За ДЕКЕМВРИ аз мечтая, когато с моето бебе ще играя

  • 28 760
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 172
Цитат
Момичета при секцио - трябва ли да сме без лак на ноктите, без пирсинг ? Трябва ли да режа дългите нокти , който имах само тези месеци от бременността  ?  smile3515

Дългите нокти ще ти пречат после за бебчо, така че режи ги  Wink И аз едва прежалих маникюра, но няма по-важно от бебето сега, един маникюр, има време и за него  Peace

Нищо не режете, ако сте си свикнали с дължината, нищо не пречи на бебчо  Naughty За секциото също не е нужно да се режат, а да не са с цветен лак, за да може да се следи състоянието ви по време на операцията. Аз съм с акрил, френски маникюр и док каза, че не е проблем Peace

# 46
  • Мнения: 439
Здравейте милички. Нещо ми е кофти и само се разписвам.

# 47
  • Мнения: 2
Хайде и аз да се разпиша в новата темичка.
Теди   bouquet

# 48
  • Мнения: 13
Hug Hug Hug
да не е гол запис
Мамите които са решили,започнахте ли да пиете арника, аз от днес,но дали не е късно вече за мен
За арниката знам че се почва да се пие от 36гс та не ти е късно доколкото ти гледам лентичката  Peace
Хайде и много преградки на Теди за хубавата темичка  Hug

# 49
  • Мнения: 5
И аз ходих днес на запис на тонове в МД, съответно ужасно се притесних, защото са все в горния диапазон, т.е. учестена сърдечна дейност и ми казаха утре да отида пак. А доки на ЖК сутринта преди МД ми измери кръвно 120 на 80 и ми каза да дойда след 2 седмици, аз съм си била виновна, лигавела съм се заради болките в ръцете. ММ се вбеси ужасно, накара я да ми подготви документите и се обади на позната акушерка в МД, която ме посъветва утре след записа или най-късно в петък да ме приемат да ме следят за седмица и ако не се смъкне кръвното и нормализират тоновете, се правело секцио. Та с две думи останах без ЖК в последния месец, въпреки че според познатата от МД и досега съм карала ЖК на абсолютен късмет. Дано е за добро...

# 50
  • Мнения: 1 172
Сметанка аз затова им казвам на всички ,че термина ми е през януари hahaha
Хейййййй, ти защо не сподели тази идея по-рано? Мен до сега само 2-3 пъти ме попитаха няма ли да раждам/не съм ли родила вече, ама от сега започна да ми става досадно. #2gunfire За другата бременност обаче ще го имам предвид - ще се казва следващия месец, пък дано ми се размине. Mr. Green

# 51
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Адашке,ама защо се счита,че 120 на 80 е високо кръвно?Стискам палци всичко да наред Praynig

# 52
  • USA
  • Мнения: 1 323
mim_pl Аз се мъча от 28-ма седмица да го врътна и все така неуспешно.Иначе спя на страната дето му е главата,правя йога,бърша пода на колена(че гравитацията уж помагала) и гледам по няколко пъти на ден да седя така по 10 мин.Седя на една фитнес топка.Доки каза да пия много,много течности уж да имало повече вода да се обърне.Другата седмица съм на УЗ ,но знам че не е мръднало Rolling EyesПо хълцането се усеща Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 26
Защо се спира магнезия в деветия месец? Моля за обяснение като на лаик  Blush

# 54
  • Мнения: 5
ами адашке, аз съм по принцип с много ниско кръвно от порядъка 90 на 60, а от известно време имам сърцебиене доста често и кръвно вчера 135 на 75, а днес и това, в МД като разчитаха записа на тонове, казаха, че повишаване при мен над 15 единици не е нормално и това влияе на бебето и трябва да следя кръвното 3 пъти дневно, да се следят тоновете и да се изпише лечение, защото бебето за 20 мин стига 4 пъти до близо 180!!! На което доки от ЖК.то казала на ММ по телефона-ами аз същото й казах, е да, ама без да ми назначи лечение ме прати да си ходя и да съм се върнела след 2 седмици, направо се вбесих! И на въпроса какво да предприема, щяла да пита кардиоложката. Направо приключих с нея.

# 55
  • Мнения: 65
Здравейте и от мен в новата тема.Аз тези седмици повече само си ви чета,че нямам време от изпити и малката да седна да пиша.Остават ми още два изпита тази и другата събота и се надявам да си почина че се скапах.Лека засега на всички
Теди мерси за новата темичка   bouquet

# 56
  • Мнения: 172
Защо се спира магнезия в деветия месец? Моля за обяснение като на лаик  Blush

Магнезият предотвратява контракциите и се спира в деветия месец само на тези които ще раждат нормално. Тези като мен, които ще раждат секцио си го пият до дупка  Peace

# 57
  • Мнения: 110
Момичетааааа изписали сте света. От три дни чета и най накрая успях  Crazy
Галичка чудесни новини.  Дано да сте все така стокойни и кротки  Hug
Да дам отчет с нас кво става - От днес ме Дома за медико-социални грижи и вече сме около 1740  newsm44, но утре ще ми кажат със сигурност. Така както вървят нещата май до края на месеца може би ще си я приберем вкъщи. Днес и сглобихме легълцето и я чакаме с нетърпение.
Така като ви чета, май повече часове ще изкарате в притесняване, отколкото в раждане  smile3521

# 58
  • Мнения: 2
И аз ходих днес на запис на тонове в МД, съответно ужасно се притесних, защото са все в горния диапазон, т.е. учестена сърдечна дейност и ми казаха утре да отида пак. А доки на ЖК сутринта преди МД ми измери кръвно 120 на 80 и ми каза да дойда след 2 седмици, аз съм си била виновна, лигавела съм се заради болките в ръцете. ММ се вбеси ужасно, накара я да ми подготви документите и се обади на позната акушерка в МД, която ме посъветва утре след записа или най-късно в петък да ме приемат да ме следят за седмица и ако не се смъкне кръвното и нормализират тоновете, се правело секцио. Та с две думи останах без ЖК в последния месец, въпреки че според познатата от МД и досега съм карала ЖК на абсолютен късмет. Дано е за добро...
Извинявай за въпроса но кой ти води ЖК в МД? Аз също ходя там.

# 59
  • Мнения: 5
mizvorska, в МД ходих само за записа, а въпросната лекарка от ЖК, от която съм мега недоволна, се казва Томерова от медицински център Медик в Красна поляна.

Общи условия

Активация на акаунт