Как бихте изградили форумската си "кариера", ако...

  • 4 228
  • 98
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
...поставяхте началото и днес? Иска ли ви се да си бяхте създали друг образ в това общество?
Напоследък имам доста време за губене из интернет и част от него използвах за четене из форума. И нали времето на номинациите е период на равносметка и носталгия, реших да задам този въпрос.
Мисля, че не имало подобна тема, ако има - моля да бъда извинена!

# 1
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Форумски образ не градя. Пиша там, където ми е интересно и през повечето време само чета. Не е необходимо да влизам в роля и да чакам някой да ме забележи виртуално, за да съм удоволетворена.

# 2
  • Мнения: 234
Виртуалната кариера е заблуда на Егото.

# 3
  • Мнения: 2 216
  Форумски образ не градя.
И даже не разбирам кому е нужен такъв newsm78

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хм, очакваш някой да си признае, че "гради образ" ли? Thinking
Останала съм с впечатление, че тези, които не са искрени и не са себе си (в това число и онези, които са тук да се забавляват), бързо отпадат, разконспирират ги  Laughing и са принудени да си отидат.
Пълна анонимност няма, особено пък в малка държава като нашата.
И заради това (не само, разбира се), се придържам към старото правило - "Истината е най-добрата политика."
Радвам се, когато съм симпатична някому, защото това означава, че харесва мен, каквато съм си. А не някаква измислена личност.

# 5
  • Мнения: 1 129
Във форума се старая да бъде такава, каквато съм си. Дали би ми било по-лесно да се преструвам?! Може би! Но нямам комплекси за избиване. Или иначе казано, ако се правя на вечно знаеща или конфликтна, или пък ако изграждам образа си с профилни цитати, аватари и ругатни - какво по-точно печеля? Намерила съм хора тук, на които съм позволила да разберат що за човек съм без да се крия, възползвайки се от предлаганата анонимност и това е естественият начин на форумски "живот" според моите разбирания.

И нали времето на номинациите е период на равносметка и носталгия, реших да задам този въпрос.

Равносметка...както и да е, но защо носталгия?!

# 6
  • Мнения: 2 931
    Може би бих тръгнала от друго място, и в други теми. Може би бих спестила нещо - написано преди да опозная форума и капацитета му. Но не бих могла да бъда друга.

# 7
  • София
  • Мнения: 62 595
Образаа си го градим без да искаме - напишеш едно тук, друго там, и то малко по малко стане образ. Аз определено бих влязла по-малко остро, но пък каквото съм писала навремето все е било истина  за мен в тогавашния момент, не е като да съм излъгала. Друг въпрос е, че някои неща съм ги преоценила с годините, ама то е нормално, нали съм жив човек!

# 8
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Моят "форумски образ" още не е познат на потребителите. Тепърва предстои да го изграждам. Мисля да се покажа със стил, изразяване, уникалност, да развеселявам с разсеяност, положителна емоционалност, понякога абсурдност, с чувство за хумор, да  създавам красота и да бъда толерантна и догодина да спечеля всички положителни категории в годишната класация. Mr. Green Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 2 217
Образаа си го градим без да искаме - напишеш едно тук, друго там, и то малко по малко стане образ.

И аз така мисля....Изкуственият образ все някъде и някога поддава...
Аз толкова често си сменям образа и за себе си, че не съм сигурна кой е истинския.... Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 070
Не съм градила образ, поне, не съзнателно
Толкова досадна съм и на живо
Пак бих влязла в спамо-чата,
стария, не днешния
И тук е като в живота
не можеш да заемеш нечие място,
 трябва да намериш своето

# 11
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моят "форумски образ" още не е познат на потребителите. Тепърва предстои да го изграждам. Мисля да се покажа със стил, изразяване, уникалност, да развеселявам с разсеяност, положителна емоционалност, понякога абсурдност, с чувство за хумор, да  създавам красота и да бъда толерантна и догодина да спечеля всички положителни категории в годишната класация. Mr. Green Crazy
Joy
Hug

# 12
  • Мнения: 3 784
Моят "форумски образ" още не е познат на потребителите. Тепърва предстои да го изграждам. Мисля да се покажа със стил, изразяване, уникалност, да развеселявам с разсеяност, положителна емоционалност, понякога абсурдност, с чувство за хумор, да  създавам красота и да бъда толерантна и догодина да спечеля всички положителни категории в годишната класация. Mr. Green Crazy

А! Именно! И аз така  Mr. Green Само да допълня, че освен горното, предстои да стана първа дружка с всичките си форумни любимки (като баш стокър не признавам кои са, те сами ще открият очарователната ми личност) и редовно ще си пием кафето по женски.

offtopic: В тоя ред на мисли, не трябва ли да има номинация за Forum Celebrities?

# 13
  • Мнения: X
...поставяхте началото и днес?

Най-вероятно по същия начин.Аз съм си аз.
Като се регистрирах ,дори ник ме домързя да си измислям....с името ми беше най-лесно.    Grinning
Но аз като цяло обичам открити отношения и позиции.
Заставам изцяло зад всичко написано от мен .Грешно,правилно,това съм аз.

# 14
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Има нещо, което, ако стартирах сега, не бих правила, но то важи с пълна сила и за офлайн-живота ми. Когато започнах да пиша тук (2008-ма, ехей, как лети времето), си мислех, че имам проблем с контрола над гнева. После се оказа, че зад трудността ми да сдържам гневните си изблици седи един доста неприятен проблем с щитовидната жлеза, популярен като "Хашимото". Преди да почна медикаментозна терапия, се газирах от 0 до 10 за 5 секунди и се е случвало да съм груба с потребители. Не без да са ме предизвикали, но няма значение, грубостта не е разрешение. Сега, когато малкото бяло хапче ми помага да мисля с главата си, не с щитовидната си жлеза (и това го имало), нямам никакъв проблем да се запитам какво се опитва да ми каже даден човек, независимо какви изразни средства ползва. Щеше ми се да беше така от самото начало  Sad 

# 15
  • Мнения: 142

И нали времето на номинациите е период на равносметка и носталгия, реших да задам този въпрос.

Равносметка...както и да е, но защо носталгия?!

Прокрадват се едни спомени, "едно време к`ви теми /респ. потребители, номинации, огледала, конфликти, липси/ имаше... Като в оня виц за  вълшебниците Simple Smile. Та затова "носталгия".

Направи ми впечатление, че има инерция в отношението и към по-изявени  потребители, независимо от спектъра на това отношение и се замислих, дали на някого не би му се искало да го виждат в друга светлина, защото никой от нас не хвърля една и съща сянка непрекъснато.

# 16
  • София
  • Мнения: 62 595
Рядко се срещат еднопластови образи тук. Един и същ човек в една тема може да е по-твърд и дори инат, но в друга ще ти каже нещо мило или ценно. Тези, които градят образи, те да му мислят за разминавания!

# 17
  • Мнения: 142
Аз пък бих казала точно обратното, но това са субективни наблюдения, разбира се.

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Опитвам се да съм себе си. Надали бих била друга, просто защото помненето на образи изисква умствен ресурс, който аз нямам в излишък.

# 19
  • Мнения: 142
Явно не съм се изразила добре, формулирайки темата. Нямам предвид "Ако можехте да се представите във форума като ранима поетеса, вместо кварталния касапин, който сте всъщност, бихте ли опитали?". Попадайки някъде за първи път с идеята да остане там трайно, почти всеки човек в началото поддържа определена линия на поведение, дори самоцензурирайки се понякога, докато се оринетира и адапитра. Понякога тази линя е успешна, понякога недотам и ако има възможност  за риплей, би постъпил различно, което не значи, че не би бил себе си.

# 20
  • София
  • Мнения: 62 595
е, чак пък да отиде някъде, за да остане трайно... някак преувеличено ми се струва! Това е форум, човек надниква, опитва, пък ако му хареса зачестява. Съмнявам се някой да е влязъл тук с идеята да пусне корени.

# 21
  • Мнения: 2 448
Нямам времето и нервите да развивам форумски образ, но има един на който искрено се възхищавам на постоянството с което се гради - този на Шанталче. Направо съжалявам, че не ми е дошла на мен идеята да го създам аз.  Laughing

# 22
  • Мнения: 4 300
Може и да съм малко неадекватна, но как се разбира дали някой гради образ или просто е толкова семпъл или да го кажа политически коректно, едностранно развит?

# 23
  • Мнения: 3 634
Който ме познава извън форума би следвало да сподели дали има разминаване между впечатлението, което оставям за себе си тук и в другите си познанства. Аз се намирам за по-толерантна и гостоприемна в писането си тук.  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 310
  Форумски образ не градя.
И даже не разбирам кому е нужен такъв

И аз така. Peace

# 25
  • Мнения: 25 753
Ох, да си плюя в пазвата, значи. Пу-пу-пу...
От сума ти време ме хваща страх заради преобладаващата шизофрения във форума, а то какво излезе - кариери градяли, милите.  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 38 779
Гледах си старите публикации...
Определено нямаше да съм толкова открита - т.е. щях да съм каквато съм сега. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 070
Като, че има значение, кой ще те посрещне във форума
Мен ме захапа Лиорена Crazyза това съм толкоз бясна Joy

# 28
  • Мнения: 4 965
...
Определено нямаше да съм толкова открита - т.е. щях да съм каквато съм сега. Mr. Green

И аз така. Не бих споделила неща, които съм споделяла.

# 29
  • Мнения: 5 710
Аз смятам, че виртуалният образ е много пластичен и благодатен  да работи човек в/у свои качества, които си е набелязал за промяна, или които разкрива, че се нуждаят от намеса. Аз ч/з виртуалния си образ успях да променя някои мои черти  в реалността. Опитът от това общуване ме променя. Затова не мога да се кълна в пълна автентичност,  най-малко вируалното ме е лишило от важни сетива, които са налице в реалността. Обратното т.е позата, че си нещо което не си т.е съвсем фантасмагоричен образ е излишно губене на време, характерно за обидно малки мозъци.  Иначе моята форумска съдба ще е трилогия, сега съм на 2ри том.

# 30
  • Мнения: 4 892
Който ме познава извън форума би следвало да сподели дали има разминаване между впечатлението, което оставям за себе си тук и в другите си познанства. Аз се намирам за по-толерантна и гостоприемна в писането си тук.  Laughing

Подобно аз.

Има една приказка, че номерата, които имат успех пред другите, не вършат работа в добре осветената задна уличка, където човек тайно се среща със себе си и там не минават победоносните усмивки, нито хубавичко съставените списъци с добри намерения.

# 31
  • Мнения: X
Не знам за форумската кариера, но май трябва да се изследвам за този Хашимото.

# 32
  • София
  • Мнения: 7 209
Нямам идея.
Сигурно трябваше малко по-нахакано и по-впечатляващо-пиперливо-внушително, ама нейсе, късно е.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 768
е, чак пък да отиде някъде, за да остане трайно... някак преувеличено ми се струва! Това е форум, човек надниква, опитва, пък ако му хареса зачестява. Съмнявам се някой да е влязъл тук с идеята да пусне корени.
Човек  влиза да се забавлява, да получи информация.И аз се съмнявам да има такива, които да са решили  "кариера "да правят тук.

# 34
  • Мнения: 3 971
Тук-таме съм обиждала леко дебелашки. Ако можех, това бих променила. Полагам усилия да разбера и достойнствата на другите. Не знам защо обаче е имало случаи когато не съм го правила. (Май по едно време пазех някакви диети за да боря целулита си  Joy  Thinking)

# 35
  • Мнения: 7 122
ССФ, благодаря.  bowuu
buttinsky,  Hug

# 36
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Не градя образ.Тук влизам най-вече за забавление.Обсъжданите теми са ми интересни и казвам мнението си.Това е .Срещам много различни характери,гледни точки във форума.Реалният живот не може да ми даде това.

# 37
  • София
  • Мнения: 23 112
Не съм градила образ - прекалено изморително би ми дошло. Такава съм, каквато съм в действителност. Всъщност в действителност съм още по-добра.  Mr. Green

Тук-таме съм обиждала леко дебелашки. Ако можех, това бих променила.
И аз така.  Blush Но това означава, че събеседникът е бил на отчайващо ниво, за да си изпроси благословиите ми.

# 38
  • Мнения: 3 405
От себе си не мога да избягам. Нито да се надскоча. А напоследък не мога и да се заобиколя  Laughing

# 39
  • Мнения: 984
И аз - тъй. Не мога да се надскоча. Всъщност, в реалността съм значително по-добре приета.

# 40
  • Мнения: 24 467
На мен ми е хоби, не ми е кариера.

Кариера си имам в достатъчно количество, мерси.  Laughing
Тук почивам, забавлявам се, ползи си извличам даже и ми е последна идея кой как ме вижда.
Пък и ме познават хора- излишно е театрото. А и не ми плащат, за да правя такова.
Има си хора- родени артисти, за които имиджът е особено съществен- вярно е това. За мен би било изморително да поддържам такъв изкутвено.

Последна редакция: пт, 11 ное 2011, 09:17 от Judy

# 41
  • Мнения: 135
Да градиш кариера във форум???  Shocked Shocked Shocked
Недооценените мозъци се класират в номинациите...само че форумната кариера си е друга (слива)..бира...но пък щом има консуматори..ще има и форумни кариери!!!!  Peace

# 42
  • Мнения: 142
Твърде много буквализъм. Кавичките не са случайни.

# 43
  • Мнения: 24 467
И ти не ни разбирай тъй буквално.

# 44
  • Мнения: 4 841
Щях да си сложа ник "Лунно мечтание", "Пътеводна светлина" или "Вселенска мъдрост", да си слагам  ей такива комбинации от аватар + подпис, и да си ги менкам с  ей такива  Flutter
Освен това щях да пиша в поне 10 отчетни, да си показвам кухнята, детската, хола, пердетата, изтривалката пред входа, праха за пране, интимния гел, дезодоранта за крака...
Във всеки пост щях да слагам Hug  bouquet  Heart Eyes smile3501 newsm51 Two Hearts newsm76 txtloves
 И, естествено, щях да се записвам в темите с +1 (каквото и да значи това)...




# 45
  • Мнения: 142
А "запис"?

# 46
  • Мнения: 4 841

Естествено  Hug

А, и щях да си сложа за подпис нещо свръх-естетстко, само се чудя дали щеше да е общоразбираемо като "Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни", или нещо по-високо интелектуално, например сентенция на немски философ, но написана на френски, или на френски авангардист, но написана на руски  Thinking Да е по-интернационално положението, и да си личи, че съм космополитна личност...

Еххх, комплексирАх се значи, като си помислих какъв образ можех да имам.....

# 47
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
То не е късно да станеш за резил

# 48
  • Мнения: 984
Луд до лудия за нормален се цани. Laughing

# 49
  • Мнения: 142
BirdsFlu ми даде полезни насоки Simple Smile.

# 50
  • Мнения: 24 467
...Щях редовно да гледам на подпис, ник и картинки. /И да моля някой да се смили да ми погледне и на мен  Embarassed/
Щях да искам помощ и напътствия за отношенията със свекървата и мъжО и да сипя редовни такива с тон любезен и разбиращ.
Щях да се дракам редовно в теми кой на кого какво впечатление е сторил, да се групирам и разгрупирам, насочвам и пренасочвам, клакирам и обсъждам останалото народонаселение поименно и поникно.

# 51
  • Мнения: 142
Аз сега съм малко прецакана, защото ми пишете в темата...

# 52
  • Мнения: 24 467
Що? Нали по темата пишем?  newsm78
Тъй се расте кариерно.
Другото остава раздел "хоби" и не порастваш.

# 53
  • Мнения: 4 300
Направо ми се прочистиха чакрите и прогледнах с третото око от тези красоти, благодаря    bouquet

# 54
  • Мнения: 3 447
Темата е интересна и - о, чудо! - не помня да е пускана подобна преди. Атаракс, ти кой/коя от старите си?  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 24 467
Ма те казват ли си?

# 56
  • Мнения: 3 447
Бе не си казват, ма аз да попитам.

# 57
  • Мнения: 142
В началото съм, можеш да избираш коя искаш да бъда  Flutter

# 58
  • Мнения: 24 467
По- важно е ти да избереш.  Flutter

# 59
  • Мнения: 4 300
В началото съм, можеш да избираш коя искаш да бъда  Flutter
Петък е все пак, добре е преди да хвърляте такива реплики да сте решили дали темата ще е петъчна или не, ако ме разбирате  Grinning


пп. ако си менкате на Лс инфо за истинска самоличност и ме пропуснете, няма да ви простя

# 60
  • Мнения: 10 547
Съзнателно или не всеки гради образ, може и кариера да се нарече. Работиш за името си, пък после то започва да работи за теб. Е, често се получава като в онази приказка за сестрата, нейното леко поведение и липсата на подобна близка роднина, но пък историята познава и обратните случаи- сестрата светица.

Последна редакция: пт, 11 ное 2011, 12:33 от Касита

# 61
  • Мнения: 3 405
Имаме ли тема "кой кой е след пластичната операция?"  Wink

# 62
  • Мнения: 884
Е човек каквато и представа да успее да изгради за себе си, все пак много често създава и реални контакти на базата на виртуалните...Така че лично аз нищо не съм изграждала, каквото ми е на сърце-това пиша, за да не се получи разминаване.

# 63
  • Мнения: 24 467
...А койт няма сърце-е-е?

# 64
  • София
  • Мнения: 2 623
Поради силно емоционалната ми и непримирима натура,
някои потребители във форума си изградиха, меко казано
неправилна представа за мен. Показателни са и номинациите -
след 6 години тук, все още ме номинират за Драма Куин.
Всичко идва от там, че не ми е присъщо да мълча и да си затварям очите
пред каквито и да е неправди, нередности и всеобхватна простотия.
На някои, точно това им вади очите, да им нарушавам захаросаното
форумско спокойствие с розови теми на бели облачета.
Сори, но живота не е само цветя и рози.
В началото се ядосвах, но после започна да не ми пука.
Хората, с които поддържам отношения не само във форума,
знаят какъв човек съм, и че слънцето запълва по-голямата част от
ежедневието ми, а драмата я виждат тези, които искат да е така.
Хора разни - шарен свят.

Последна редакция: пт, 11 ное 2011, 12:42 от jullianna

# 65
  • Мнения: 22 036
Ще проуча старателно профила на някоя от форумните легенди и ще започна да правя леки намеци, че съм аз. Ще пускам загадъчни постове и разбира се това ще е подкрепено с изчитане на всички значими теми, наизустяване на огромно количество информация и събиране на безброй компромати за други потребители  Mr. Green.
Друг вариант: Слагам си секси картинка, философски подпис и с всеки пост се стремя да се разгранича от нещо, каквото и да е.
Трети вариант, който предпочитам е да бях почнала да пиша, когато започнах да чета и да си се придържам към себе си. Сега пак уж се придържам, но поради количествени натрупвания от четене, явно съм се сдобила с качествени изменения. /крайно време е да се сложи предупреждение, че прекалената употреба на форума може да доведе до благоприятни или неблагоприятни последствия/.

# 66
  • Мнения: 142
Имаме ли тема "кой кой е след пластичната операция?"  Wink

или след побой с обезобразяване.

# 67
  • Мнения: 4 841
В началото съм, можеш да избираш коя искаш да бъда  Flutter

Сексиииииии  newsm10

# 68
  • Мнения: 7 947
...поставяхте началото и днес? Иска ли ви се да си бяхте създали друг образ в това общество?
Напоследък имам доста време за губене из интернет и част от него използвах за четене из форума. И нали времето на номинациите е период на равносметка и носталгия, реших да задам този въпрос.
Мисля, че не имало подобна тема, ако има - моля да бъда извинена!

Ами никак не бих, просто тук не влагам усилия, няма смисъл. Образ градя там, където ми се налага, основно на раб.място всъщност и пред някои роднини.
Въпреки моята нагласа обаче, съм усещала, че определено има потребители, които градят образ. Пропукването идва от някои случайно изпуснати реплики или от архива им. Не питайте сега конкретно, имена не помня  Twisted Evil

# 69
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ох, добре че нямам никакъв образ, че ако трябваше и да "излизам" от него съвсем щях да се замотам.

# 70
  • Мнения: 3 405
или след побой с обезобразяване.

Toва ми прозвуча доста сериозно Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 3 447
или след побой с обезобразяване.

Toва ми прозвуча доста сериозно Rolling Eyes
Прозвуча като неколкократен брутален бан. Борисе, ти ли си?

# 72
  • Мнения: 10 547
Dona, пряма си, бъди и честна- не се ли "пошляпват" от време на време и съфорумките една друга? А като се съберат няколко си става чист кютек.

# 73
  • Мнения: 3 447
А, съфорумките по-скоро се плюват голи до кръста.

# 74
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Има светли примери които мога да следвам след реинкарнация.
Архива му е майката.

# 75
  • Мнения: 3 405
'aйде, дайте го тоя архив най-сетне Simple Smile

# 76
  • Мнения: 15 379
Никакви образи не създавам.
В реалният живот не мога да си затворя устата. В ънриъла не мога да си спра пръстите.

Каква е целта на темата?

# 77
  • Мнения: 24 467
Каква е целта на темата?[/b]
събеседно- информативна

# 78
  • Мнения: 22 036
Или съдебно набирателна  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 15 379
Тю, ами и аз тогава на седянката.

# 80
  • Мнения: 10 547

Каква е целта на темата?


Да си признаят гадните кариеристки.

# 81
  • Мнения: 7 837
Никога не съм си помисляла да си правя нов профил през годините.
Не ми отиват тайни, но и "загадъчни" завръщания със слонски стъпки. Което не означава, че не ги одобрявам в определени случаи, както многократно съм се обосновавала.  Simple Smile

Последна редакция: пт, 11 ное 2011, 15:10 от Кейси

# 82
  • Мнения: 142
Каква е целта на темата?

Да ми помогне да се превърна във форумска легенда и в последствие във форумска липса, не е ли очевидно?

# 83
  • Мнения: 15 379
Не. Или поне аз нямам очи, за да го видя.

# 84
  • Мнения: 142
Всъщност първоначалната идея не беше такава, но явно аз не я формулирах достатъчно добре.

# 85
  • Мнения: 15 379
Ретърн.

Нали не очакваш, че някой ще си признае колко нищожен е всъщност?!

# 86
  • Мнения: 4 841
Каква е целта на темата?

Да ми помогне да се превърна във форумска легенда и в последствие във форумска липса, не е ли очевидно?


Очевидно, и похвално. Щях с удоволствие да те подкрепя, но ако прякорът ти беше поне "Anthrax"  Crossing Arms Сега "Atarax" го асоциирам с нещо гръцко, а те са малко извън тренда този сезон.

# 87
  • София
  • Мнения: 23 112
Сега "Atarax" го асоциирам с нещо гръцко, а те са малко извън тренда този сезон.
А аз го свързвам с хапчетата на баба ми, които са с абсолютно същото наименование.  Peace Пие ги за сън, но не помагали...

# 88
  • Мнения: 4 841
Сега "Atarax" го асоциирам с нещо гръцко, а те са малко извън тренда този сезон.
А аз го свързвам с хапчетата на баба ми

tonkabonka, благодаря за насоката!

Atarax - спечели ме за каузата Joy Joy Joy

# 89
  • Мнения: 142
Мога да допълня, че е успокоително и помага при мъчителен сърбел. За себе си ги открих покрай една кожна болест.

# 90
  • Мнения: 1 127
Аз съм си аз. Не `градя образ` У ФорумУ. Wink

# 91
  • Мнения: 2 216
Хапче за сърбеж, което те успокоява и заспиваш. Ей, някой трябва да гадае по ник-ове hahaha

# 92
  • Мнения: 135
Да ми помогне да се превърна във форумска легенда и в последствие във форумска липса, не е ли очевидно?

Форумска легенда значи  newsm78...от години се размотавам из форумите...превъплътих се в какви ли не образи..накрая стигнах истинското си аз.
Но пък вече не искам да ме помнят..по добре аз да помня!!!!  Peace

# 93
  • Мнения: 2 658
...
Определено нямаше да съм толкова открита - т.е. щях да съм каквато съм сега. Mr. Green

И аз така. Не бих споделила неща, които съм споделяла.

Да, със сигурност  Wink  Peace
И сега ако ме пита човек, не бих влизала в разни безсмислени разпри с определени всеизвестни потребители, щото всеки знае - тука това е безсмислено  Laughing Ама тогава.. не ми беше съвсем ясно..

Иначе образ умишлен някакъв изкуствен? Абсурд.. каквото е, това е.. Още чак толкоз не съм изперкала (е, надявам се поне Crazy ), та да влизам в роли по форуми...

# 94
  • Мнения: 7 947
Абе...аз и в живия живот не споделям, та какво остава тук  Wink

# 95
  • Мнения: 2 658
Абе.. и аз така. Не съм от споделящите, внимавам с кой какво. И не че нещо тука съм чак споделяла... ама и толкова не е било зор, дет´ се вика..

# 96
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Началото на форумската си кариера не бих го пипнала  Grinning Но краят и бих ускорила, с форума трябваше да се разведем по-навреме, вместо да живеем заедно по навик и без страст.

# 97
  • Мнения: 6
моя образ във форума е доста мъгляв.... хич не го виждам...

# 98
  • София
  • Мнения: 399
 Винаги мога да почна да градя образ, досега съм писала неангажиращо и нередовно, едва ли някой ме свързва с нещо. Отделен въпрос е, че нямам време и причини за подобен експеримент.

Общи условия

Активация на акаунт