Ин-витро в Истанбул 3

  • 45 252
  • 774
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 232
Да, ние докато си изпочупим клавиатурите от тракане, хората изпозабременяха...
Laughing....а,някои от нас,докато вземат,че стигнат до там,хората и ще родят  Crazy

# 76
  • Мнения: 399
здравейте всички,

 дори не знаете колко е пълна клиниката в момента - дори си мисля че в чакалнята има повече бг двойки от турски. След всичките неуспехи на бг територия дори ме е стах да пиша - имам 5 опита зад гърба си все до под кривата круша. Истанбул подготвям от почти 6 месеца - специални благодарности на Mimi26, която отзивчиво отговарияше на всичките ми въпроси пролетта. Така че аз също знам доста за клиниката - минах през първичен с професорката. Може и аз да съм Ви от помощ с информация.

# 77
  • Мнения: 1 053
 vi_ga,хриси,хората четат и бягат в ТУРЦИЯ,бременеят без никой да ги разбере и чуе,не кат нас тука  Laughing Laughing Laughing    Mila_17 ,пожелавам ти успех този път и това да ти е последния опит  Praynig

# 78
  • Мнения: 137
Мила 17  Flowers Four Leaf Clover  Praynig
Можеш ли да ми кажеш какъв номер трамвай отива от площад Таксим до Мемориал?!!

# 79
  • Мнения: 1 053
 kiara78,мисля че с такси излиза ефтино някъде към 8-10 лири ,което излиза към 6-7 лева,има страшен  трафик почти по всяко време,и с такси е по добре,но имаше момичета които пътуват,дано се вкючат.Успех ти пожелавам! Praynig

# 80
  • Мнения: 137
Благодаря ти llullu,
Успех и на теб, скоро да ни зарадваш!!   bouquet
 Praynig  Praynig

# 81
  • Мнения: 780
Да, ние докато си изпочупим клавиатурите от тракане, хората изпозабременяха...
Laughing....а,някои от нас,докато вземат,че стигнат до там,хората и ще родят  Crazy

мдааа newsm12

Кога казахте ще се виждаме за бира? четвъртък? Бърти? Луси? Тук ли си си вече? м?

Токсоплазмозата ми е отрицателна  Mr. Green само това не бях правила май, сега след като и хистероскопия ще сложа в дебелата зелена папка...

Днес моята приятелка ни каза, че е бременна.. след около година и половина - две опити и без никаква намеса на репродуктивни клиники и способи.. Като го е имало да се случва - се случва..  yes 

Аз мисля за естествен цикъл може би другия месец  newsm78 и по-другия - стимулиран.. ама не съм решила къде, май в Пловдив, а  newsm78

Май моите мисли вече нямат нищо общо с Истанбул, но пък си ви следя и стискам палци на Лулу сега  Praynig Praynig Praynig

Ви_га излезна ли новия резултат от токсоплазмозата? Кога каза, че ще го пускаш?

# 82
  • Мнения: 399
Мила 17  Flowers Four Leaf Clover  Praynig
Можеш ли да ми кажеш какъв номер трамвай отива от площад Таксим до Мемориал?!!



От Таксим до болницата няма трамвай - Има метро , което може да се вземе до Османбей или автобус 54К до Перпа. Османбей на около 30 мин ходене пеша от болницата - не е никак близко ако си в стимулация. 54 К спира близко но рейсовете в Турция за по-скъпи от метрото и трамвая и ако сте двама с рейса ще ви е 6 лири и ще обиколите града а таксито е 10 - 11 лири от Таксим до болницата. От опит качваме се при млади шофьори и искаме да пуснат апарата - защото ако не г пуснат се пазарят за 25 лири което е отиване и връщане. като местоположение Таксим е може би най-удобния квартал за хотел защото е доста централен. Като чистота - боже не съм възхитена - но ще издържа няма как все пак има по важни неща от това .

# 83
  • Мнения: 345
Благодаря за информацията, Mila_17.

Miho, възнамерявам да правя изследването в четвъртък.

И аз искрено се надявам Лулу да има късмет!

Люси ще се отчете утре. Нямам търпение да чуя нейните впечатления.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 326
Мила, драго ми е да се запознаем, макар и виртуално   bouquet
...имам 5 опита зад гърба си все до под кривата круша. Истанбул подготвям от почти 6 месеца...
И аз съм като теб - истинска ветеранка с 6 неуспешни опита тук. Само че още не съм готова да стартирам опит... то хем ми се иска, хем ме е страх... Но ти, доколкото разбирам, си по-напред ... УСПЕХ  Praynig Praynig Praynig

П.П. Много полезна информация даваш за градския траспорт! Аз лично мислех да проучвам маршрутите, но след поста ти си давам сметка, че с такси си е по-добре...
Още веднъж - УСПЕХ  Praynig Praynig Praynig

Кога казахте ще се виждаме за бира? четвъртък? Бърти? Луси? Тук ли си си вече? м?

Мишонче, на мен четвъртък ми е ОК. Ако искаш, направо да го обявим като ден за среща cheers lalalala...

...А според вас как биха се отнесли в Турция при желание за връщане на един ембрион, в смисъл човек, ако каже, че иска едно дете. Максимум по колко връщат там? Могат ли да замразят другите в случай на евентуален неуспех на имплантацията? А колко дни трябва да съм последователно в Турция за да следя всеки ден хормони и кръв там до трансфера включително?
Силви, доколкото знам, в Турция повече от два ембриона не връщат. Предполагам, че няма проблем и само едни да е  newsm78 За замразване - да, замразяват, но не знам за колко време и срещу какво сума. Ако решиш да си там за цялата процедура - което, впрочем, и аз съм решила за себе си- ти трябват 18-19 дни /да кажем, отиваш на 2-ри ден от МЦ за преглед и започваш стимулация, която продължава примерно 12 дни; след Прегнил-а имаш един ден "почивка", на следващия е пункцията и след още 5 дни - трансферът. Така станаха 12+1+5=18. Но може стимулацията да е с ден по-кратка или пък по-дълга, може също трансферът да е на 3-ти или 4-ти ден. Невъзможно е съвсем точно да се изчисли предварително колко ще е престоят, затова си предвиди един-два дни в резерв/

Лулу, миличка, стига си се вторачвала в болежките или в липсата им - нали знаеш, че няма доказано верни симптоми за толкова ранен етап от бременността. Мисля те, стискам ти палци и се моля за теб Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: нд, 13 ное 2011, 22:25 от burty

# 85
  • Мнения: 1 053
 burty,не бе миличка не се вторачвам,напротив ,както нищо не изпитвах, чак се притесних,че нищо не ме боли и не усещам нищо,изведнъж ме заболя хихихихиихих,затова си казах...))))Благодаря на всички,че ми стискате палци,момичета  Hug   Miho_She ,къде мислиш да правиш в ПЛОВДИВ,в СЕЛЕНА ли?

# 86
  • София
  • Мнения: 232
О,  и аз се записвам за срещата в София - за мен няма проблем кой ден да е - само кажете  Grinning

# 87
  • Мнения: X
Здравейте пак,

четох в миналата тема, че се иска цветна снимка. На мен са ми правили хидротубация, която показа, че тръбите са проходими, имам го на английски (това през май месец). Това не е ли достатъчно, трябва ли ми въпреки това цветна снимка или нова хидротубация? Цветната снимка за колко време става и в определен ден от цикъла ли се прави?  Thinking

# 88
  • Мнения: 365
salve,на мен от БГ клиниката са ми казвали,че хидротубацията не се приема (поне за пред ФАР е така), искат задължително ЦС или лапароскопия. Но ако ще ходиш в Мемориал,по-добре иди на първичен прегледи те сами ще ти кажат какво повече искат от теб (ако въобще има нужда) от стандартните изследвания, които искат за първичен преглед.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 326
На мен не ми искаха цветна снимка в "Меморила" . Аз имам правена такава много отдавна и дори не знам къде съм я дянала / newsm78сигурно се мотае из досието ми в "Щерев"/. В епикризата, която ми дадоха от тук, бяха описали само, че е правена и какво е заключението, бяха отбелязали и хидротубацията, както и лапарото. Явно, понеже там нямам проблем, това беше напълно достатъчна информация за турските лекари...

Общи условия

Активация на акаунт