Как бихте изградили форумската си "кариера", ако...

  • 4 237
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 547
Съзнателно или не всеки гради образ, може и кариера да се нарече. Работиш за името си, пък после то започва да работи за теб. Е, често се получава като в онази приказка за сестрата, нейното леко поведение и липсата на подобна близка роднина, но пък историята познава и обратните случаи- сестрата светица.

Последна редакция: пт, 11 ное 2011, 12:33 от Касита

# 61
  • Мнения: 3 405
Имаме ли тема "кой кой е след пластичната операция?"  Wink

# 62
  • Мнения: 884
Е човек каквато и представа да успее да изгради за себе си, все пак много често създава и реални контакти на базата на виртуалните...Така че лично аз нищо не съм изграждала, каквото ми е на сърце-това пиша, за да не се получи разминаване.

# 63
  • Мнения: 24 467
...А койт няма сърце-е-е?

# 64
  • София
  • Мнения: 2 623
Поради силно емоционалната ми и непримирима натура,
някои потребители във форума си изградиха, меко казано
неправилна представа за мен. Показателни са и номинациите -
след 6 години тук, все още ме номинират за Драма Куин.
Всичко идва от там, че не ми е присъщо да мълча и да си затварям очите
пред каквито и да е неправди, нередности и всеобхватна простотия.
На някои, точно това им вади очите, да им нарушавам захаросаното
форумско спокойствие с розови теми на бели облачета.
Сори, но живота не е само цветя и рози.
В началото се ядосвах, но после започна да не ми пука.
Хората, с които поддържам отношения не само във форума,
знаят какъв човек съм, и че слънцето запълва по-голямата част от
ежедневието ми, а драмата я виждат тези, които искат да е така.
Хора разни - шарен свят.

Последна редакция: пт, 11 ное 2011, 12:42 от jullianna

# 65
  • Мнения: 22 036
Ще проуча старателно профила на някоя от форумните легенди и ще започна да правя леки намеци, че съм аз. Ще пускам загадъчни постове и разбира се това ще е подкрепено с изчитане на всички значими теми, наизустяване на огромно количество информация и събиране на безброй компромати за други потребители  Mr. Green.
Друг вариант: Слагам си секси картинка, философски подпис и с всеки пост се стремя да се разгранича от нещо, каквото и да е.
Трети вариант, който предпочитам е да бях почнала да пиша, когато започнах да чета и да си се придържам към себе си. Сега пак уж се придържам, но поради количествени натрупвания от четене, явно съм се сдобила с качествени изменения. /крайно време е да се сложи предупреждение, че прекалената употреба на форума може да доведе до благоприятни или неблагоприятни последствия/.

# 66
  • Мнения: 142
Имаме ли тема "кой кой е след пластичната операция?"  Wink

или след побой с обезобразяване.

# 67
  • Мнения: 4 841
В началото съм, можеш да избираш коя искаш да бъда  Flutter

Сексиииииии  newsm10

# 68
  • Мнения: 7 947
...поставяхте началото и днес? Иска ли ви се да си бяхте създали друг образ в това общество?
Напоследък имам доста време за губене из интернет и част от него използвах за четене из форума. И нали времето на номинациите е период на равносметка и носталгия, реших да задам този въпрос.
Мисля, че не имало подобна тема, ако има - моля да бъда извинена!

Ами никак не бих, просто тук не влагам усилия, няма смисъл. Образ градя там, където ми се налага, основно на раб.място всъщност и пред някои роднини.
Въпреки моята нагласа обаче, съм усещала, че определено има потребители, които градят образ. Пропукването идва от някои случайно изпуснати реплики или от архива им. Не питайте сега конкретно, имена не помня  Twisted Evil

# 69
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Ох, добре че нямам никакъв образ, че ако трябваше и да "излизам" от него съвсем щях да се замотам.

# 70
  • Мнения: 3 405
или след побой с обезобразяване.

Toва ми прозвуча доста сериозно Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 3 447
или след побой с обезобразяване.

Toва ми прозвуча доста сериозно Rolling Eyes
Прозвуча като неколкократен брутален бан. Борисе, ти ли си?

# 72
  • Мнения: 10 547
Dona, пряма си, бъди и честна- не се ли "пошляпват" от време на време и съфорумките една друга? А като се съберат няколко си става чист кютек.

# 73
  • Мнения: 3 447
А, съфорумките по-скоро се плюват голи до кръста.

# 74
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Има светли примери които мога да следвам след реинкарнация.
Архива му е майката.

Общи условия

Активация на акаунт