Как бихте изградили форумската си "кариера", ако...

  • 4 246
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 142

И нали времето на номинациите е период на равносметка и носталгия, реших да задам този въпрос.

Равносметка...както и да е, но защо носталгия?!

Прокрадват се едни спомени, "едно време к`ви теми /респ. потребители, номинации, огледала, конфликти, липси/ имаше... Като в оня виц за  вълшебниците Simple Smile. Та затова "носталгия".

Направи ми впечатление, че има инерция в отношението и към по-изявени  потребители, независимо от спектъра на това отношение и се замислих, дали на някого не би му се искало да го виждат в друга светлина, защото никой от нас не хвърля една и съща сянка непрекъснато.

# 16
  • София
  • Мнения: 62 595
Рядко се срещат еднопластови образи тук. Един и същ човек в една тема може да е по-твърд и дори инат, но в друга ще ти каже нещо мило или ценно. Тези, които градят образи, те да му мислят за разминавания!

# 17
  • Мнения: 142
Аз пък бих казала точно обратното, но това са субективни наблюдения, разбира се.

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Опитвам се да съм себе си. Надали бих била друга, просто защото помненето на образи изисква умствен ресурс, който аз нямам в излишък.

# 19
  • Мнения: 142
Явно не съм се изразила добре, формулирайки темата. Нямам предвид "Ако можехте да се представите във форума като ранима поетеса, вместо кварталния касапин, който сте всъщност, бихте ли опитали?". Попадайки някъде за първи път с идеята да остане там трайно, почти всеки човек в началото поддържа определена линия на поведение, дори самоцензурирайки се понякога, докато се оринетира и адапитра. Понякога тази линя е успешна, понякога недотам и ако има възможност  за риплей, би постъпил различно, което не значи, че не би бил себе си.

# 20
  • София
  • Мнения: 62 595
е, чак пък да отиде някъде, за да остане трайно... някак преувеличено ми се струва! Това е форум, човек надниква, опитва, пък ако му хареса зачестява. Съмнявам се някой да е влязъл тук с идеята да пусне корени.

# 21
  • Мнения: 2 448
Нямам времето и нервите да развивам форумски образ, но има един на който искрено се възхищавам на постоянството с което се гради - този на Шанталче. Направо съжалявам, че не ми е дошла на мен идеята да го създам аз.  Laughing

# 22
  • Мнения: 4 300
Може и да съм малко неадекватна, но как се разбира дали някой гради образ или просто е толкова семпъл или да го кажа политически коректно, едностранно развит?

# 23
  • Мнения: 3 634
Който ме познава извън форума би следвало да сподели дали има разминаване между впечатлението, което оставям за себе си тук и в другите си познанства. Аз се намирам за по-толерантна и гостоприемна в писането си тук.  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 310
  Форумски образ не градя.
И даже не разбирам кому е нужен такъв

И аз така. Peace

# 25
  • Мнения: 25 894
Ох, да си плюя в пазвата, значи. Пу-пу-пу...
От сума ти време ме хваща страх заради преобладаващата шизофрения във форума, а то какво излезе - кариери градяли, милите.  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 39 125
Гледах си старите публикации...
Определено нямаше да съм толкова открита - т.е. щях да съм каквато съм сега. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 070
Като, че има значение, кой ще те посрещне във форума
Мен ме захапа Лиорена Crazyза това съм толкоз бясна Joy

# 28
  • Мнения: 4 965
...
Определено нямаше да съм толкова открита - т.е. щях да съм каквато съм сега. Mr. Green

И аз така. Не бих споделила неща, които съм споделяла.

# 29
  • Мнения: 5 710
Аз смятам, че виртуалният образ е много пластичен и благодатен  да работи човек в/у свои качества, които си е набелязал за промяна, или които разкрива, че се нуждаят от намеса. Аз ч/з виртуалния си образ успях да променя някои мои черти  в реалността. Опитът от това общуване ме променя. Затова не мога да се кълна в пълна автентичност,  най-малко вируалното ме е лишило от важни сетива, които са налице в реалността. Обратното т.е позата, че си нещо което не си т.е съвсем фантасмагоричен образ е излишно губене на време, характерно за обидно малки мозъци.  Иначе моята форумска съдба ще е трилогия, сега съм на 2ри том.

Общи условия

Активация на акаунт