да си призная ни земетресение съм усетила,ни чудо......днес се ошашавих,като станах-то във ФБ,радио,ТВ само това се обсъжда.....а,аз/уж съм видна клюкарка/-да взема да го пропусна...язък ooooh!
Аз,да се оплача/или похваля....от няколко дни съм без работа-оказа се,че няма как/чисто във физически план/ да продължавам да работя......и след като ми бе предложено да бъда преместена на административна длъжност в Равно поле/нейде из кърища около София,било това село/,се споразумях за прилично обезщетение и засега/поне до края на лятната ваканция на ученика,която дефакто вече започна/ ще съм у домА.Пък после ще го мислим,че с тия моите бабешки истории,вече за нищо не ставам/особенно пък в момента с тия дъждове и бури-направо откачам/.

# 639
  • Мнения: 188
И ние с мъж ми се присъединяваме към вечерната сбирка. 
Тук при нас страхотно се усети, а сме нов здрав солиден малък блок. Аз да си призная не усетих много много първото. Събудих се от скока които направи мъж ми, после чух как трака гардероба в спалнята. Грабнахме децата и то свърши. Пред блока вече бяха съседите от по-горните етажи. Казаха, че при тях падали предмети. Децата започнаха да си играят, а хората все повече се увеличавах. 
Седяхме около 30-40 мин. и се прибрахме, сложихме ги да спят, но съседите все повече излизаха и се разполагаха на поляните. Извадиха се колички с бебета, компютри, води, кафета храни и започна един импровизиран пикник.
Като пак започна да бучи земята отново нарамихме децата и пак на вън при съседите и така до 6 и нещо.
Ралица беше супер щастлива. Събраха се всичките деца от комплекса и така хубаво си играха до сутринта.
Ралица е на детска, Стефан е болен в къщи, а аз се опитах да поспя, а то взе че започна буря която почти звучи като тътена на земетресението.

# 640
  • Мнения: 4 370
При мен пък хич не се е усетило земетресението, но вас докато ви четох се разтресох от смях. Много весело сте го описали от към забавната му част. В другата ми отчетна настроението покрай земетресението е много минорно и изобщо не се надявах тук да попадна на подобно четиво. Но за пореден път се убеждавам, че нашата тема си е номер едно!  Peace

# 641
  • София
  • Мнения: 4 127
Здравейте,

Заради земетресението сега страдам от безсъние. Настаних се пред компютъра с чаша вино и надежда да ми се приспи.

Честит Рожден Ден на всички малчугани, на които пропуснах да поздравя! Да са здрави, щастливи и да имат страхотен живот!

Криси стана на 6 в края на април. Празнувахме с роднини малко след датата. Децата поиграха, ние се видяхме с възрастните. Още една година и ще бъде ученик.
Много бързо пораснаха.

# 642
  • Мнения: 1 733
Е, нали снощи имахте уговорка, защо не сте писали?

# 643
  • Мнения: 2 208
Е, нали снощи имахте уговорка, защо не сте писали?
Щото Имарова се покри! Сигурно е заспала още щом е прекрачила прага на дома си Simple Smile
Имарова, несериозна си! Несериозна.
Аз си бях направила салатка, ходих специално за случая бира да си купя.... и стоях и чаках.
Добре, че поне Люси се обади по някое време за раздумка, иначе брада щеше да ми поникне в чакане да пея руски песни с Имарова! Черна точка за нея - голяма черна точка!

# 644
  • Мнения: X
Да се обадя и аз,че съм виновата Embarassed.....ама снощи пак имах мъж с изваден зъб/за седмица втори път му се случва/ и гледах да съм любяща съпруга......а,като стигнах до компа,нямаше никакви признаци за купонясване....Надявам се тая вечер да има поправителна сесия-аз поне ще се оглеждам/и се надявам да нямам пак умирГащ мъж-пък и те зъби не му останаха,вече за вадене/

Общи условия

Активация на акаунт