Каква марка бебешка каша харесват най-много вашите бебчета

  • 7 144
  • 58
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 92
Здравейте , досега моето бебче ядеше банановата каша на Хумана , а от скоро я захраних и с овесено-банановата  каша Лека нощ пак на Хумана . Искам да й дам и нещо различно от бананова каша , но тя е малко капризна и не знам дали ще й хареса. За това искам да се допитам до вас , какви каши харесват вашите бебчета?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Моята дъщеря умираше за Миласан Страчиатела .Тази й беше фаворит ,но е за след годинката.Много харесваше на Хумана една с овес и праскови .Като цяло изобщо не беше капризна.Обичаше много кашите с ориз и ванилия на Лактана,Бейбилов.Ядеше тези ,които са в бурканчета -особено на Хип ( грис бурбон ванилия;ябълка и круша и т.н ) .Мисля ,че един или два пъти ми е отказвала каши на Слънчо  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 27 524
Аз основно купувах и предлагах на Милупа кашите. На Нестле винаги стават на ужасни буци и са лепкави и трудно се разбиват. На Миласан не му харесаха, нито на Данон. Хумана ядеше, да, банановата за 4м особено. Тази за 6 - не  Rolling Eyes Слънчо също хапваше, но аз ги предлагах доста след годинката.

# 3
  • Мнения: 15 379
Купувах основно Милупа. Хумана, Тьопфер също.
Миласан, Алете, Хипп - по-рядко.

Пробваш. Каквито и мнения да получиш, те няма да повлияят на вкуса на детето ти.
Чела съм доста позитивни отзиви за кашите на ДМ. 2 вида бях купила, бяха ужасни според мен. И той не ги хареса.
Но пък не пречи да опиташ. Органични, с АМ.

# 4
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 062
"Слънчо" млечна оризова.Много я харесва. Peace
Взехме на Тьопфер безмлечна оризова с банан,но изобщо не пожела да я вкуси.Не знам защо са писали банан след като дори няма такъв мирис. Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 679
Тук ще получиш много и различни мнения за предпочитанията на други деца, не виждам как  ще ти помогне това.

Давай различни каши и разбери сама предпочитанията на детето си.

Аз купувам Тьопфер, Хумана, Бейбилов, ХИПП, Милупа.

Детето ми харесваше почти всички от изброените,  но вече му омръзнаха и ги хапва много рядко с неголям апетит.

# 6
  • София
  • Мнения: 357
И моят син имаше предпочитания само към банановата каша на Хумана, на другите се мръщеше. Както са те посъветвали, пробвай различни видове, пък детето само ще си покаже какво яде и какво не.

# 7
  • София
  • Мнения: 92
Разбира се ще пробвам с различни каши докато разбера какви й харесват , просто исках да се ориентирам кои се харесват , за да пробвам първо с тях.

# 8
  • Мнения: 284
Слънчо - всички видове, но най-много банановата и прасковената Peace

# 9
  • Мнения: 11 822
Nestle - оризовата,  после Слънчо

# 10
  • Мнения: 249
Всички видове на  Слънчо

# 11
  • София
  • Мнения: 92
Благодаря ви за отговорите. Голямата ми дъщеря също много харесваше кашите на Слънчо , но повечето са със сухо пълномаслено мляко , така че за сега ще изчакам с тях.

# 12
  • София
  • Мнения: 650
Аз давам само зърнени каши на Топфер (Лактана) и Хип. Не понасям млечно/плодови каши (заради съдържанието им) и съответно не купувам, и детето не яде  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 15 379
Жени, какво им е съдържанието на млечно-плодовите каши?

# 14
  • София
  • Мнения: 650
Не че им има нещо, просто не ми харесва идеята да тъпча детето си с плодове на прах, фруктоза, малтодекстрин и т.н. Предпочитам да дам овесена каша, в която има само пълнозърнест овес...Може да не са вредни тези съставки, но не виждам смисъл да ги давам под формата на прах - предпочитам истински плодове  Peace

Общи условия

Активация на акаунт