Пейпал - помощ! - 5-та тема

  • 41 352
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 790
Не, няма. 99% от форумските мами пазаруват така.

# 721
  • Мнения: 2 562
Алекс1,много ти благодаря!Успокои ме   Grinning

# 722
  • Мнения: 30
да продължа въпроса на bubka:) с адресите. Flutter
Ако продавачът ми пише: The item can shipped to the paypal provided address only. Да разбирам ли, че ще пращат на пейпал адреса, незвисимо какъв е адресът в e-bay примерно.

# 723
  • Мнения: 125
да продължа въпроса на bubka:) с адресите. Flutter
Ако продавачът ми пише: The item can shipped to the paypal provided address only. Да разбирам ли, че ще пращат на пейпал адреса, незвисимо какъв е адресът в e-bay примерно.

Да, точно това разбирай

# 724
  • Мнения: 2 562
да продължа въпроса на bubka:) с адресите. Flutter
Ако продавачът ми пише: The item can shipped to the paypal provided address only. Да разбирам ли, че ще пращат на пейпал адреса, незвисимо какъв е адресът в e-bay примерно.

Да, точно това разбирай
И мен точно това ме вълнуваше...Но останах с убеждението че няма да има проблем да се достави на UK адрес,независимо от българския адрес даден на ПейПал Rolling Eyes Но така е много кофти защото така излиза че ако искам да направя подарък,да речем,на приятели в чужбина и платя с моята карта,подаръка ще ми го пратят в Бг на мен,а не на тях в UK ooooh!

# 725
  • Мнения: 125
да продължа въпроса на bubka:) с адресите. Flutter
Ако продавачът ми пише: The item can shipped to the paypal provided address only. Да разбирам ли, че ще пращат на пейпал адреса, незвисимо какъв е адресът в e-bay примерно.


Да, точно това разбирай
И мен точно това ме вълнуваше...Но останах с убеждението че няма да има проблем да се достави на UK адрес,независимо от българския адрес даден на ПейПал Rolling Eyes Но така е много кофти защото така излиза че ако искам да направя подарък,да речем,на приятели в чужбина и платя с моята карта,подаръка ще ми го пратят в Бг на мен,а не на тях в UK ooooh!

Това си е условие на продавача и то трябва да е записано някъде в обявата, така че като го видиш и не те устройва - не купуваш или не наддаваш

# 726
  • Мнения: 2 562
Ами никога не съм попадала на точно такова условие.Единствено посочват дали стоката(търга) е само за UK или и за други страни...После си пишат предпочитан начин на плащане(ПейПал,кредитни карти),но пък никъде няма вметка за подобна ситуация...Хм,като набера опит ще споделя Peace

# 727
  • Мнения: 30
в обявата, която ме вълнува също никъде не е написано, но аз писах на продавача дали може да ми изпрати стоката на адрес в UK като написах адреса на транспортната фирма, която ще изполвам и това беше отговорът.  newsm78

# 728
  • Мнения: 125
в обявата, която ме вълнува също никъде не е написано, но аз писах на продавача дали може да ми изпрати стоката на адрес в UK като написах адреса на транспортната фирма, която ще изполвам и това беше отговорът.  newsm78

Дай да я видим обявата. След като има такова изискване, би трябвало да е упоменато в обявата

# 729
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
 Когато в обявата пише: Post to: United Kingdom, значи ще ми изпратят нещото до английския адрес нали? Защото и аз съм с БГ адрес в ПП, но не съм го задала като Primary postage address?

# 730
  • Мнения: 125
Когато в обявата пише: Post to: United Kingdom, значи ще ми изпратят нещото до английския адрес нали? Защото и аз съм с БГ адрес в ПП, но не съм го задала като Primary postage address?

Да! На Primary postage address в Ибей си сложи адреса на превозвача

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 8
След 3-4 работни дни ще се появят по сметката ти.
На банката ти й трябва време, за да получи информацията за входящия валутен превод и да я обработи.

Много ти благодаря, мила!!!   newsm51

# 732
  • EU
  • Мнения: 164
Изчетох доста от темите, но все пак имам един въпрос
Трябва да преведа пари на един интернет търговец, какви данни ми трябват освен имейла му , за да изпратя парите (наредя или какъвто е там точният галгол) в неговата сметка/пейпал акунт
И след като го направя как да докажа, те да изпратя един скриншот Thinking към мейла в които напиша, че съм направила плащането
Май станаха два въпроса  Blush

# 733
  • Мнения: 5 790
Само мейла му ти трябва.
Когато му пратиш парите, той ще получи мейл от Пейпал, че си пратила пари.
Отделен е въпросът дали това плащане ще е защитено, ако не си получиш стоката. Така че - помисли преди да платиш.

# 734
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Когато в обявата пише: Post to: United Kingdom, значи ще ми изпратят нещото до английския адрес нали? Защото и аз съм с БГ адрес в ПП, но не съм го задала като Primary postage address?

Да! На Primary postage address в Ибей си сложи адреса на превозвача

А когато има доставка: Europe, какво се прави в случая? Обикновено играя за много неща и печеля, тоест, като спечеля нещо с доставка Europe, трябва да пиша съобщение с адреса си в БГ на продавача, така ли?

Общи условия

Активация на акаунт